Слизане на бебето ниско в корема?!

  • 4 678
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
пир всеки наистина е различно и на мен ми се смъкна още в началото на 9 месец - наблюдаващия лекар го установи като слушаше тоновете всяка седмица ...аз не бях усетила много много ...е и родих по-рано
безпроблемно раждане ти желая  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 3 069
При всеки е индивидуално.

# 17
  • Мнения: 222
Моят е смъкнат от по4ти 2 седмици. В4ера бях на лекар и няма иzгледи да раждам скоро, така 4е строго индивидуално е.

# 18
  • у нас
  • Мнения: 660
И моя не се смъкна надолу.Нищо не предвещаваше,че ще раждам,а ми беше и рано(принцесата се роди 20 дена по-рано) и малко ни изненада Blush.

# 19
  • Вече с постоянно местожителство на село...
  • Мнения: 408
 Аз преносих моята госпожица с цяла седмица, но си знаех че ще родя на 16.03 и ноща преди да родя ми се смъкна корема.Много е индивидуално, но не е критерий за скоро раждане така че се радвай, че ти е по леко на коремчето Wink

# 20
  • Мнения: 375
Индивидуално е при всеки. Когато се смъкне коремът, обаче, намаляват киселините, дишането се облекчава, а това са все хубави неща  Simple Smile

Като си помисля ,това може би е вярно,аз въобще нямам киселини а и си хапвам прилично-корема ми е ниско ,може би това е причината

# 21
  • Мнения: 3 092
 И моя откакто се смъкна ми е много по-добре.Смъкна ми се преди 2 седмици.Мога да се храня по прилично и няма такова зверско ритане в ребрата. Laughing Е, вярно че като седя не е много комфортно , пък и дишането ми не се оправи много  newsm78 ама то май не е от корема а си е друга работата.
Малко остана .После ще не мине всичко ....... Hug

# 22
МОЯ КОРЕМ СЕ СМЪКНА ОШТЕ ОТ 5- МЕСЕЦ,и ми казваха че сигурно няма да го нося до последно,но ми остана една седмица до термин.всеки организъм е различен.важно е като усетиш болки и спазми значи е дошло времето.  bouquet

# 23
  • Мнения: 106
и моят не се смъкна изобщо

# 24
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Както са казали- индивидуално е.Моят изобщо не се смъкна Peace

# 25
  • Мнения: 549
аз си нося ниско долу бебока и през първата бременност и сега по време на втората

# 26
  • Мнения: 4 621
Моят корем така и не се смъкна newsm78 Явно си е строго индивидуално.

# 27
  • Мнения: 2 142
С първото ми момиченце, корема ми не се смъкна изобщо. Стоеше си остър и висок до последно. Сега ми се посмъкна доста, но като че ли като цяло ми беше разположен по ниско от началото на бременността, но доктора смята, че ще си откарам до термин  ooooh!

# 28
  • Мнения: 11 547
Родих 3 седмици,след като ми се смъкна коремът. Peace

# 29
  • Мнения: 5 391
Моят корем така и не се смъкна, отидох да раждам с високо вирнат корем Laughing

Общи условия

Активация на акаунт