коя марка пюрета?

  • 1 310
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 15 230
Ето една анкета от близкото минало Grinning:
Какви пюрета купувате най често

# 16
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Ние ядяхме основно пюретата на Ганчев и Хип
Сега за събота и неделя, когато ме мързи да готвя специално на малкия  Blush му давам Семпер и Хип за след годинката, защото са с едри частици  Peace

# 17
  • Мнения: 5 370
За мен едни от най-добрите са Алете на Нестле и въобще цялата гама от продукти на Нестле! Те са едни от най-изчистените от към съставки пюрета, също такива са и на Сънвал ! Аз захраних с Хип, Сънвал и Алете ! Мога да ти кажа, че и плодовите на Ганчев също не са лоши !


ХАБсолютно заставам зад думите на хранди!!!
НАй-вече АЛЕТЕ е ял, не са евтини, но имат специална серия=хипоалергенна-която продължаваше и до по-големи месеци.

# 18
  • Мнения: 2 936
Бебивита  Peace  Хип,Семпер,Нестле

# 19
  • Мнения: 33
Хип,Нестле,Нестле-Алете,Хаме,Семптер и рибните на Ганчев
Малката не е много капризна и си хапва всички с удоволствие. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 2 028
Ганчев - зеленчуковите
Хип - плодови, дуети, каши
Алете - месни
Сънвал - бебчо хич не ги харесва  Crossing Arms но имат някои добри комбинации и правя акробатики да ги хапва

# 21
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
На моя син най-много му допадат Ганчев. Другите хич не ги харесва

# 22
  • Мнения: 2 936
На моя син най-много му допадат Ганчев. Другите хич не ги харесва
ами нормално-в зеленчуковите има повече сол,в плодовите-захар,пак доста  Rolling Eyes аз на тези бг-производители нямам доверие,а и като чух за пюретата Ам-Ам.... #Crazy

# 23
  • София
  • Мнения: 6 260
е СЕМПЕР ама нямат за 4 месеца ,почват от по-нагоре........или аз нещо не съм разбрала?  newsm78

Ами аз в момента на Семпер имам само пюре от печени сини сливи (единствените сливи без захар, които намерих на пазара), за да погледна и то е от 4 месеца.  Wink

# 24
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
На моя син най-много му допадат Ганчев. Другите хич не ги харесва
ами нормално-в зеленчуковите има повече сол,в плодовите-захар,пак доста  Rolling Eyes аз на тези бг-производители нямам доверие,а и като чух за пюретата Ам-Ам.... #Crazy

хехе, ами белия пипер в пюретата на Семпер, а рапичното масло, дето е за смазване на машини (само да се сетя в кои пюрета от вносните го имаше newsm78 newsm78 newsm78, май пак в пюретата на Семпер, но може и да бъркам)
Хайде, моля, стига с тези обобщения Stop Stop

Плодови НЕ яде, без значение на коя фирма са, както и нищо сладко Wink

# 25
  • Мнения: 765
 Купувам само Хип и Нестле-Алете , гледам пюретата да са от био-продукти . Смятам да пробвам и тези на Сънвал или Семпер . Истината е , че не купувам никакви български продукти , защото чух доста противоречиви мнения за тях , вкл. и тук във форума .

# 26
  • Мнения: 1 032
Плодовите и зеленчуковите на Ам Ам, месните на Ганчев. Това харесваше щерката. Ядеше и едно отвратително на вкус и вид пуешко с броколи на Бебевита. От едно пюре на Хипп- картоф с тиквички се разрева. Взех веднъж да пробвам и едно месно на Нестле, но реакцията й беше потресаваща. От 8 месец започнах да й готвя сама, а от месец сме на детска кухня.

П.п. За качеството на вносните продукти- в сокче от сини сливи на Хипп намерих люспа от лук и от тогава не съм купувала нищо на тази фирма, просто немога да се пречупя

# 27
  • Мнения: 8 505
Гербер,Семпер,супите на Нестле.

# 28
  • Мнения: 202
На Ганчев-плодови и зеленчукови основно.Купувла съм и на Хип,Алете,но са по-гъсти от Ганчевите,като се затоплят и ми ги отказва.

# 29
  • Мнения: 3 042
На моя син най-много му допадат Ганчев. Другите хич не ги харесва
ами нормално-в зеленчуковите има повече сол,в плодовите-захар,пак доста  Rolling Eyes аз на тези бг-производители нямам доверие,а и като чух за пюретата Ам-Ам.... #Crazy

 Thinking Ками де я видя тая сол  newsm78!!??
На нито едно зеленчуково пюре на Ганчев не пише да има сол. Даже и на повечето месни на Ганчев не пише. Пък и на мен ми се струват прекалено безсолни , но малкият още си ги яде с кеф.
Захар си пише, че има, не лъжат хората.
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт