В*Е*Л*И*К*0 *Т*Ъ*Р*Н*О*В*О - 42

  • 76 491
  • 747
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 6 549
Здравейте момичета, някой знае ли дали отвориха новия вътрешен басеин на радиотехникума. Искам да запиша детето си на плуване, но толкова е претъпкано в плувните групи в Емилиян Станев, че не искам постоянно да се бутат в един коридор.
Не е отворен още, говориха уж за на есен...ама знае ли човек.

Като е станало въпрос за басейн - препоръчайте хубав басейн в/около града ?
Асеневци, Капиновския, на Лясковец бил хубав /но не съм ходила лично/.

# 691
  • Мнения: 14 300
Здравейте момичета, някой знае ли дали отвориха новия вътрешен басеин на радиотехникума. Искам да запиша детето си на плуване, но толкова е претъпкано в плувните групи в Емилиян Станев, че не искам постоянно да се бутат в един коридор.
Не е отворен още, говориха уж за на есен...ама знае ли човек.

Като е станало въпрос за басейн - препоръчайте хубав басейн в/около града ?
Асеневци, Капиновския, на Лясковец бил хубав /но не съм ходила лично/.
И трите са хубави. Аз добавям и този на къмпинга в Драгижево

# 692
  • Мнения: 11 566
Вчера бях на басейна в Леденик- верно, че е по- евтинко, но водата в детския беше мътна.
Глас за Асеневци, но трябва да се звънне предварително за места, не че на Леденик не звъня и там с техните събития.

# 693
  • Мнения: 2 179
Хм,че уикенда къде ще мога да се вредя ? В Арбанаси има ли нещо хубаво ?
На Лясковец съм ходила и беше мръсничко, на Капиновския не ми харесва.

# 694
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 851
Рачев Резидънс - но басейнът е с една дълбочина от край до край, което мен леко ме смущава. Не че не плувам, ама все пак  Grinning
На Винпалас не е лош басейна, въпреки че отдавна не съм ходила.
Както и на Килифарево.
Като цяло - ако отидеш достатъчно рано сутринта - ще се класираш навсякъде.

# 695
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 176
И от мен глас за Драгижево. Басейнът беше чист миналото лято- това още не съм ходила, цените са много поносими и най- якото за мен е гледката насреща☺ По- често съм ходила в делнични дни обаче, когато е супер спокойно, нз как е през уикенда

# 696
  • Мнения: 14 300
През уикенда в Драгижево е със запазване на места  и не пускат повече хора когато се напълни

# 697
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
А в Драгижево затопля ли се водата?

Видях, че басейна е 1,50м.Ако целия басейн е с тази дълбочина не ме устройва.

# 698
  • Мнения: 14 300
Момичета, продава ли се някъде цветен фондан в града? Помня, че някой беше питал, но с търсачката нищо не откривам...

Водата в басейна в Драгижево не се затопля. Има детски басейн там, който не е дълбок, ако това са опасенията, свързани с дълбочината.

# 699
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Благодаря! На мен ми идва дълбок басейн 1,50м. Sad

# 700
  • Мнения: 11 566
Попадна ми оферта за Бряста в Грабо- от понеделник до петък, 4.90 за цял ден ползване на басейн, шезлонг и чадър, до 31.08.
https://grabo.bg/veliko-tarnovo/na-basein-0mut5

# 701
  • Мнения: 1 778
Здравейте, някой знае ли каква е цената в Приказките за детски рожден ден - два часа с десет деца, с аниматори, рисунки, пици и сокчета?

# 702
  • Мнения: 71
Здрaвейте,момичетa имaм няколко въпросa и блaгодaря предвaрително нa отзовaлите се.Къде могa дa нaмеря нa достъпни цени чaши зa шaмпaнско зa млaдоженци кaкто и букет и някоя др дреболия евентуaлно тъй кaто ще сме мaксимaлно скромни ,някой знaе ли дaли в Мед.център фaмилия имa кожен лекaр или дa ме нaсочи жa др  място където може дa се отиде и нa кожен и нa психиaтър без опaшки и космически тaкси зa сегa мaй е товa Simple Smile

# 703
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 851
Здрaвейте,момичетa имaм няколко въпросa и блaгодaря предвaрително нa отзовaлите се.Къде могa дa нaмеря нa достъпни цени чaши зa шaмпaнско зa млaдоженци кaкто и букет и някоя др дреболия евентуaлно тъй кaто ще сме мaксимaлно скромни ,някой знaе ли дaли в Мед.център фaмилия имa кожен лекaр или дa ме нaсочи жa др  място където може дa се отиде и нa кожен и нa психиaтър без опaшки и космически тaкси зa сегa мaй е товa Simple Smile
Медицински - изисква се заверка от Психодиспансера и кръвни изследвания, останалото ни го попълни личната лекарка.
Букетът ми беше от цветарския магазин в Метро - доволна съм от цената и беше точно каквото исках. Че с прехваления Тенджерков не се разбираме винаги в авангардния подход. На по ниски цени са ми препоръчвали и цветарския до Jysk.
Чашите ни бяха просто хубав кристал без кой знае какви украси, та не мога да дам мнение.

# 704
  • Мнения: 1 328
Лясковец - комплекс  Светицата

Общи условия

Активация на акаунт