Карти таро - тема 16

  • 50 679
  • 760
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 10 679
За моя въпрос, някой би ли бил така добър да изтегли карти ?  Blush

# 61
  • Мнения: 4 762
Здравейте, можете ли да ми изтеглите карти с въпрос „Изпитва ши романтични чувства към мен Т.?” Благодаря предварително. Simple Smile

6 ца меча 2 ка меча 9 чаши- По тези карти, аз мисля че Т е показал интерес към теб, дори си мисля че сте си писали или чатили. Но сега има застой и това те притеснява. Мисля че Т си търси забавление и няма точно романтични чувства.

По интернет ли беше общуването ви? Като цяло бихте ли написали с две изречения дали съм права?

# 62
  • Мнения: 4 762
Ако някой тук в темата иска да му се изтеглят карти за въпрос който го вълнува, то трябва да е готов да напише дали тълкуването е вярно или не, да даде обратна връзка.

# 63
  • Мнения: 10 679
Аз съм готов, включително и да дам и допълнителна информация Simple Smile

# 64
  • Мнения: 4 762
Аз съм готов, включително и да дам и допълнителна информация Simple Smile

Аз не искам да си разказвате историята, просто с едно две изречения дали е правилно тълкуването на картите.
Какви са чувствата на М към Б ?
8 чаши Паж меча 2 ка жезли
По тези карти , като че сте разделени, или живеете далеч един от друг в момента. Има нещо което не знаете и ще излезе наяве. Истина, клюка, тайна. Изобщо ще разберете нещо , което е било скрито досега. Мисля че М няма готовност за сериозни отношения.

# 65
  • Мнения: 305
 a.nik, би ли погледнала нещо, което ме вълнува, ще дам обратна връзка за ситуацията. Ще се запази ли връзката ни с К?

# 66
  • Мнения: 219
Здравейте, можете ли да ми изтеглите карти с въпрос „Изпитва ши романтични чувства към мен Т.?” Благодаря предварително. Simple Smile

6 ца меча 2 ка меча 9 чаши- По тези карти, аз мисля че Т е показал интерес към теб, дори си мисля че сте си писали или чатили. Но сега има застой и това те притеснява. Мисля че Т си търси забавление и няма точно романтични чувства.

По интернет ли беше общуването ви? Като цяло бихте ли написали с две изречения дали съм права?
Здравейте, благодаря много. Май-общо казано се познаваме лично и си общуваме лично - споделяме едно и също хоби. Иначе явен интерес към мен не съм видяла.

# 67
  • Мнения: X
Момичета,много ми е важно.Другата седмица мисля да пусна едно писмо и не знам каква ще е реакцията.

Зададох въпросите така:

Какво ще се случи ,ако пусна писмото?

Владетелят-4 жезли-Шутът

Какво ще се случи,ако не пусна писмото?  4 мечове-Крал чаши-9 чаши

Май по-добре да не го пускам,че няма да издържа да му гледам самодоволната физиономия.
Ще бъда благодарна да се включите с мнения.И ако може някой евентуално да ми изтегли едни карти,защото съм много емоционално зависима.

# 68
  • Мнения: 4 762
Здравейте, можете ли да ми изтеглите карти с въпрос „Изпитва ши романтични чувства към мен Т.?” Благодаря предварително. Simple Smile

6 ца меча 2 ка меча 9 чаши- По тези карти, аз мисля че Т е показал интерес към теб, дори си мисля че сте си писали или чатили. Но сега има застой и това те притеснява. Мисля че Т си търси забавление и няма точно романтични чувства.

По интернет ли беше общуването ви? Като цяло бихте ли написали с две изречения дали съм права?
Здравейте, благодаря много. Май-общо казано се познаваме лично и си общуваме лично - споделяме едно и също хоби. Иначе явен интерес към мен не съм видяла.

Да, благодаря и аз .

# 69
  • Мнения: 10 679
Аз съм готов, включително и да дам и допълнителна информация Simple Smile

Аз не искам да си разказвате историята, просто с едно две изречения дали е правилно тълкуването на картите.
Какви са чувствата на М към Б ?
8 чаши Паж меча 2 ка жезли
По тези карти , като че сте разделени, или живеете далеч един от друг в момента. Има нещо което не знаете и ще излезе наяве. Истина, клюка, тайна. Изобщо ще разберете нещо , което е било скрито досега. Мисля че М няма готовност за сериозни отношения.
Да, не сме заедно и отношението и не е сериозно към момента.При нея има лични проблеми. При мен има други неща, от които трябва да се изчистя и които пречат.Ще видим какво ще излезе наяве. Благодаря ! 

# 70
  • Мнения: 10 201
Моля за карти с въпрос "Какъв е проблемът на К. със З.?" Ще дам веднага обратна връзка. Hands V

# 71
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 338
Здравейте, може ли някой да ми изтегли карти, с въпрос -
 Да приема ли новата позация, която ми предлагат или да започна новата работа.
Извинявам се, че така нахълтах но въпроса е много спешен и съм пред голяма дилема.
Благодаря предварително

# 72
  • Мнения: 845
Здравейте, може ли някой да ми изтегли карти, с въпрос -
 Да приема ли новата позация, която ми предлагат или да започна новата работа.
Извинявам се, че така нахълтах но въпроса е много спешен и съм пред голяма дилема.
Благодаря предварително

Ако не е късно:
Да приемеш ли - 10 пентакли - Кулата - 9 жезли
Нова работа - Рицар меча - 3 меча - Крал жезли

Сега, нещо, което е било многообещаващо, май се е провалило и заради това ти предлагат друго място, така ли се е случило? Но явно те е страх да приемеш, вероятно да не се провали и то.
За нова работа не ми звучи много приятно - Рицар меча и  3 меча си е живо мъчение.
Избора е твой Simple Smile

# 73
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 338
Здравейте, може ли някой да ми изтегли карти, с въпрос -
 Да приема ли новата позация, която ми предлагат или да започна новата работа.
Извинявам се, че така нахълтах но въпроса е много спешен и съм пред голяма дилема.
Благодаря предварително

Ако не е късно:
Да приемеш ли - 10 пентакли - Кулата - 9 жезли
Нова работа - Рицар меча - 3 меча - Крал жезли

Сега, нещо, което е било многообещаващо, май се е провалило и заради това ти предлагат друго място, така ли се е случило? Но явно те е страх да приемеш, вероятно да не се провали и то.
За нова работа не ми звучи много приятно - Рицар меча и  3 меча си е живо мъчение.
Избора е твой Simple Smile


Бях дала вече отговор, но благодаря за отговора.
Предложиха ми нова позиция, защото колега напусна, но и аз бях подала молба доста преди това. Затова се получи и дилемата.
Все пак ще започна новата работа, дано не е чак толкова зле. Ще дам отново обратна връзка, как са се развили нещата

# 74
  • Мнения: 10 201
Моля за карти с въпрос "Какъв е проблемът на К. със З.?" Ще дам веднага обратна връзка. Hands V
Момичета, моля ви някой да изтегли карти по този въпрос.

Общи условия

Активация на акаунт