Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 67 - октомври 2017

  • 99 168
  • 1 235
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 36 513
Честито Grinning Пуфовете са леки, но много обемни - трудно се побират в асансьори и трудно минават през стандартни врати))

# 31
  • Мнения: 243
Благодаря за темата.Нести имат игра с кодове.

# 32
  • Мнения: 2 558
Магси, честито! Много искам и аз пуф, в сума ти игри участвах и така и не спечелих пуф  Crossing Arms

# 33
  • Мнения: 1 970
Знаете ли в кои търговски обекти важи промоцията на бира Туборг за Пловдив? Имам предвид тази, за покупка на две бири, при която се дава скреч-карта и можеш да спечелиш кен, който да вземеш на място от магазина или при наличие на код на скреч-картата, да го въведеш в сайта за спечелване на пуф? Моя роднина се интересува от тази игра, обиколила е няколко магазина, но е нямало плакат за промоцията. Звъняла е на обявения телефон за информация за играта, но и отговорили, че не знаели кои са обектите и трябвало да обикаля от магазин на магазин и да проверява?!?!?!

# 34
  • Мнения: 874
Знаете ли в кои търговски обекти важи промоцията на бира Туборг за Пловдив? Имам предвид тази, за покупка на две бири, при която се дава скреч-карта и можеш да спечелиш кен, който да вземеш на място от магазина или при наличие на код на скреч-картата, да го въведеш в сайта за спечелване на пуф? Моя роднина се интересува от тази игра, обиколила е няколко магазина, но е нямало плакат за промоцията. Звъняла е на обявения телефон за информация за играта, но и отговорили, че не знаели кои са обектите и трябвало да обикаля от магазин на магазин и да проверява?!?!?!

И аз никъде не съм намирал от техните скреч карти... Слаба дистрибуция 😕

# 35
  • София
  • Мнения: 3 098
Благодаря. Голям късмет извадих. Simple Smile Дано не се забавят прекалено много с доставката.

Раницата на Ная я спечелих миналата седмица и тази седмица ми я доставиха. Голяма е и много хубава. Подарих я за племенника. Simple Smile

# 36
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Здравейте!
Както и през септември, сега минавам просто да се запиша при вас, иначе време за участие в игри нямам. За съжаление, не знам какви са игрите, а от прочетените постове виждам, че има интересни награди. Якобс какво раздават? А Престиж? Дали си струва, ще проверя. Милка не ме обича, хич няма да се пъна. Нищо досега не съм получила от тях, а не да не съм участвала.
Обичам го този месец, моят цветен месец е той,  и рожден ден имам в средата на месеца, що пък да не спечеля и някоя награда.

Лаленце, благодаря и за тази тема! Прегръщам те!
 
Късмет, приятелчета! Simple Smile

# 37
  • Мнения: 36 513
Ето няколко актуални игри с кодове - някои от тях още не са започнали:

http://www.milka-promo.bg/winners/rucksack

https://toffifee.bg/prize

https://www.jacobs3in1.bg/prize.php

http://prestige-promo.bg/

# 38
  • Мнения: 14 085
Благодаря за линковете, Петя! А дали би могло Лале да ги сложи на първа страница, за да е по-удобно, че иначе се забравя на коя страница са били публикувани?
1:0 за Милка, утре пак. Намерих в СВА хипер с кодове, но взех само две вафли. Гледам, че от трети стартира, ще наваксам с още.

# 39
  • Мнения: 2 356
Благодаря за темата  bouquet
Аз играя само в Калиакра с една бележка, ще се включа и в Хипер, стига да намеря с кодове.

# 40
  • Мнения: 9 483
Благодарско за темата, Лаленце!:hibiscus:

# 41
  • Мнения: 3 020
На Милка наградите от предишната игра (пуфовете) кой ги разнася? Че чакам един от сума ти време, то сигурно не са минали 45 дена, но имам чувството, че само моя го няма и ми се ще да преслушам куриерите.

# 42
  • Мнения: 1 970
Знаете ли в кои търговски обекти важи промоцията на бира Туборг за Пловдив? Имам предвид тази, за покупка на две бири, при която се дава скреч-карта и можеш да спечелиш кен, който да вземеш на място от магазина или при наличие на код на скреч-картата, да го въведеш в сайта за спечелване на пуф? Моя роднина се интересува от тази игра, обиколила е няколко магазина, но е нямало плакат за промоцията. Звъняла е на обявения телефон за информация за играта, но и отговорили, че не знаели кои са обектите и трябвало да обикаля от магазин на магазин и да проверява?!?!?!

И аз никъде не съм намирал от техните скреч карти... Слаба дистрибуция 😕

Благодаря за отговора.
А за промоцията на Nestea знаете ли кои магазини участват? Интересува ме за градовете Пловдив и Бургас?

# 43
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Ето няколко актуални игри с кодове - някои от тях още не са започнали:


 Петя, благодаря ти много!  Hug

# 44
  • Мнения: 3 126
В играта на Милка за раничка с колко кода се участва ?

Общи условия

Активация на акаунт