Биоактив хром съдържал тиреоидни хормони

  • 16 465
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 228
Тезата "не го пише в съдържанието, но всички аптекари го знаят", не ми звучи нито надеждно, нито информативно. И аз мога да пиша в някой форум, че Аспиринът съдържа уран, но не го пише на опаковката.

# 16
  • Мнения: 5 619
Разбира се, че си права. Но е факт, че хранителните добавки не подлежат на контрол и някои лекарства се регистрират като такива именно, за да се избегнат строгите правила при регистрацията на лекарствата.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Е това на нищо не прилича!!!

# 18
  • Мнения: 22
пия Биоактив Хром от две седмици,но нямам никакви оплаквания засега.Знам със сигурност че дозата не бива да се превишава,което значи че има някакво влияние при предозиране

# 19
  • София
  • Мнения: 3 114
Момичета, направо ме закопахте с тази тема! Вчера си купих една опаковка от този Биоактив Хром, и то не защото държах точно на него, ами търсех хром на таблетки и нямаха в момента друго в аптеката. Скептична съм по отношение на информацията, изнесена тук и във форума на Спайдър- не защото това не е възможно, но просто всичко това ми се струва много недоказуемо и не мога да си представя откъде фармацевтът ще знае, че има такива хормони. Ако наистина фирмата слага такива неща в продукта си, тя би трябвало да го пази в дълбока тайна, защото би станал страхотен скандал. В съдържанието, което е дадено в упътването, няма дори и намек да се съдържа нещо друго, освен хром и помощни вещества; много ми е странно откъде фармацевтът знае, че има добавени хормони. newsm78

# 20
  • Мнения: 155
Пиша от позицията на изпила 2 опаковки Биоактив Хром и още 2 опаковки Биоактив Влакна. Не знам какво съдържат, но резултата е +2 кг при мен. Спазвах упътването, не превишавах дозата, но апетита ми за сладко беше засилен и трудно контролируем.  Вече не ги пия. Може би проблема е в моя организъм!

# 21
  • Мнения: 236
и при мен така стана

# 22
  • Мнения: 1 428
Пиша от позицията на изпила 2 опаковки Биоактив Хром и още 2 опаковки Биоактив Влакна. Не знам какво съдържат, но резултата е +2 кг при мен. Спазвах упътването, не превишавах дозата, но апетита ми за сладко беше засилен и трудно контролируем.  Вече не ги пия. Може би проблема е в моя организъм!
И при мен се получи същото нещо.Пих и хрома и влакната повече от месец и спазвах диета,а не свалих нито грам.Дори си мисля,че ако не бях спряла храната щях и да кача някое кило отгоре от тях.Същия ефект имаше при мен и кафето Вита голд,което също съдържа хром.
В крайна сметка реших,че ще отслабвам,но само с диети-без никакви хапчета и тем подобни глупости.

# 23
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
малко в страни от темата, има една тема "страхотна диета" пак в Красива мама
4ти  ден ми е и "страхотно" смъкнах почти 4 кила.
не съм гладувала, не ме е боляло нищо, нагазвала съм диетата тук там. Тези дни гледам и детко и обикаляхме по доктори за него...
Препоръчвам я!

# 24
  • Мнения: 306
 И аз да се разпиша-ами да,купих си Биоактив хром,но не за да отслабна,а за да спра да прекалявам със сладкото.Дали е от внушение не знам,но не ме изкушават вече-изпила съм около 4-5 хапчета.На мен по вкус и вид ми напомнят на бирената мая/таблетки/.Дано не настъпят усложнения Praynig!За сега съм доволна!

# 25
  • Мнения: 388
Пиша от позицията на изпила 2 опаковки Биоактив Хром и още 2 опаковки Биоактив Влакна. Не знам какво съдържат, но резултата е +2 кг при мен. Спазвах упътването, не превишавах дозата, но апетита ми за сладко беше засилен и трудно контролируем.  Вече не ги пия. Може би проблема е в моя организъм!
И при мен така стана,имам невероятно желание за сладко и въобще за ядене.

# 26
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Пиша от позицията на изпила 2 опаковки Биоактив Хром и още 2 опаковки Биоактив Влакна. Не знам какво съдържат, но резултата е +2 кг при мен. Спазвах упътването, не превишавах дозата, но апетита ми за сладко беше засилен и трудно контролируем.  Вече не ги пия. Може би проблема е в моя организъм!
И при мен така стана,имам невероятно желание за сладко и въобще за ядене.
И на сестра ми така и подействаха!Направо ще се гръмна,че я агитирах да пие такива работи!

# 27
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Трябва ли задължително да съдържат хормони, за да повлияват отделянето на такива от жлезите ?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт