Лакове за нокти - 114

  • 69 721
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 622
Сега ако кажете и в кой ДМ сте ги видели... Grin

# 676
  • София
  • Мнения: 1 002
Мисля, че в мола на Стамболийски и в подлеза на НДК.

# 677
  • Мнения: 1 807
Виктория Андреевна Аз ги видях в ДМ Мегамол, металическите цветове ми се сториха доста сходни като нюанси.

# 678
  • Мнения: 2 622
Благодаря ви, дами. Около мен са ДМ на Пиротска и Мария Луиза, та и там ще проверя, но нищо не пречи да отскоча и до подлеза на НДК. Мъжът ми ще припадне...

# 679
  • Бостън
  • Мнения: 13 714
Снощи за малко да си купя лак само заради името, но си скръцнах със зъби и не го взех (нямаше и да ми отива) Grinning

Казваше се AFTER SEX


Тези Трендъпчета нюдовите много симпатични, апропо нали помните, че и шимъри, които правят черти се лекуват по същия начин като седефените.

# 680
  • Мнения: X
Сега ако кажете и в кой ДМ сте ги видели... Grin

Aз съм безполезна - Враца Stuck Out Tongue Winking Eye

# 681
  • Мнения: 17 546
Нещо не се възприех с онзи бледо лилав брокат на Essence и го смених с този Флормар
Скрит текст:

Снощи за малко да си купя лак само заради името, но си скръцнах със зъби и не го взех (нямаше и да ми отива) Grinning

Казваше се AFTER SEX
Скрит текст:
Не се различава много от essie 52 Tigh High

Последна редакция: вт, 31 окт 2017, 13:08 от X-RayLily

# 682
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 954
Снощи за малко да си купя лак само заради името, но си скръцнах със зъби и не го взех (нямаше и да ми отива) Grinning

Казваше се AFTER SEX
Голям секс ще да е паднал, за да го докарат на такъв цвят Laughing

# 683
  • Мнения: 1 084

Честит Хелоуин, макар че много не го почитам, все пак не е български... Моят маникюр не е специален. 😊😏

# 684
# 685
  • Мнения: 430
В Яна мол, ( Китайският мол ) в Сухата река, има много ваденки за маникюр.
Lily, за пръв път те виждам с толкова неравно изпилени маникюри. Свикнала съм да са като "под конец". Може и от снимката да са излезнали така.  Simple Smile

# 686
  • Мнения: 17 546
От снимката е Blush
Скрит текст:

# 687
  • Мнения: 430
Дааа. От снимката е било. Харесвам формата и дължината на ноктите ти. И понеже винаги са перфектни си позволих да питам. Дано не ти е станало неприятно.  Simple Smile

# 688
  • Мнения: 17 546
Не, разбира се! Flowers Hibiscus Аз също греша и имам нужда от корекция често пъти! Blush

# 689
  • Мнения: 5 478
Ми, тц. В старозагорския ДМ (централния) ги няма новите лакове на Trend it up. И рафтът си беше пълен с старите стандартни продукти, не знам... Thinking

Общи условия

Активация на акаунт