Грижа за лицето и грим за дами в прекрасната възраст 40+ No. 7

  • 107 416
  • 726
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 2 495
Кремът е гъст, но бързо попиващ, силна и продължителна хидрарация.
Обожавам го до сега не бях повтаряла околочен крем.
Като сложа коректорър под очите не ми подчертава малките бръчици и да ми изсушава околоочния контур.
За мен е незаменим. Препоръчвам го с две ръце. Пък и цената му е чудесна.
Хвален е много и кремът им за лице за суха кожа. Също на много добра цена. Саманта от Pixiwoo много ги хвали.
Аз съм със смесена и не съм го пробвала

# 316
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Аз пък от крема на Киел с авокадо не се впечатли кой знае колко, взех го точно след препоръка на Лиса преди година или две не помня точно.

# 317
  • Русе
  • Мнения: 681
И аз харесвам много NeoStrata!
Особено след като мила съфорумка ме запозна с доста от продуктите!

Много добре ми се отразяват продуктите с PHA,за суха и чувствителна кожа.

Имам много суха кожа,без бръчки и неравности,с лека пигментация.
В околоочната зона,точно над скулата,кожата ми се беше изсушила и се образуваше нещо като сбръчване в определена точка.
Реших си проблема само с няколко намазвания от мостра с крема на NeoStrata Intensive Eye Therapy.
После си закупих продукта и продължавам да съм доволна!

Бих казала,че досега не съм попадала на толкова добър околоочен крем!

# 318
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
cloe, благодаря ти за препоръката bouquet Откъде поръчваш кремчето?

# 319
  • Мнения: 2 495
Бисквитка, в Италия съм и го вземам онлайн от Дъглас.
Сега ми е на привършване, но ще го взема и от летището в Рим. От както ремонтираха  терминал 3 след пожара е страхотен. Има цял щендер на Kiehl's.

# 320
  • София
  • Мнения: 2 434
И аз харесвам много NeoStrata!

Реших си проблема само с няколко намазвания от мостра с крема на NeoStrata Intensive Eye Therapy.
После си закупих продукта и продължавам да съм доволна!

Бих казала,че досега не съм попадала на толкова добър околоочен крем!
Sissi81, аз ползвам околоочния им Bionic и също съм много доволна. Както и няколко техни кремчета. Бих казала, че ми харесват повече от Филорга.

# 321
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Благодаря ти, cloe bouquet Тук нямаме Дъглас, ще търся начин да го намеря Hug

# 322
  • Мнения: 4 312
В тукашния Дъглас също го няма.Няма изобщо марката. Обаче аз го намерих в друг магазин на цена 27 евро за 14 гр. Излезе в някои онлайн магазини за козметика,като Ягодка,ама цената е мн различна-дава 40 евро за 14 гр.

# 323
  • Мнения: 2 495
Много е 40 € за 14 мл. В сайта 43€ е за 28 мл.
https://m.douglas.it/Trattamento-Viso-Occhi-Kiehl's-Trattam … urceRef=afjNuoB1s

# 324
  • Мнения: 4 312
Много е,да.Това имах предвид.Аз ще го взема от физически магазин.Оказва се,че го има в централния мол в Хага.Ще пробвам с 14 мл за 27 евро,за да видя как ще действа и дано съм доволна.При мен се получава някакво отичане в областта на очите.Особено в последните няколко дни.Знам,че събирам вода в датите около овулация и тогава се усеща по кантара,ама сега нещо ми се отразява и в очния контур.За това питах каквъ резултат имаш от крема.
Скрит текст:
https://www.debijenkorf.nl/kiehl-s-creamy-eye-treatment-with-avo … amp;affid=2193303 Само тук го намирам за Хл,в тукашния Дъглас я няма дори марката

# 325
  • Мнения: 2 495
За отоци не зная дали ще ти свърши работа. Нямам такъв проблем, но хидратира страхотно.
Да питам с много светла кожа съм и зимата в Италия макар и да не падат под 0 градуса ми разказва играта.
Силен вятър и влага излизам от топло на студено.
Имам купероза около носа по две малки червени линийки, на едната буза имам 3 синьо-лилави капилярчера. Отделно и чувствителна кожа склонна към зачервяване.
Има ли крем или маска за подсилване на капилярите.
Нещо специфично и ефикасно за купероза.
Лятото не ме е страх, фактор 50 не си пека лицето и проблеми с петна нямам . Зимата ме притеснява и се чудя какви мерки да вземам.

# 326
  • Мнения: 13 285
Авен имат цяла серия за кожа със зачервявания и розацея, но не съм я ползвала и нямам отзиви.
Предполагам, че и други марки имат

# 327
  • Мнения: 2 495
Благодаря ☺. Зная,че и Ла рош Позе имат, но незная колко са ефикасни.
Според моят мъж нямам нищо.

С бб или фон дьо тен не се забелязват, но ме е страх да не станат по-големи.

Последна редакция: нд, 19 ное 2017, 22:41 от cloè

# 328
  • Мнения: 1 980
cloè, Рутаскорбин за успокоение и яко колд крем през зимата, това е.

# 329
  • Мнения: 2 495
Catalano, благодаря ти. Кой колд крем да взема?

Общи условия

Активация на акаунт