Тема Незабравима (Unutulmaz) 257

  • 74 741
  • 758
  •   1
Отговори
# 465
# 466
  • София
  • Мнения: 1 394
Това в края на работния ден ли е, когато вече е разпродал всички коли и е сам на празния паркинг?

# 467
  • София
  • Мнения: 829
Сладурът на Йози

# 468
  • Русе
  • Мнения: 2 211
Наистина е сладурче! smile3521 Повече бих се радвала да дундурка бебче... Rolling Eyes

# 469
  • София
  • Мнения: 1 394
Нещо такова примерно. Но и това ще стане.

# 470
  • Русе
  • Мнения: 2 211
Нещо такова примерно. Но и това ще стане.


newsm09Бганьо, я дай малко разяснение, плиииийз!

# 471
  • София
  • Мнения: 1 394
Ами това е щерка ми като малка и даже търсех една нейна снимка с две плитчици, за да е приликата със сладура на Йози пълна, но открих тази. Малка закачка и пожелание и такъв сладур да си има Йози някой ден. Няма по-голяма емоция и по-голяма награда за пребиваването ни на тази грешна земя от поне едно малко създание, нуждаещо се от нас, за да може един ден да ни продължи! Всички го заслужават!

# 472
  • Русе
  • Мнения: 2 211
Ами това е щерка ми като малка и даже търсех една нейна снимка с две плитчици, за да е приликата със сладура на Йози пълна, но открих тази. Малка закачка и пожелание и такъв сладур да си има Йози някой ден. Няма по-голяма емоция и по-голяма награда за пребиваването ни на тази грешна земя от поне едно малко създание, нуждаещо се от нас, за да може един ден да ни продължи! Всички го заслужават!
newsm10 newsm10 newsm10

# 473
  • София
  • Мнения: 1 394
Струва ми се, че открих формулата на турските сериали, но преди да я патентоваме, може пък да я допълните или коригирате и после си делим парите по равно!  
                                                                                                                
             Формула на турски сериал

 БЕ = (ПС х КПК х КИА х БРГ х БПС х БО х БДБ х БДЗ х ПГС х БПТП)  x РС/100 

Където:
БЕ = Брой епизоди
ПС – Количество пролети сълзи в кубически метра
КПК – Количество пролята кръв в хектолитри
КИА – Количество изпит от мъка алкохол в хектолитри
БРГ – Брой развалени годежи
БПС – Брой провалени сватби
БО – Брой отвличания
БДБ – Брой дни, прекарани в болница
БДЗ – Брой дни, прекарани в затвор
ПГС – Продължителност на (полу)голите сцени в секунди
БПТП – Брой пътно-транспортни произшествия
РС – Рейтинг на сериала
Забележка: Стойностите на всички включени в числителя показатели трябва да бъдат по-големи от нула

Последна редакция: ср, 18 сеп 2019, 12:07 от bganio

# 474
  • София
  • Мнения: 829
Получената сума в числителя трябва да е доста голяма стойност над 100,за да има шанс за реализиране на поне няколко епизода.

Като математик,без да ми се обиждаш една забележка ако може ,няма никакъв смисъл от скобите в числителя.

# 475
  • Русе
  • Мнения: 2 211
Струва ми се, че открих формулата на турските сериали, но преди да я патентоваме, може пък да я допълните или коригирате и после си делим парите по равно!  
                                                                                                                
             Формула на турски сериал

 БЕ = (ПС х КПК х КИА х БРГ х БПС х БО х БДБ х БДЗ х ПГС х БПТП)  x РС/100 

Където:
БЕ = Брой епизоди
ПС – Количество пролети сълзи в кубически метра
КПК – Количество пролята кръв в хектолитри
КИА – Количество изпит от мъка алкохол в хектолитри
БРГ – Брой развалени годежи
БПС – Брой провалени сватби
БО – Брой отвличания
БДБ – Брой дни, прекарани в болница
БДЗ – Брой дни, прекарани в затвор
ПГС – Продължителност на (полу)голите сцени в секунди
БПТП – Брой пътно-транспортни произшествия
РС – Рейтинг на сериала
Забележка: Стойностите на всички включени в числителя показатели трябва да бъдат по-големи от нула
Joy Joy Joy

# 476
  • София
  • Мнения: 1 394
Получената сума в числителя трябва да е доста голяма стойност над 100,за да има шанс за реализиране на поне няколко епизода.

Като математик,без да ми се обиждаш една забележка ако може ,няма никакъв смисъл от скобите в числителя.

Да, права си за скобите, но в последния момент я преправих и това съм го пропуснал. Иначе се получаваше, че броят на епизодите ще расте обратно пропорционално на зрителския интерес, което си е абсурд. А за числителя - да, трябва да се получи нещо доста над 100, за да има смисъл, но мисля, че това въобще не е проблем при заложените показатели.Yum

# 477
  • София
  • Мнения: 1 394
По този повод, ако гледате футбол, там за мачовете се води някаква невероятна статистика по доста на брой показатели и все съм се чудел как точно го правят и се оказа, че има екип от хора, които броят, като всеки от екипа отговаря за определен брой показатели. Та и тука сигурно може да се направи експеримент с меренето на стойности по десетина показатели. И ако те се окажат високи, макар и в резултата от ползване на разнородни мерни единици, може да се помисли стойностите да се сумират, а не да се умножават и така скобите може да си останат. Абе варианти много, но идеята за формула е една!

# 478
  • София
  • Мнения: 1 394
По повод на формулите и балансите, ми прави впечатление от някои отчасти изгледани сериали след Незабравима, че понякога комшиите малко нарушават мерките и пропорциите - съзнателно или не. Примерно в роли на злодеи и убийци понякога се изявяват толкова добри артисти, пресъздаващи вътрешния мир на тези хора, че човек се улавя, че започва леко да им симпатизира или най-малкото да им съчувства. А понякога това се дължи на сценария, а не толкова на актьорския талант.

# 479
  • Русе
  • Мнения: 2 211
По повод на формулите и балансите, ми прави впечатление от някои отчасти изгледани сериали след Незабравима, че понякога комшиите малко нарушават мерките и пропорциите - съзнателно или не. Примерно в роли на злодеи и убийци понякога се изявяват толкова добри артисти, пресъздаващи вътрешния мир на тези хора, че човек се улавя, че започва леко да им симпатизира или най-малкото да им съчувства. А понякога това се дължи на сценария, а не толкова на актьорския талант.
Често срещан похват. Обикновено се цели най-често срещаното  становище, че няма напълно лош или добър човек.
Всъщност малка поправка: според Библията Христос е бил изцяло добър човек (бог) , пример за обратното не мога да дам. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт