Косопад - тема 11

  • 120 477
  • 776
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 4 482
emy_emy, благодаря за отговора!  Hug
То е ясно, че на всяка коса действат по различни начини, но все се надявах поне някой да каже от какво той е доволен и да опитам и аз. Моята коса е точно като твоята - "китайско" права и викам аз  Grinning Като на азиатците - права и остра, с тънък косъм, а откак го има и косопада - и без косъм.
Ще опитам тези продукти, които на теб ти влияят добре. Бях се засилила към една маска Епруваж /по мненията в другата тема/ но засега ще пробвам твоите продукти. Още утре ще отида до рибката да си ги купя.
И да кажа, че минах през аптеката, купих си още 1 кутия ампули, обясних на момичето, че е зор да се намерят и тя много се учуди. Каза, ако искам ще изтегли още от склада и й поръчах 4 кутии за утре. Ако някой иска - да свирка. Цената е 14,86 лв на кутия.

# 136
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 133

Sharpy, аз използвам тези.

# 137
  • Мнения: 17 987
При нас ги няма в нито аптека, дори в склада ги няма...

# 138
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Аз искам една кутия. Embarassed
Писах ЛС. Hug

# 139
  • Мнения: 4 482
Лия, имаш я, утре ще ти изпратя.  Hug
Happy Bella, ще ги разгледам и тези продукти, благодаря, че сподели  Hug

# 140
  • Мнения: 17 987
В кои градове ги има?

# 141
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 133

Някой ползвал ли го е това? Да сподели впечатления..Днес ми пристигна и като циганче се намазах веднага😁

# 142
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 133
Ох, аз пък как се изложих с тая снимка. За Garner Fructis Grow strong става въпрос😁

# 143
  • София
  • Мнения: 2 434
Sharpy, аз съм ползвала маската на Епруваж. На мен ми утежняваше косата и на втория ден беше за миене. Сега слагам по едно лешниково зърно в домашната маска за скалп, в която избягвам да слагам масла, защото ми засилва косопада.

# 144
  • ново
  • Мнения: 5 963
Да дам отчет - 5 ампули В6, найлонова шапка и шапка Smile така престоях 8 ч. По време на миенето паднаха около 10-тина косъма, при "разресването" (реша с пръсти влажна коса, не с четка) обичайните почти 100. Нищо по-различно, но по-интересно ми е как ще е утре и вдругиден. Утре ще излизам и ще купя още ампули, мисля да продължа да слагам веднъж седмично. Само се чудя да продължа ли с купешките ампули или да си дам малко почивка от тях.
В момента косата ми стои учудващо добре, някак въздушна и обемна, дали се дължи на ампулите?
Поръчах и аз маската на Епруваж, ще видя как ще ми се отрази.

# 145
  • Мнения: 196
Чудя се дали да добавя масло от репей и розмарин към ампулите или без маслата. Rolling Eyes

# 146
  • Мнения: 1 327
Според мен по- добре да се пият тези витамини, през кожата надали се усвоява всичко необходимо 🤔 може и да греша..
Ако има недостиг на витамини, то проблема няма да е само косопад
Аз пак започнах GNC hair skin and nails, да не съм без хич този сезон

# 147
  • Мнения: 444
За тези ползвали Приорин как го пиете и кога видяхте ефект?

Пия го почти от месец. Косопада обаче се засили при мен , защото си правя маслени маски и е моя вината сигурно да влоша положението(ще спра), но все пак е скъпо за да няма ефект и съм пред дилема да продължавам ли или не. Благодаря , ако някой отговори

# 148
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
За тези ползвали Приорин как го пиете и кога видяхте ефект?
Съвсем наскоро го почнах. Пия по 2 капсули наведнъж /може и два пъти дневно по една/ след храна, обикновено около обяд.

# 149
  • Мнения: 350
И аз пия Приорин по 2 капсули с храна.Няма значение с кое хранене.Ефект след около месец.Но в комбинация с маслени маски,най-вероятно е от тях.Срещала съм мнения ,че маслата задушават космения фоликул и той не изпълнава нормално функцията си по изхранване на косъма.Всички ампули против косопад,които познавам са с етанолов разтвор,не съм срещала маслен такъв.Сигурно си има причина.

Общи условия

Активация на акаунт