АГ-гр.Русе

  • 129 089
  • 727
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 76
infinity
можеш ли да ми кажеш кои лекари работят в Ескулап ?
Аз ще раждам през Септември , надявам се планово поради напреднала възраст, но това е първо раждане и нямам впечатления от никой.

# 136
  • Мнения: 6 618
infinity
можеш ли да ми кажеш кои лекари работят в Ескулап ?
Аз ще раждам през Септември , надявам се планово поради напреднала възраст, но това е първо раждане и нямам впечатления от никой.
Д-р Рудницки ,Константинова, Шишкова и други има ,но за тези се сещам.

# 137
  • Мнения: 76
Илияна, благодаря ти за този отговор.  bouquet
А може ли някой да препоръча  Shocked добър акушер-гинеколог в АГ-Русе. В общи линии прочетох негативни мнения за стила и условията. все пак надявам се , че има някои добри специалисти.

# 138
  • Мнения: 1 735
infinity
можеш ли да ми кажеш кои лекари работят в Ескулап ?
Аз ще раждам през Септември , надявам се планово поради напреднала възраст, но това е първо раждане и нямам впечатления от никой.

Съжалявам, не ги знам. Но ако всеки допълва по малко , може и да ги съберем.
Аз бих ти препоръчала доктор Ася Шишкова. Невероятно е мила като човек и добра като специалист. Превърна раждането ми в приказка.  Peace

Последна редакция: пт, 06 апр 2007, 23:24 от infinity

# 139
  • Мнения: 47
вдравейте,мамчета!Реших  да  се  включа  и  аз,родих 02.2006г  в  АГ-Русе,да  ви  кажа  доволна  съм,добре  се  отнесоха  към  мен.Нямах  уговорка  с  никой  лекар,родих  секцио  при  др.Велков  и  съм  доволна  наистина.Условията  не  са  комфортни,но  специалистите  мн.добри.Като  акушер-гинеколог  ви  препоръчвам  др.П.Терзиева,Л.Тончева,чао  от  мен

# 140
  • Мнения: 6 618
Илияна, благодаря ти за този отговор.  bouquet
А може ли някой да препоръча  Shocked добър акушер-гинеколог в АГ-Русе. В общи линии прочетох негативни мнения за стила и условията. все пак надявам се , че има някои добри специалисти.
Аз раждах в Ескулап с д-р Рудницки.Препоръчали са ти и д-р Шшкова за нея също съм чувала само добри отзиви.

# 141
  • Мнения: 5 391
здравейте..казвамсе Наталия..извенявам се за грешките...не съм българка...
в момента влязох в 8  месец и се чудя каде да раждам...избрах Тутракан ...д-р Бойчев..Нещо да ми кажете повече????
в русенско АГ не ми се ражда..няма кой знае какви отзиви за него...за ескулап...????не знам...мисля постоянно....каде и как???взимах час в Тутракан.....ще видя какво ще ми кажат там.....

Родих там преди година, с две ръце ти препоръчвам др.Бойчев PeaceАко имаш въпроси пиши на лични.

# 142
# 143
съжаляваш много за това което се е случило с вашето бебе но за всеки лекар може да се кажат и хубави и лоши неща аз съм раждала 1998г. и 2005г. и един не желан куртаж 1997г.колкото за чистотата в АГ според мен има какво още да се иска но чак мизерия не може да се каже това че сте 11 жени в една стая не е лошо така ще научиш и за други проблеми и ще можеш да вземеш адекватно решение ако ти се наложи желая на всички бъдещи майки късмет и леко раждане

# 144
  • Мнения: 33
zdraveite na vsi4ki,
za parvi pat vlizam tuk i sam izkliu4itelno dovolna 4e vi ima. prez oktomvri triabva da rodia i hi4 ne mi se hodi v ag. taka 4e sta mi mnogo polezni.  Hug

# 145
  • Мнения: 131
Здравейте мами,
Съжалявам ,че малко късно отговарям....
Към г-жа Матеева- Уважаема г-жо,нищичко не съм си спестила за грозните сцени и отношение е АГ-Русе,не запомних името на жената,която ми взимаше списанията и няма да се учудя,ако имате ощо с нея щом я защитавате....Бая там през март месец 2005 г и имаше още десетина майчета в моята стая,които знаят и могат да потвърдят това!!!!!! Но,ако се наложи,мога да посоча жената(поне помн физиономии) Имаше само една сестра,която се стараеше все едно го прави за себе си и понеже нейното мнение за всичко в АГ-то се потвърждава,няма да цитирам името и,за да не я злепоставя.Още 100 пъти да ми се наложи да ползвам такива услуги,ще избера ескуап или тутракан и д-р Бойчев....Какъв човек трабва да си,за да търпиш това,което се случва в Аг-то,само защото при тебе нещата са минали ок!? Пълни ироди са там ,а най-лошото е ,че е пълно с некомпетентен и остарял духом персонал.....По повод това,че дават информация за бебечетата,кажи го на брат ми,който каза ,че ще спи в интензивното и ше следи целиат персонал,ако не дадат бебчо на жена му да го гушне най-сетне(след 2 седмичен престой в кувиоз ,при 4,500 кг бебе,което уж имало оток и незнам какви си медицински измизлици в мозучето....Да ви го покажа сега,какво чудесно детенце е и на епикризата му и дума няма за такива измислици)...Така че уважаема г-жо Матеева,вземете се в ръце и бъдете съпричастни поне към болката и мнението на останалите,защото,аз не бих си позволила да говоря глупости,когато става въпрос за нещо незаменимо като детският живот,а  не само!!!!!!!!!!

Колкото до парите,които дадох в ескулап,ако ги сметнете с уговорка в аг-то,стават пак около толкова,а се има впредвид,че трябва да е безплатно .Каква идилия ,а ? Simple Smile

И в ескулап си имат всичко необходимо........

Към =Анета,моите искрени съчувствия и много искам да се запозная с Вас и другите жени

# 146
  • Мнения: 131
И сега като препрочитам писанията на г-жа Матеева си питам дали не работи там,че познава толкова добре структурата и кои къде се намира в аг-то newsm78..Но явно има и нкакви лични отношения с лекърката,която оплюва,а иначе е нямала проблеми в аг-то newsm78...............

# 147
  • Мнения: 14 133
zdraveite na vsi4ki,
za parvi pat vlizam tuk i sam izkliu4itelno dovolna 4e vi ima. prez oktomvri triabva da rodia i hi4 ne mi se hodi v ag. taka 4e sta mi mnogo polezni.  Hug
Добре дошла!!!  bouquet Лека бременост!!! Peace

# 148
  • Мнения: 14 133
И сега като препрочитам писанията на г-жа Матеева си питам дали не работи там,че познава толкова добре структурата и кои къде се намира в аг-то newsm78..Но явно има и нкакви лични отношения с лекърката,която оплюва,а иначе е нямала проблеми в аг-то newsm78...............

Много верни догадки!!! Peace

# 149

Общи условия

Активация на акаунт