Лакове за нокти - 114

  • 69 723
  • 738
  •   1
Отговори
# 645
# 646
  • Мнения: 20 238
Ау, ти нямаш сърце, очите ми останаха  Crazy

# 647
  • София
  • Мнения: 799
Аз също съм поръчвала и ми дойдоха миналата седмица, обаче не съм тествала, че установих че нямам чисто черна основа а на нея изпъкват най-добре.
Maugli, ти кои цветова поръча - аз си взех М006 и М016.


Обаче как ме дразните сега с тоя дънков Есенс, а тъкмо вече го бях отписала  Tired  (няма ли някой, който има път и към Герена и към центъра  hahaha )

# 648
  • Мнения: 496
Lemy , снимката нищо не показва Laughing В действителност е много по- красив Twisted Evil
Ivanichka, аз поръчах първите два 07 и 08
Сега искам още няколко, ама като знам, че ги чаках 2 месеца newsm78

# 649
  • Мнения: 20 238
Lemy , снимката нищо не показва Laughing В действителност е много по- красив Twisted Evil
Лоша жена, лоша...сега и тези ще ги мисля  hahaha   Hug

# 650
  • Мнения: 9 578
Ахахаха, и аз поръчах това брокатено червено от Есенс и като на Лили топа Joy Сега да очаквам цикламенко червилце, така ли? Mr. Green

# 651
  • Бостън
  • Мнения: 13 714
Дами, само аз ли помня колко беше модерно цикламеното червилце през 80-тте и как всички крадяхме това червило на майките си и ходехме омазани в идентичен цвят, нема бела, нема черна!?!? Simple Smile))

# 652
  • Мнения: 9 578
Дами, само аз ли помня колко беше модерно цикламеното червилце през 80-тте и как всички крадяхме това червило на майките си и ходехме омазани в идентичен цвят, нема бела, нема черна!?!? Simple Smile))
Онези химическите, които май на никого не отиваха, дори и на майките ни hahaha Моят човек точно онзи ден ме пита дали съм ги знаела тези червила, дето са били зелени, а като ги сложиш ставали цикламени. Направо ме заби с въпрос Laughing Явно и неговата майка е имала и се е впечатлил тогава.

# 653
  • Бостън
  • Мнения: 13 714
Първо бяха зелените, а после в разгара на модата пуснаха едни "нормално" цикламени, БГ производство, Ида 121  ли бяха или нещо подобно, не помня, ще питам мама... всички слушахме Мадона и СиСи Кеч и Саманта Фокс и Сабрина?!?



А всъщност влязох да ви показвам скучния ми Хелоиунски маникюр (ние вече подпукахме партитата и костюмите), дето няма нищо общо с тези на Бубето Sad За сметка обаче на скучния маникюр се бях нагласила с булченска рокля и се бях омазала като Булката на Франкенщайн Grinning Не малко хора завъртяха очи Grinning
Скрит текст:

Последна редакция: пн, 30 окт 2017, 21:10 от Agent Provocateur

# 654
  • Мнения: 2 124
Дами, само аз ли помня колко беше модерно цикламеното червилце през 80-тте и как всички крадяхме това червило на майките си и ходехме омазани в идентичен цвят, нема бела, нема черна!?!? Simple Smile))

Ида 121 ли беше  Grinning

# 655
  • Бостън
  • Мнения: 13 714
Дами, само аз ли помня колко беше модерно цикламеното червилце през 80-тте и как всички крадяхме това червило на майките си и ходехме омазани в идентичен цвят, нема бела, нема черна!?!? Simple Smile))
Ида 121 ли беше  Grinning
А баш, Ида 121 Simple Smile)) Върнахме се в младостта, ама в истинската, невръстна младост, преди първо гадже и първи цикъл Simple Smile))

Я си спомнете с какво се лакирахме тогава? Нашите не ми даваха да ползвам лак и само прозрачен за мен до....хммм.... 18 год!

# 656
  • Мнения: 496
Бях в 10 клас като си купих Ида 121, помня го, но от химическото нямах  newsm65 moresmile

# 657
  • Мнения: 17 546
Дами, само аз ли помня колко беше модерно цикламеното червилце през 80-тте и как всички крадяхме това червило на майките си и ходехме омазани в идентичен цвят, нема бела, нема черна!?!? Simple Smile))
Ааа, не Stop тогава модерно беше Ида 121, което беше доста по-тъмно цикламено и перлено (като на голямата снимка) А, вие сте го открили! Joy
Скрит текст:

Ох, прибрах се с още 4 лака! ooooh! Флормарчета, намалени на 1 и нещо в ДМ, взех си черно за осноа на стъкления Катрис, едно много тъмно кобалтово синьо (изобщо не знам дали ще го сложа някога) и едно нежно искрящо бежово. + Топа на Sally Hansen намален на 9 и нещо. След малко ще се трия и ще мажа, иска ми се да пробвам нещо от новите лакове Crazy

# 658
  • Мнения: X
Я си спомнете с какво се лакирахме тогава? Нашите не ми даваха да ползвам лак и само прозрачен за мен до....хммм.... 18 год!

Помня, че лаковете тогава съхнеха ужасно бавно, с дни. Ако се лакирам на обяд, на следващата сутрин се будех с нокти на коса и чаршафи. Голяма мъка беше, а лакочистителите бяха в малки стъклени шишенца и бяха ужасно силни, направо отровни. Ида- та /червилата/ беше марката на Ален Мак, Пловдив. Не зная дали и лаковете им не се казваха така, върти ми се и нещо като "Бела".  Thinking

# 659
  • Мнения: 17 546
Белла имаше и червила и лакове май. Аз не харесвах тая Ида и до днес не обичам цикламено червило, ползвах едно кафяво в червено оранжева гилза, цвета се казваше "Орех". Тъмно, тъмно кафяво Crazy направо съм била като за Хелоуин. Mr. Green Много приличаше на това и на вид и на цвят
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт