КГБ = Клуб на Готините Баби - 182.

  • 58 256
  • 739
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 18 573
Кое точно бе скъпа не разбра?За  частния сайт с книги?Само кажи че искаш книжка.
За  скайпа ми-ми  явно го затрих ,но ще проверя пак,щото съм хакер,ама друг път.Все натискам нещо,дано стане  ,ама не става винаги.
За  сън и спомени-така ми се струва вече-сякаш не е било.И мен ме лови   немецът ,на езика ми е дума и не мога да я  изплюя.Търся близка да поясня. Кажи койо  да ти обясня и почвам.Днес стоварих маса работа ,нищо че все надничах за малко и писах ,вървя ми ,похвалих се.Утре не е сигурно ще си вдигна ли задника,но е нормално вече,през ден ,през два ,когато -тогава...тъй  се живее  до сто години,без малко.

# 481
  • София
  • Мнения: 5 074
Флоооо, нищо няма да търсиш, защото  fight
Уморена от тръстиката и пациенти като мен  Joy Joy Joy
На всичкото и Фройд ???
Арееее, в легълцето и сладки сънища, красТавице.
Аааа, Борянке, ти все бъркаш. Онзи не е немец, скъпа. Австриец е  Joy Joy Joy

# 482
  • Мнения: 2 114
Здравунке, Тъжно. Вярно.Истинско.

Ама пак сме късметлии, че виждаме, говорим и чуваме. Все са дарове, за които нищо не сме направили в общи линии - дар са ни. Затова изживей си тъгата, па да благодарим, че сте си говорили по тел.
На всички гуш и лека и спокойна да ви е нощта!

https://m.youtube.com/watch?v=w6VayzIXPR0

# 483
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 299

 Добро утро в неделя!
Снощи сте изписали две страници, та ги прочетох, но няма да коментирам, че...
Сега с кафето съм при вас:

             

# 484
  • София
  • Мнения: 16 055
 food010 kaffeetrmker_2
Добро утро от слънчева София и скромно  кафе от най-работната днес.
Уж да отменя Янка, да си поспи, но не стана.
Аз отдавна съм станала, с измита баня и коса съм след кокосова маска.
Фло, спокойно - дъжда ще се извали до сряда.
После ще е хубаво пак.

# 485
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 299
 Ето нещо от вчерашния концерт. Има я и нашата група. Аз, като най-дебела съм по средата, а отдясно ми е Мими - най-ниската.

         http://kubrat-news.ucoz.com/blog/90_godini_chitalishhno_delo_pra … e/2017-10-22-7870

 Последна е снимката на едно 4 годишно сладурче, което рецитира "Аз съм българче".

# 486
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
И от мен едно за добрутро:

Така да ни отива есента..

Така да ни отива есента.
И виното червено в хладно време.
По шумата от падащи листа
ще се разходим. Топло ще е с мене.

Ще се усмихваш. Аз ще бъда мил.
Ще ти оправя кичур. После шала.
Щастлив, че точно тебе съм открил.
Щастлива, че до мен си остаряла.

Д. Банев

И аз вчера почти цял ден бях навън, да събирам последни лъчи  топлина и светлина от слънцето. Че лампите и климатиците по друг начин сгряват и осветляват. Скитах сама, че мераклии други нямаше около мене. И добре че беше слънцето, толкова ласкаво, толкова сгряващо и оцветяващо, та не се чувствах зле. Малко като улична котка в ленив следобед - не бързах, минавах откъдето ми хрумне, хаотично и безредно, накъдето ме притегли окото - през чудните градинки изотзад между блоковете, през други - "официални" градинки с модерни катерушки и чудати пързалки. През занемарен и окенефен парк, обаче природата милостиво скрива некрасивото...И добре че е тъй, та човек зяпа нагоре към златните корони на дърветата, диви се на цветовете - как тъй до лимоненото на липата избухва огненото на яворите, а до тях ясенът пуска тънки листенца като стрелички, все още упорито, инатливо зелени...И като гледаш нагоре, не виждаш  поляната, осеяна с чашки от кафе, като с уродливи гъби, до всяка пейка като стражи забучени онези страховити двулитрови бирени шишета. А слънцето топличко, приятелско. А пък като свети зад листата - като чудни витражи са дърветата. Няма как покрай толкова красота да ти пука за боклуците. Обаче ти надраскват гадно картината.
Към края на разходката ми , преминаваща и в седене по пейките, се присъедини една баба, която познавате от Китайския - Криси. Побъбрихме малко, оклюкахме живота и самотата, теоретизирахме възможностите и дестинациите за пътуване, пък се примъкнахме към къщи.
Днес също смятам да прекарам по градинките възможно най-голяма част от деня.

# 487
  • София
  • Мнения: 8 388
Добър ден, красавици...
Нищо повече не мога да кажа, след стихотворението на Добромир Банев и прекрасната есенна импресия на СВЕТЪЛЧО...

# 488
  • Мнения: 2 099
Здравейте, милички!
Светълчо, наистина ставаш за Златното перо на БГ-мама - поздравления!
Моят рапорт за днес - като на сън. Сутринта - чайче и лафче с приятелка - всяка с дертовете си, после буркани и манджи за децата, сега се стягам за ... опера! Следобедна, в 16 часа, с Веселина Кацарова. И много се радвам, въпреки, че отзивите за спектакъла са мноооого кофти. Обаче баба ви е хитра: 1 действия се гледа, 2 действие - Одмор от операта в близкото кафене с приятелка, 3 д. пак се гледа. После дОма и в кревата.
Хубав сън, нали?

Какво ще кажете ако се обзаведа с отоплителен уред за контакт Хенди Хийтър - за Брезнишкия хотел? Абе, чурук баба, и от жега я е страх, и от студ ... Да не ми се смеете?

# 489
  • Мнения: 5 347
Светле, много хубаво си описала твоята есенна разходка! Дано и  в преносен смисъл  красивото да надмогне грозното в живота ни.

И аз ще се справя. Поразкисна се, пък после се стегна. Нямам друг избор.

Желая ви прекрасен следобед!

# 490
  • Мнения: 2 099
Молим ти се, Грети, да дойда един петък да те прибера за уикенда до София! Хем ще се накефя на Панагюрище отново. Ще изкараш тук събота и неделя, децата ще оживеят без теб. А ти ще проветриш душицата - ще ти спретнем всевъзможни увеселения.
У дома няма да те карам да тупаш, переш и копаеш, обещавам!

 ura 4uu Party Time

# 491
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Здравейте!
Карам я на помотване. Помотая се, помотая се, свърша нещо през пръсти и пак така.Наслаждавам се мързеливо на всички и всичко около мен.
Римарче, като те прочетох и изтръпнах.
Скрит текст:
13. 10.- петък, наистина излезе ЧЕРЕН. От спукана аневризма загубихме племеника ни на 31 години.
 За 30 минути,просто някой ни го открадна. Не е пушил никога, а от алкохола само бира и то рядко.А колко чиста душа имаше.
КАГ, каквото и да направим, няма да върнем никого. Живота продължава, а нашите близки едва ли искат да ни виждат нещастни.Много здравословно ще е за теб да дойдеш на срещата.Помисли си.

# 492
  • Мнения: 18 573
Скайп се оправи.Оставям приза на Фло  за момента ,после пак мога да взема короната,не се отказвам.То  човек като не разбира,да мълчи поне ,ама нали съм свекърва,имам професионално изкривяване.
Днес по-леко я давах.След малко ще сядам на стола,за сега имам още мъничко планирано.
Дотегнах ви с бърборене. Млъквам. Давам думата на другите.
Да  се поизложат и те.

# 493
  • Мнения: 5 347
Здравче, всички сте добре дошли в Панагюрище, но  другото за сега няма да стане. Благодаря за предложението, но някога по-нататък във времето. Нежеланието ми няма нищо общо с деца и внуци. Причините са съвсем, съвсем други и по-дълбоки. Не са само преживените загуби, а и други, които непрекъснато ме държат на нокти.
 

# 494
  • София
  • Мнения: 16 055


Какво ще кажете ако се обзаведа с отоплителен уред за контакт Хенди Хийтър

Здравке, от къде докопа хендито?
Често гледам реклами за него по руската тв - нали следя там сериала Гостиница Россия.
Продават ли го у нас и за колко? Там е 50Е.
Иначе днес се помотах по центъра, около Граф Игнатиев. Без да искам попаднах и на протеста пред МВР.
Но бързо избягах.

Общи условия

Активация на акаунт