След GB с Керем Б. и Ханде Д. както и "Kiralık Aşk"Любов под наем -231ღღ

  • 53 783
  • 709
  •   1
Отговори
# 60
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 379
Коте Hug е тя кога го е показвала изобщо за тези три години, през които са заедно. Знаеш, че те не си поставят снимки заедно никога, дан не ги урочасат и да не ги хванат лоши очи Joy Joy
Е цяло лято ни се показяаха как подпират дувара из кръчмата в Чешме  Naughty, че и на премиерата на предишния шидьовър, че чак и Онур и Сечо под строй бяха там  Whistling

# 61
  • Мнения: 12 835
Нищо не разбрах за Кита, освен че се кани да съди. Рускините пишат,че реагирал след 13 часа

И да попитам,  да не би да съм пропуснала и тук ........а на нас изпраща ли ни целувки
 Joy Joy Joy Joy

Сечо снощи  лайкна Круела,че е взела душ Joy Joy Joy

# 62
  • Мнения: 827
Здравейте Hug
Боре 100% вече е разбрал за скандала, ама защо нищо не казва все пак и той е замесен и оная неговата.. би трябвало да постъпи като Елка и да даде коментар , а той кротко кротко мълчи. То скоро цялата рода на Елчо ще се изсипе да я защитава, а най-добрият й приятел къде е? Joy Laughing
Аз мисля, че новината си е истина и са се скарали, защото е нормално.. Особено след това споделяне  на обща каравана, няма начин на оня да му е станало приятно от този факт. +селфита и т.н.
Дали Борето е ходил при нея да я успокоява може би това отрича Елка, защото цялата тая работа я злепоставя и пред колеги и пред тюлена й, а при един скандал вече..работата се запича.. И няма как Елка да каже пред гаджето си: Ами да.. той идва да ме успокоява цяла нощ,защото ти не ми вярваш .!
За това е тръгнала да ги съди само за да е застрахована за пред Кито и обществото , за това и Борко нищо не казва.

# 63
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 379
Нищо не разбрах за Кита, освен че се кани да съди. Рускините пишат,че реагирал след 13 часа

И да попитам,  да не би да съм пропуснала и тук ........а на нас изпраща ли ни целувки
 Joy Joy Joy Joy

Сечо снощи  лайкна Круела,че е взела душ Joy Joy Joy
Добре, че си легнах и не й дочаках целувката  Naughty айде нема нужда тоя крокозъбел да ме целува  Crossing Arms
 Joy Joy Joy Joy Сечо и той се изненадал затова я е лайкнал  hahaha hahaha а Борко как тъй е пропуснал  newsm78

# 64
# 65
  • Мнения: 8 485
Коте Hug е тя кога го е показвала изобщо за тези три години, през които са заедно. Знаеш, че те не си поставят снимки заедно никога, дан не ги урочасат и да не ги хванат лоши очи Joy Joy
Е цяло лято ни се показяаха как подпират дувара из кръчмата в Чешме  Naughty, че и на премиерата на предишния шидьовър, че чак и Онур и Сечо под строй бяха там  Whistling
Коте Hug, нали дискусията тръгна от нещо конкретно и беше съвсем различно newsm78 Mr. Green - а това беше предположението, че щом Кюса е сложила снимка от вкъщи, на която не се вижда Боре до нея в собствения ѝ инстаграм, значи не е до нея. На това аз отговорих, че тя никога не го е и правила Peace имала е такава възможност, но не е сложила досега и една снимка, на която уж случайно се вижда я ухото на Боре, я татуса му.  Joy   А не вярвам той да ѝ е забранил, както се вижда не мож я озапти въобще. Naughty

# 66
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 379
Коте Hug е тя кога го е показвала изобщо за тези три години, през които са заедно. Знаеш, че те не си поставят снимки заедно никога, дан не ги урочасат и да не ги хванат лоши очи Joy Joy
Е цяло лято ни се показяаха как подпират дувара из кръчмата в Чешме  Naughty, че и на премиерата на предишния шидьовър, че чак и Онур и Сечо под строй бяха там  Whistling
Коте Hug, нали дискусията тръгна от нещо конкретно и беше съвсем различно newsm78 Mr. Green - а това беше предположението, че щом Кюса е сложила снимка от вкъщи, на която не се вижда Боре до нея в собствения ѝ инстаграм, значи не е до нея. На това аз отговорих, че тя никога не го е и правила Peace имала е такава възможност, но не е сложила досега и една снимка, на която уж случайно се вижда я ухото на Боре, я татуса му.  Joy   А не вярвам той да ѝ е забранил, както се вижда не мож я озапти въобще. Naughty
Е тя него ако го сложи в ИГ си щя засенчи  Mr. Green пък кой може втобще да си позволи я засенчва тази ЗвиздЪ  Naughty Joy

# 67
  • Мнения: 2 541
https://www.instagram.com/p/BZsgrddhmbX/?tagged=elcinsangu

Перевод: Барыш Ардуч и Эльчин Сангу провели ночь в одной комнате. Сериал "Любовь Напрокат", который понравился телезрителям с актерами Эльчин Сангу и Барыш Ардуч, сейчас снимают фильм под названием "Останься рядом со мной" Походу с выходом этих сплетен они проживут сложный период По спорам, Эльчин Сангу поссорилась со своим возлюбленным Юнусом, а Барыш Ардуч поспешил на помощь(поддержку) Эльчин. Работники сьемочной группы не найдя утром Барыша Ардуча в своей комнате, увидели, как он выходит с комнаты Эльчин. Снова по спорам говорят, что Эльчин ханым сказала сьемочной группе, что они поссорились с Юнусом, а Барыш пришел на помощь, и они с ним разговаривали по душам. Ээээ, аккуратней надо быть Эльчин ханым, а то из-за этих сплетен могут испортяться отношения Барыша с Гюпсе, и ваши отношения с Юнусом! Перевод: #АдминElKa


Направо си поливат с помия Елчин. И то по СТар. ooooh!, дето им правиха такъв рейтинг. Ама при борбата за надмощие всички средства са позволени. И пак горката , бедна Гюпсе.
В инстаграм коментират, че в  това предаване на Месут Яр винаги говорели истината, така че да не се окаже, че има нещо вярно, например Баръш да е отишъл за нещо друго в стаята на Елчин, а тя да замаже положението е казала, че си говорили. Mr. Green

Последна редакция: нд, 01 окт 2017, 13:02 от Лудата Меги

# 68
  • Мнения: 2 541
Мале, страх да те съземе от тоя. hahaha Ще плаши кучето с кокал.


Юнус в твиттере:

Фальшивый Айдын,газета,притворяющаяся ататюркистской @gazetesozcu Лживый, фальшивый журналист @cevikemre поквитаемся в суде

@sozcuhayat Этой грязью,которую вы называете газетой,я вмажу вам в рот
@gazetesozcu мрази,притворяющиеся ататюркистами

Будьте вы прокляты в своих каракулях,где есть такие люди,как @ugurdundarsozcu и такие клеветники и обманщики,как @cevikemre


# 69
  • Мнения: 13 725
Здрасти, банда  Hug  Hug  Hug


Очаквам появата на Баръш на сета при кака му. Грехове има да изкупува  Mr. Green .

И то много големи  Mr. Green ама не се знае, знае ли се  Joy Joy Joy Joy Joy чок ми е любопитно какъв заек ще изскочи от цялата плеяда тези дни  Thinking Thinking

Диме  Hug, аз май предсрочно ще се заредя на първия ред, че цирка почва по-рано от очакваното  Wink Обаче ще ми свършат рано пуканките, та който идва, да носи повечко  Joy  Joy  Joy

# 70
  • Мнения: 12 008
.... свършат рано пуканките, та който идва, да носи повечко  Joy  Joy  Joy

Диди, готово и аз съм там до теб Wink, много ми хареса действие първо, малко реклами и приказки и в очакване на следващата сцена/действие Whistling
Скрит текст:

# 71
  • Мнения: 13 725
Мале, страх да те съземе от тоя. hahaha Ще плаши кучето с кокал.


Скрит текст:
Юнус в твиттере:

Фальшивый Айдын,газета,притворяющаяся ататюркистской @gazetesozcu Лживый, фальшивый журналист @cevikemre поквитаемся в суде

@sozcuhayat Этой грязью,которую вы называете газетой,я вмажу вам в рот
@gazetesozcu мрази,притворяющиеся ататюркистами

Будьте вы прокляты в своих каракулях,где есть такие люди,как @ugurdundarsozcu и такие клеветники и обманщики,как @cevikemre



Меги  Hug, той сега в стихията си, сега му се паднало да се направи на велик и да припомни, че и него го има  Mr. Green Цяла нощ се вихри, гръмовержец същи  Stop  Joy  Joy  Joy

# 72
  • Мнения: 13 725
Скрит текст:
.... свършат рано пуканките, та който идва, да носи повечко  Joy  Joy  Joy

Диди, готово и аз съм там до теб Wink, много ми хареса действие първо, малко реклами и приказки и в очакване на следващата сцена/действие Whistling
Скрит текст:

Пуканки и зрелища  Joy  Joy  Joy Готово, Славе  Hug, ние се уредихме, да идват следващите сеирджии  Joy  Joy  Joy

# 73
  • Мнения: 8 485
https://www.instagram.com/p/BZsgrddhmbX/?tagged=elcinsangu

Перевод: Барыш Ардуч и Эльчин Сангу провели ночь в одной комнате. Сериал "Любовь Напрокат", который понравился телезрителям с актерами Эльчин Сангу и Барыш Ардуч, сейчас снимают фильм под названием "Останься рядом со мной" Походу с выходом этих сплетен они проживут сложный период По спорам, Эльчин Сангу поссорилась со своим возлюбленным Юнусом, а Барыш Ардуч поспешил на помощь(поддержку) Эльчин. Работники сьемочной группы не найдя утром Барыша Ардуча в своей комнате, увидели, как он выходит с комнаты Эльчин. Снова по спорам говорят, что Эльчин ханым сказала сьемочной группе, что они поссорились с Юнусом, а Барыш пришел на помощь, и они с ним разговаривали по душам. Ээээ, аккуратней надо быть Эльчин ханым, а то из-за этих сплетен могут испортяться отношения Барыша с Гюпсе, и ваши отношения с Юнусом! Перевод: #АдминElKa


Направо си поливат с помия Елчин. И то по СТар. ooooh!, дето им правиха такъв рейтинг. Ама при борбата за надмощие всички средства са позволени. И пак горката , бедна Гюпсе.
В инстаграм коментират, че в  това предаване на Месут Яр винаги говорели истината, така че да не се окаже, че има нещо вярно, например Баръш да е отишъл за нещо друго в стаята на Елчин, а тя да замаже положението е казала, че си говорили. Mr. Green

Е, ха дано има много истина в тоя слух  Crazy въпреки че ако имаше нещо вярно Елка нямаше така без да се замисля да дава под съд  Thinking
А пък КитО е толкоз смешен, джавка като пудел, но и той много сигурен в Елка Mr. Green


# 74
  • Мнения: 8 485
Скрит текст:
.... свършат рано пуканките, та който идва, да носи повечко  Joy  Joy  Joy

Диди, готово и аз съм там до теб Wink, много ми хареса действие първо, малко реклами и приказки и в очакване на следващата сцена/действие Whistling
Скрит текст:

Пуканки и зрелища  Joy  Joy  Joy Готово, Славе  Hug, ние се уредихме, да идват следващите сеирджии  Joy  Joy  Joy
Ама ние све сме се наредили вече, не ни виждате в тъмното явно hahaha

Общи условия

Активация на акаунт