Косопад - тема 11

  • 120 534
  • 776
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 17 987
Айде, стискаме палци да има уау ефект Kissing Heart Така съм психясала значи, чак дребната се шашка, че и падала много коса

# 316
  • ново
  • Мнения: 5 964
Аз днес оползотворих последните ампули В6 и спирам със всичко. До сега резултат от нищо не видях такъв, че да искам да повторя някоя процедура. Косми не броя, опитах веднъж, бяха повече от 100 и от там нататък визуално ми става ясно, че не намалят.

# 317
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Г&В, аз бях така преди 2-3год,от нищо не видях ефект и зарязах всичко.Един шампоан и до там.
Но сега нещо ми дойде музата да опитам пак.
И ти ли беше с андрогенен косопад?

# 318
  • Мнения: 17 987
Разгледах страницата на Давинес, освен гела има лосион точно за андрогенен, за него те съм чувала отзиви

# 319
  • ново
  • Мнения: 5 964
Лия, моят косопад започна от стрес, след тежка катастрофа, но успях да го овладея. После дойде Хашимото-то и се завърна с пълна сила. Последните 2 години е на приливи и отливи, но приливите са много продължителни и косата ми е супер изтъняла и рядка.
raja_nikol, дистрибуторката ми препоръча да ползвам цялата серия, червената за косопад.

# 320
  • Мнения: 17 987
Да, най- добре явно, утре ще ги прочета. Но твоят е от стрес, не андрогенен сякаш 🤔 Ти поръча ли си?

# 321
  • ново
  • Мнения: 5 964
Не съм, ще почина до Нова година от всякакви мазила и ще пренасоча финансите към други покупки Stuck Out Tongue Winking Eye
Евентуално около черния петък бих купила нещо, ако попадна на изгодни оферти.
Нали знаеш, предстоят ни големи разходи на пролет живот и здраве, така че ще спестяваме Grinning

# 322
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 133
Аз съм ползвала Наноген шампоан. Уплътнява още при къпането. После си взех на Редкен и от него съм доволна. Обаче реших да мина на нещо по-нискобюджетно и се взех тези

А вчера се добих с това:

# 323
  • София
  • Мнения: 2 434
Тази лилавата серия не мога да я видя добре. От къде е и с каква носоченост е.

# 324
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 133
Full & Thick, с колаген и биотин на OGX, По принцип е по английските земи, но сигурно може и да се поръчва отнякъде. Много добре ми се отразява, аз от Наноген получих пърхут, цената е наполовина на Наноген. А другото с амлата също не е скъпо и гледах, че беше разграбено и викам чакай да си взема, сигурно ще има ефект и при мен😁, а е само 3 паунда.

Последна редакция: пн, 30 окт 2017, 11:06 от Happy Bella

# 325
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Някой пробвал ли е маска против косопад с мая за хляб?
Преди малко се върнах от фризьор и понеже се оплаках от косопад и тънка коса, тя ми предложи точно тази маска с хлебна мая. Правила се веднъж седмично за около месец.
При мен като правя маски, после при отмиването пада мнооого коса. Ползвах Фитовал, след него Алпецин, сега Дюкре Анафаз, пия бирена мая /когато се сетя/, сега започнах и някакви витамини от ДМ за коса, но не виждам подобрение.

Последна редакция: пн, 30 окт 2017, 14:35 от Д и д и

# 326
  • Мнения: 17 987
От месец я правя, полза никаква, а как мирише....да не ви казвам. И то всеки път като се намокри косата. Поне да си струваше

# 327
  • Мнения: 1 328
Няма смисъл според мен, тя е богата на витамини и по-добре да се пият отколкото да се разчита на абсорбиране чрез скалпа..

# 328
  • София
  • Мнения: 5 735
правя в момента експеримент с коприва. купих 2 пакета сушени корени от аптеката, натъпках ги в един буркан и ги залях с водка. след един месец прецедих и добавих 6 стрити таблетки шиладжит. с този лосион се мажа вечер и масажирам скалпа.

# 329
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Извинявам се за въпроса си,но ...наистина ли бройте падналите косми?
Не. Имах дълга, гъста и къдрава коса до кръста. Заради гадното Хашимото и не знам какво още в момента е до рамото и е порядъчно "пършива" /има ли такава дума не знам  Mr. Green /.
Никога не съм броила паднали косми, това би ме вкарало в психиатрията, а макар и не съвсем тавряз /"красива" бургаска дума, съжалявам ако някой не знае значението ѝ  Joy/, все още си мисля, че не съм чак за там  Mr. Green
Споделям добри резултати от: подстригване на косата с 20см /не намаля косопадът, но падналото количество не е толкова стряскащо/, пиене на Приорин, пръскане с Цистифан/Биорга лосион, повишаване на феритина, оптимизиране /поне донякъде/ на щитовидните хормони, премахване на хеликобактер пилори /за пореден път/, прилични стойности на Б12 и вит Д... и може би отминаване на есенния косопад. Да не ме разберете погрешно, пак има какво да се желае, но се търпи положението.
Успех пожелавам и на вас, че знам какво е да е изпадаш в шок и ужас, че ще се миеш косата и дали ще остане нещо след това.  Mr. Green Hug

Общи условия

Активация на акаунт