Грижа за лицето и грим за дами в прекрасната възраст 40+ No. 7

  • 107 420
  • 726
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 13 291
Simple Smile Трябва си постоянство с терапиите, за да се задържа ефекта.
А от кремчето с кислород, не ми остава филм отгоре, пробвах и една маска с кисело мляко, Simple SmileSimple Smileмирише приятно на сладкиш, смятам че за лятото ще ми е ок, но за суха кожа може би няма да е достатъчна.
Другите неща още не съм ги пробвала

# 586
  • Мнения: 2 503
здравейте, момичета. искам да попитам някоя от вас правила ли си е кислородна терапия  за лице? казват, че се оказва доста добра в борбата срещу акнето, но ми се иска мнение от първа ръка. като цяло почти съм се навила да започна с такава терапия заради проблема с пъпките ми, а и май може да се прави по всяко време?

Аз си я правя, като я редувам с други процедури при козметичката ми и съм доволна. Но сега зимата ми е малко студеничко, по-комфортно е за лятото.

# 587
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Аз се заинтригувах от радиочестотният лифтинг, къде в София бихте препопръчали, колко струва една процедура и колко време отнема?  Трябва ли да се спазва нещо специало преди или след това ?

# 588
  • Мнения: X
Последно като си правих кислородна терапия струваше 100 лева, а ефектът траеше колкото от маска.

# 589
  • Мнения: 13 291
Хм, имам една дипляна за процедурите в салона където ходя, кислородните бяха по 40-60 ще погледна като се прибера,колко точно.
А тези терапии при мен ефекта е до месец плюс минус, определено не ми е било колкото от маска.
Но конкретно за кислородната не мога да кажа

# 590
  • Мнения: 2 503
Последно като си правих кислородна терапия струваше 100 лева, а ефектът траеше колкото от маска.

На мен ми взема по 70 лв за тази процедура. Аз подчертавам, че ги редувам процедурите.

# 591
  • Мнения: 3 267
За София не можа да кажа, но опредерено едната процедура радиочестотен лифтинг ми реши проблема с контура на лицето.

# 592
  • София
  • Мнения: 1 408
За София не можа да кажа, но опредерено едната процедура радиочестотен лифтинг ми реши проблема с контура на лицето.
Какво е усещането при процедурата с радиочестотния лифтинг-болка, парене...?
Имам вече по една открояваща се гневна гънка м/у очите и една назолабиална.

# 593
  • Мнения: X
На мен ми взема по 70 лв за тази процедура. Аз подчертавам, че ги редувам процедурите.

И на мен ми излиза приблизително толкова, даже и по- малко. Винаги комбинирам и с други процедури /кола маска, масажи/, също редувам самите "терапии". Затова и никога не мога да запомня точно кое колко струва.  Laughing Отделно, съм дългогодишен клиент на козметичката ми в Бг и като ходя при нея, тя ме таксува на други цени.  Peace

# 594
  • Мнения: 3 267
B.U2, при радиочестотния лифтинг в никакъв случай няма болка, парене също не би трябвало да има и нищо неприятно. Даже трябва да е приятна процедура. При мен имаше леко парене на моменти, което не би трябвало май да го има. Мисля, че заради него имах страничните ефекти, за които писах.
Но и паренето не беше неприятно за момента.
Бръчки не съм имала, така че не знам там какъв е ефекта, но контурът ми е стегнат.

# 595
  • Мнения: 2 487
А контура по какъв начин се повлиява ?
Помните ли с кой апарат работихте ?

# 596
  • Мнения: 718
За кислородната терапия знам, че за да има ефект е хубаво да се прави честичко. Но пък резултата е налице, когато има постоянство. За пъпките е супер, защото атакува източника им и не им дава да излизат, за порите също резултата е добър, както за  фини линии и бръчки. И мисля, че като цена си е горе долу, колкото едно почистване. Даже някъде предлагат в пакет по няколко процедури, та излиза на далавера. Peace

# 597
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Момичета, кислородната терапия това ли е:

https://geneo.ca/

Аз доста се замислям напоследък за този вид.

# 598
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Споделете цени и места за София за р. лифтинг

# 599
  • варна
  • Мнения: 679

Разгледах вече за Варна
Ескейп - 55мин.-40лв-лице,шия,деколте.
Клиник-лице 150лв.очи 80,дв.брадичка-80лв.,шия-80лв
Скин лайн Варна - 200лв.лице,шия,деколте.60мин.
Ако някой е доволен от клиника или салон във Варна,да сподели кой е той,моля!

Общи условия

Активация на акаунт