Ортопед, гр. Пирот, Сърбия

  • 12 897
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
Кога ходихте при него?

# 16
  • Мнения: 3
Не ходете при този Мия от Пирот, пълен шарлатанин. Водих баща ми уж нещо го масажира, дърпа кожата и по-зле стана. Продаде ни някаква измислена напитка за 100евро 20литра и ни взе 30 евро за преглед и сега се мъчим къде да го оправим. Уж разбирал, каза му че има 2 дискови хернии бил за операция, имаши облекчение точно 10мин и като тръгнахме да си ходим го стегна пак крака, кръста на 20крачка и едвам се прибрахме. Дори преките и магазинчетата около къщата му не го познаваха, смятайте колко е известен. Тук постове пускат хора, които са в схемата за да му заведат пациенти. Дано ми качат публикацията модераторите

# 17
  • Мнения: 2
Здравей те , група , някой знае ли друг телефон на д-р Миа , от 2 дни се опитвам да се свържа с него и не мога , директно ми изключва , ще ви бъда благодарна , ако някой знае някаква информация относно доктора

# 18
  • Мнения: 2
Здравейте, опитвам се да се свържа с д- р Миа , вече втори ден , но директно ми изключва , мисля , че телефона вече не е актуален, моля някой , ако има друг телефон за връзка с доктора да го напише
Много благодаря

Общи условия

Активация на акаунт