Лидл-108- До 01/11

  • 175 683
  • 1 482
  •   1
Отговори
# 165
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 265
Има ли някой взел днешните сутиени да каже от каква материя са? Simple Smile

# 166
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 265
Айде сега с тия дълбоки дънки ме заинтересувахте много мислех да не ходя само за да видя сутиените а то имало дънки и то такива които харесвам ами ако са много дълбоки могат да се скъсят и да дойдат на талията аз затова си купих шевна машина от Лидл щото стотиците ми блузки от там са все с прекалено дълги ръкави и трябва да се скъсяват а пък късите ръкави са прекалено къси Simple Smile

# 167
  • Мнения: 27 526
Petia Ivailova, подобни материи (и деликатни неща като цяло вкл. велурен тип материи) гладя като слагам върху дрехата едно специално парче- купувано от Лидъл Mr. Green - то си е специално за гладене на нежни материи и за да не остава "лъскаво" където е минато с ютията. Преди да се сдобия с това "парче" гладех деликатните тъкани като слагах върху тях памучно парче плат или калъфка, или и сгънато памучно чаршафче- гладят се без проблем, не залепват тъканите, а и няма риск да "залъщят". Peace
Светле, ами ще си ги мия при всички положения, защото само с избърсване едва ли ще са достатъчно чисти след употреба Laughing Ще оставям да съхнат доколкото могат, дано не ръждясат. Simple Smile
Отивам да гледам новата брошура. Simple Smile

# 168
  • София
  • Мнения: 23 165
Хубаво ли е кафето, дето е на промо от утре?
ако е това:
Скрит текст:
у нас се харесва доста.

# 169
  • Мнения: 1 953
Teta, оплака ли се вече на Лидъл и къде?  Мисля и аз да им пиша. Преди половин час имаше само 3 чифта черни дънки при нас и якета за теб.

Последна редакция: чт, 05 окт 2017, 18:32 от rovaru

# 170
  • Мнения: 68 647
На сайта имат форма за контакт - имейл пусках миналия път, за стария тахан.
Днес още не съм...

# 171
  • Мнения: 1 556
Хубаво ли е кафето, дето е на промо от утре?

Много!
Съдържа и Робуста и има доста изразен вкус, всмисъл силничко е, ако сте свикнали на чиста арабика или на по-блудкави кафета, може и да не ви допадне.

# 172
  • Мнения: 19 015
Мерси за мненията за кафето, ще взема, ...ако не го изчепят рано рано
обичам силно хубаво кафе

# 173
  • Мнения: 1 953
Благодаря, Teta! Ще им пиша.

# 174
  • Мнения: 438
Отзиви за дънките от днес, отговарят ли си на размера и имат ли еластичност.
От следващата брошура ме интересува мнение за следните продукти -
https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=3972   Лесен ли е монтажа на стена на това осветително тяло, и дали би заместило нормална крушка 100 вата в помещение с големина на нормална стая.
https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=3976  Този тип подложка пускана ли е досега и дали е добра колкото предишните тип мрежа.
https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=3976  Как се закрепя на стена?
Осветителното тяло го имам от минали години, монтирано ми е над мивката. Осветява добре, но не мисля че е достатъчно само то да осветява цяла стая.

# 175
  • София
  • Мнения: 3 845
Това е формата им за контакт на сайта. Току-що им писах с възмущение.
Пишете и вие, да ги залеем с недоволство за подвеждащата информация в брошурите, липсващи артикули или доставени по 2-3 бр за филиал, както и за постоянно вдигащите се неоснователно цени.
Това им е е-мейла: hotline@lidl.bg .

# 176
  • Мнения: 2 820
От новата брошура някой има ли комплекта за почистване https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=3940 Отдавна заглеждам такъв комплект по другите магазини. А дали ще има резервни кърпи?

# 177
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Айде сега, разубедихте ме за ботите Smile

Нашия Лидъл отвори. На първите няколко клиента на каса видях, че раздадоха някакви кошници с продукти. Познайте от каква възрастова група бяха. На входа черпеха всички с шоколадови бонбони, от тези по 40 бр. в кутия, а след касата раздаваха балони. Взех си бутер тесто и брашно(учудващо бързо се ориентирах къде са) и дим да ме няма. Магазина беше претъпкан. И ходят и гледат, като, че ли нещо ново са пуснали Anguished
Всичко е чисто и подредено. Дано така си остане и занапред, защото от трите магазина в града, нашия беше най-мърляв.

# 178
  • Мнения: 3 199
На мен тези боти нито ми вмирисват краката, нито ми пропускат, ако се напъна и тази зима, ще стане 3-та зима да ме изкарат (естествено не ходя само с тях, но често ги обувам). Те са леко високи, от къде пропускат? В локви ако газиш или в преспи сняг, може би...

# 179
  • София
  • Мнения: 6 034
Еми като е вали дъжда са ми пропускали, а не е като да скачам в локвите. Преи сняг въобще не съм ги носила, само ботуши. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт