Тъй неусетно мина за октомврийчетата първата година! - Тема 18

  • 52 813
  • 736
  •   1
Отговори
# 210
# 211
  • Мнения: 1 117
Цялата организация и всичко отиде на кино и рождения ден и кръщенето .... дядото почина

# 212
  • Варна
  • Мнения: 1 361
Ани понякога така се случва но всяко зло за добро... Имай едно на ум... Успех и пак ще празнуват празника никога не се губи стига да има желание 🎂😘

# 213
  • София
  • Мнения: 1 309
анита123123 Моите съболезнования!

# 214
  • Мнения: 2 615
Ани, събалезнования Sad.

# 215
  • Мнения: 596
[video][/video]
Ани, съболезнования!

# 216
  • Мнения: 1 426
Ани, моите съболезнования!

# 217
  • Мнения: 507
Ани, моите съболезнования! Sad

# 218
  • Мнения: 19 687
И от мен Cry

# 219
  • Мнения: 352
Поли страхотна мадама да ви е жива и здрава и все така да хубавее.

Анита моите съболезнования. За жалост така се случва понякога и е много неприятно,  че не можеш да си отпразнуваш първата годинка на детето както ти се иска, но ще има още много поводи за празнуване покрай мъниците.

Ние днес правихме прощапулник. Малкия човек не искаше да хване нищо. Не го очаквах, той е много любопитен още повече, че предметите му бяха непознати. Леля му каза, че докато го караме да върви след питката и да хване нещо посегнал към списанието, защото събори едно колие на земята, което беше наречено за бижутер. Така, че ще си имаме журналист.

# 220
  • София
  • Мнения: 1 309
Ден първи на ясла. Като цяло добре. Оставих го с усмивка. Нямаше търпение да отива при каките и батковците. Като грешка - не успях да направя някои уточнения, но вечерта ги обсъдихме. Набелязала съм няколко неща за утре.

Плакал е. Спал е само половин час и се е събудил с рев. Като го взех имах чувството, че ще заспи прав. Даже го сложих да спи, ама нещо ни се размина. Изял всичко Grinning

Много уморен беше и вече спи. Да видим утре как ще е.

# 221
  • Мнения: 1 117
Благодаря ви момичета събрах се и за един ден отложих всичко ,събрах какво мога от капаро..... напазарувах си за седмица и ще си почивам у дома и на най - големия си враг не пожелавам да му се случва това да отменя празник ,заради смърт на близък

# 222
  • Мнения: 2 615
Роузи, ама цял ден ли беше юначето? Все пак е нормално да поплаче, всичко там му е ново, но е хубаво, че си е изял всичко.Утре ще е по-добре Simple Smile.

# 223
  • София
  • Мнения: 1 309
анита123123 Disappointed

krassi14 Ами цял ден беше. Недоспиването според мен е било основната причина. Като го взех, очичките му се затваряха направо. Не дообясних как заспива и не са успели да го приспат после.

Казаха, че при време за вземане, наставало масов рев. Едно го вземели, друго реввало, че него не го вземат, а останалите подкрепяли. Joy

# 224
  • Мнения: 2 615
Роузи, геройче е малкия Kissing Heart , а ти как си, не ти ли идеше да отидеш след два, три часа да си го вземеш? Аз май ще плача повече от детето, когато го оставям в яслата Joy .
Ани, прегръдки

Общи условия

Активация на акаунт