Лакове за нокти - 114

  • 69 641
  • 738
  •   1
Отговори
# 405
  • виртуално
  • Мнения: 2 862
С дъщерята от няколко години ползваме само Сеш, нищо друго не съхне толкова бързо и с такъв блясък.
От щатския ebay ми пристига за около 10 дни при цена от 12щд/2бр

# 406
  • Вестерос
  • Мнения: 38 251
Най-бързо съхне куи драй на гр.

# 407
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Бързосъхнещият на SNB също е много добър. Hands V

Колежка също ми го похвали.

# 408
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 764
И аз искам няколко лака от руската колекция - къде са най-добри цените (и са налични, разбира се)?

# 409
  • Бостън
  • Мнения: 13 515
Криси, имам гел ефект топа на Сали, който си показала и аз си го харесвам, но не е най-бързосъхнещият, определено! Но е суперприличен като качество!

Масово маникюристките в БГ слагат УВ топ лакове и сушат в лампи - това е моят летен опит.

Сега ще ми се смеете, но ако нямам много време първо слагам супер тънки слоеве лак, като ги чакам да позасъхнат, после слагам топ, след това капки за съхнене и след 2 мин минавам със спрей. Хич не ме интeресува кое върши работа, ако я свърши...

2-та матови лака на Чайна, които показах последния път изсъхнаха като песен за 3 мин без помощ от мен. И за капак много ми харесаха като цвят/финиш/консистенция, но върховете отидоха  на кино за 12-16 часа (понеже си бяха матови не им бях слагала топ, дори матов)

Последна редакция: ср, 18 окт 2017, 15:52 от Agent Provocateur

# 410
  • Мнения: 5 112
Криси, на Sally Hensen трайността при мен е плачевна, лакирам се вечерта и на другия ден е напукан много лака и се бели.
За сравнение топ лака на SNB ми е изкарвал маникюр по 6-7 дни със съвсем дребни забележки. Доволна съм и от блясъка му и съхне бързо. Аз си бях купила комплект с база и на топа пише long lasting, а не quick dry или нещо такова, но въпреки това съхне бързо. Освен това нали уж SNB са с много free откъм вредности. Абе любими са ми и това е Simple Smile

# 411
  • София
  • Мнения: 22 776
OPI My Private Get NL B59 и Flormar 394 Golden Orchid:

Скрит текст:

# 412
  • Мнения: 20 172
Позволявам си да препоръчам този топ лак. Аз го купувам от Мориа, личното ми "откритие" за годината.
Много е добър на Mesauda наистина, лака с него ми издържа по 10 дена. Не ми харесва това обаче, че не е гел.
Криси, ако не се появи друга опция, ще ти пиша  Sunglasses  Blush
И аз пропускам топовете им, може би защото си имам други фаворити.  Thinking
Агент, и с някои от неоновите Чайни е така, повечето съхнат матови и бързо им заминават връхчетата без топ. Но пък съхнат за секунди, и заради страхотните цветове им прощавам всичко.   Mr. Green

Последна редакция: ср, 18 окт 2017, 17:31 от Lemy

# 413
  • Мнения: 444
За този лак на SNB ли става въпрос? http://beautyshop.bg/product/11312/snb-barzosahnesht-top-lak.html
Аз свърших 3 опаковки на Пош за около 2 години и половина. Незаменим ми е. И сега не знам какво да правя без него

# 414
  • Мнения: 9 571
Днес ми дойде поръчката от Панда. Всичко е точно, беше опакована перфектно и в красиви опаковки + малко подаръче. Доволна съм. Peace
Скрит текст:
Докато се чудих с кой лак по-напред да се лакирам, ми се обадиха че имам и още една пратка-  страхотна Чайна ( подарък от любима съфорумка Heart Eyes) . Чайната:
Скрит текст:
И малко снимки от предните дни:
Скрит текст:

Последна редакция: ср, 18 окт 2017, 18:12 от Осмичка

# 415
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 404
Осмичка, страхотни маникюри. Heart Eyes

За този лак на SNB ли става въпрос? http://beautyshop.bg/product/11312/snb-barzosahnesht-top-lak.html
Аз свърших 3 опаковки на Пош за около 2 години и половина. Незаменим ми е. И сега не знам какво да правя без него

Да, за този топ говоря.
Сега се сетих, че и топа на GR Prodigy съхне много бързо, но той няма силен блясък.

# 416
  • Мнения: 20 172
Осмичка, страхотни маникюри.  Heart Eyes
+1

# 417
  • Мнения: 5 478
Осмичка,честити придобивки! Ще се радвам скоро да покажеш космическите лакове Simple Smile И маникюрите са много хубави!

От мен едно омбре, което на английски е baby boomer, но не знам дали има конкретно наименование на български. Пристигна ми течния латекс от Китай (или както и да се води това нещо, което се маже на кожата и смърди на умряло животно Confounded ), та с него е по-лесно чистенето след омбре. Само отлепям и с четчица леко доизчиствам, ако се налага - https://www.instagram.com/p/BaYmT_FDr-C/?taken-by=s.naneva

# 418
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 323
Вместо течен латекс може да пробвате пилинг маска за лице (от тези, които се отлепят като втора кожа). Обикновено миришат на цветя Simple Smile

# 419
  • Мнения: 5 478
Мда, чувала съм го и този трик, ама те са все в едни пакетчета и е трудно съхранението после. А и нанасянето... Това е супер лесно, то си е в шишенце като лак. Ама пуста смрад... Smile

Общи условия

Активация на акаунт