Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 67 - октомври 2017

  • 99 131
  • 1 235
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 14 688
Аз моята я получих, след като се скарах на Спийди, че се разбрахме за събота, а те не благоволиха да дойдат. Много са несериозни....
Аз очаквах, че ще е в някой офис и да отида да я взема. Но, уви.....

# 676
  • София
  • Мнения: 181
Някаква игра на продукти за зъби Астера:

https://www.aroma.bg/campaigns/promocionalna-kampaniia-astera-30/

# 677
  • София
  • Мнения: 22 948
Вчера си получих кърпичките от Zewa, носят ги Рапидо.

# 678
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 176
Аз да похваля Брос Grinning Тази седмица получих мейл за данни и днес дойде ваучерът. Имаше с него само протокол за предаване без бележка, а е за 50 лева...

# 679
  • Мнения: 854
Аз да похваля Брос Grinning Тази седмица получих мейл за данни и днес дойде ваучерът. Имаше с него само протокол за предаване без бележка, а е за 50 лева...

Току що и аз получих ваучера, много са бързи, Спиди ги разнасят.

# 680
  • Мнения: 861
Днес по кое време трябваше да има прмоутърки на Своге в Кауфланд, мисля че беше след 14ч. Аз бях между 13.50- 14.30 в магазина във Враца и нямаше, попитах на информация нищо незнаеха.

# 681
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 753
При нас беше от 10 до 14 ч. Май имаше и  за след обедните часове, но изтрих линка

# 682
  • София
  • Мнения: 9 850
След 16ч. бяха, май до 20, но не съм сигурна за крайния час.

# 683
  • Мнения: 5 682
Да от 16 до 20 часа
http://konkurs-bg.blogspot.bg/2017/10/specheli-nagradi-svoge-kaufland.html
Ако в касовата бележка фигурират 4 шоколада, 4 скреч карти ли ще получа?

# 684
  • при късмета
  • Мнения: 24 008
Така и не можах да отворя списъка с обектите на тази игра

# 685
  • Мнения: 2 957
Веднъж имах проблем със Спиди - 46 минути никой не ми дигна телефона, писах в форма за обратна връзка на сайта - само след 15 минути ми се обади от София някакъв мениджър , извини ми се и лично ми пренасочи пратката / това исках/. Така че не се колебайте и пишете - "горе" да са наясно какво става с клиентите!

# 686
  • Мнения: 1 822
Така и не можах да отворя списъка с обектите на тази игра
Отваря се.

# 687
  • София
  • Мнения: 22 948
Хич не им и дреме от горе, има цяла тема във форума, в която хората се жалват от спиди и с право.

# 688
  • Мнения: 3 787
Спиди са сладури бе какво не им харесвате  Laughing.Получавам смс утре чакате нещо от нас.
На другия ден чакам цял ден нищо..на следващия пак.На третия ми звъни някакъв любезен човек в 8 сутринта и казва ,че моята пратка е потрошена от тях и пита дали си я искам  Rolling Eyes.
Разбира се ,че си я искам това ми беше мечтата да получа счупен сок..

# 689
  • Мнения: 7 284
Така и не можах да отворя списъка с обектите на тази игра
Мисля,че го имам свален файла-да ти го пратя или да видя във вашия район обектите?



Последна редакция: пт, 13 окт 2017, 17:37 от denyil

Общи условия

Активация на акаунт