Тъй неусетно мина за октомврийчетата първата година! - Тема 18

  • 52 754
  • 736
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 1 309
steisi77 Честитооо! Да бъде смел, упорит и бърз!

# 181
  • Мнения: 1 744
steisi77 - честито прохождане!
Голяма радост е, както всяко ново нещо, което мъниците направят / без яденето на камъни Joy/

# 182
  • Мнения: 1 117
Честит рождени дни на всички посрастнали бебета ! Да са ни живи и здрави и много усмихнати .Аз се позагубих ,но много задачи покрай рождения ден поръчах торта от Чочко . Почина мой познат на 20 години и 3 дни незнаех къде съм.

# 183
  • Мнения: 19 687
Анита, много тъжно Sad

Ели, добре си се завърнала! Какво е бейби вак?

Стейси, честито прохождане!

Мисис, твоят юнак също е на други килограми (като моя), а в кухнята готвят по стандарт. Признавам, че аз изхождам от опит като атлет и блъскам повече протеин, както го изчислявам за себе си (на килограм тегло), но проверих и педиатричните асоциации какво мислят по въпроса. На прав път съм Joy

# 184
  • Мнения: 2 615
Привет и от нас! Ние снощи мога да кажа, че почти се наспахме Simple Smile.Чувствам се човек!
Роузи, идеята да записвам е добра, въпреки че аз между храненията умишлено взех нищо да не давам.Предпочита да стои гладен, но да не яде манджа/пюре.А ако предложа кус-кус, попара или АМ всичко се омита.
Ани, за жалост живота е жесток и все повече млади хора си отиват....
Ели, добре дашла от дългата септемврийска почивка.

# 185
  • Мнения: 1 426
Привет момичета! Имах тежка сутрин, но вече съм на линия!

Стейси, честито прохождане!

Ани, мир на праха му. Колко млад човек...

Ели, добре дошла!

Краси, хубаво е да се наспиш,а?! 😂
Все пак и малко сили трябва да съберем.

Мисис, почвай с храни, богати на желязо.

Какви яйца давате? Купешки или домашни?

# 186
  • Мнения: 19 687
Аз давам купешки.

# 187
  • София
  • Мнения: 1 309
Мисис, почвай с храни, богати на желязо.

Какви яйца давате? Купешки или домашни?


Почвам. Опитах се да снеса, ама засега нищо. Ако при всяко пеене и слушане на "Кокошка при хамбара" излизаше по едно яйце, ехеее, ще си направим и завод Stuck Out Tongue Winking Eye

анита123123 Ани, знам какво е. Гадост Sad Ще мине... Hug

krassi14 Ясно. Ми давай попара, кус-кус. Колко да яде, 2-3 седмици и ще му писне. Blush Мисля, че няма да му навреди толкова. А може да пробваш после към тях да добавяш нещо. Например малко месце към попарата. Или към кус-кус някой зеленчук.

Cristi Ами много добре правиш! Понеже промених доста моите хранителни навици последните месеци, малко съм объркана какво да бъде неговото хранене. Сега си е високо въглехидратно и не ме кефи особено. И все си мисля, че трябва да увелича повече зеленчуците, месото и яйцата. Ама все още имам някои резерви и това, че експериментирам със себе си, не значи, че трябва да експериментирам с него. И докато се лутам, разчитам на кухнята и утвърдените стандарти, макар и да не ги одобрявам особено и да смятам, че съвременните изследвания залагат на друго.

Желязото е ниско. Не много де, което е добре. Отивам да правя сок от цвекло. Simple Smile

# 188
  • Мнения: 19 687
То е нормално да е високо въглехидратно, но аз към него добавям по малко протеин допълнително Simple Smile

# 189
  • Мнения: 350
Благодаря ви момичета. Пожелавам на всички, които не са проходили бързо да събират смелост и да пуснат ръката на мама.

Анита много неприятно усещане, което те кара много да се замислиш, колко кратък може да бъде живота. Аз изпитах същото само, че с мой съученик.

Аз също давам купешки яйца. Не го мисля вече много, в крайна сметка в яслите и ДГ не дават домашни.

# 190
  • Мнения: 1 117
Момичета не ми е лесно... дядото на мъжа ми е много зле и може да умре ....ще полудея от напрежение ще има или не рожден ден

# 191
  • Мнения: 2 615
Ани, прегръдки, всичко ще се подреди по най-добрия начин!
Аз давам домашни яйца, но само защото имаме кокошки на селото на свекървата.Месо също не купувам Simple Smile.
Вчера дадох Камилия за зъбките и да ви кажа май има ефект, малкия беше доста по-спокоен и спящ тая нощ.

# 192
  • София
  • Мнения: 1 309
анита123123 Sad

Дядо ми почина и погребението беше на рожденния ден на правнучка му. Ами след погребението, отидоха на рожден ден. Само близки роднини - баби и дядовци, и торта имаше. Нямаше как, детето си го чакаше.

В общи линии - имай готовност за скромно отбелязване. Sad Прегръщам те! Hug

Ние се наспахме, сега вилнеем. Аз във форума, малкият по пода, съседът с бормашината, все пак е събота Joy

Навън вали сериозно, така че разходката ни ще е само с колата до някой магазин.

Трябва да надписвам дрехите за яслата. Поръчах си текстилни етикети с името му, които вече са в мен. Остава да ги зашия за дрехите. Та днес ще имам шев и кройка Simple Smile

# 193
  • Мнения: 2 288
Добро утро!

Аз яйца давам, каквито има, но през ден си хапва жълтък. ПКК- й е добре, нормално е. След няколко дни киселеене, днес се показа третият зъб, дано кротне малко, но не вярвам.

От три дни не иска да се къпе, реве все едно ще я коля, ужас е! С такъв кеф си влизаше в душ кабината сама и всичко беше ок, но сега - не. Имам съмнения, че докато свекървата я е гледала е паднала в банята, но нищо не ми е казала, а не знам как да попитам. Много са й неуверени движенията и няма рутината с беннто. Докато бях на курса идваше в нас да я гледа 3-4 сутрини. Един ден дори гледам на хушката на Патето одрано, червено, заципено с цип, питах свекървата два пъти какво е станало, а тя все едно изобщо не ме чу. Айляк съм в отношенията между хората вече, все пак съм имала нужда и тя  е дошла на помощ, гледах да не й се бъркам, но поне можеше да е честна. Както и да е, мало да измрънкам и аз.

РД-то мина супер, е, преди седмица беше, но много задачи имах. Тя проспа половината празник в количката, после видя 100 човека, които искат да я пипнат и се сгуши в баща си, и край, само мрънка и се сърди, докато не останахме 6-7 човека и тогава се отпусна, игра, закача и т.н.

Днес пакетираме багажа и се прибираме у наше се, че много се заседяхме в София. Честно казано, особено в това мърляво време, хич няма да ми липсва. Пък и трябва да се взимат интериорни решения все пак, дано влезнем в новата къща до два три месеца, че иначе отново ни чака пребиваване в София за по-дълго време. Да ви кажа, добре ми да има кой да гледа детето, но много ме напряга съжителството, а и ММ много ми липсва. Оф, отнесох се. Няма ли къде да се оплача от липсата на "скрит текст" в мобилната версия?
Приятен уикенд дами.

Последна редакция: сб, 07 окт 2017, 19:11 от Pure_nature

# 194
  • Мнения: 19 687
Красиво пате, пу-пу Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт