Сложете край на акнето със серията Stop Akn на BABÉ Laboratorios!

  • 11 119
  • 159
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 441
 Дъщеря ми е на 16г, с мазна кожа, склонна към акне. Бихме пробвали измиващия гел и матиращия хидратиращ крем.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 1 563
Кожата ми  е смесен тип. Смятам, че върху кожата ми най-голям ефект, ще имат измиващия гел и матиращият хидратиращ крем.

# 32
  • Мнения: 11 477
С мазна, акнеична кожа съм, за съжаление - не се повлия от годините, хормоналните лечения по друг повод и двете бременности. Свикнала съм да се грижа за нея с повишено внимание. Смятам, че измиващият гел и матиращият хидратиращ крем биха били изключително подходящи за лицето ми.

# 33
  • София
  • Мнения: 574
Моята кожа е смесена и от време на време,се появява акне,но сина ми,който е на 10 год.вече има акне и става все по-трудно,да  се премахват,затова се надявам да имаме възможност,да пробваме продуктите ви- бих избирала матиращ хидратиращ крем и кератолитичния флуид.

# 34
  • Мнения: 346
Кожата ми е мазна и бих се радвала да изпробвам измиващия гел и матиращия хидратиращ крем. Simple Smile

# 35
  • София
  • Мнения: 181
Кожата ми е смесена , с разширени пори.

Смятам за подходящи следните продукти:

Измиващият гел (заради себорегулиращото си действие) и
Кератолитичният флуид (главно заради ексфолиращото и успокояващото си действие)

# 36
  • Мнения: X
Кожата на лицето ми е мазна и със разширени пори. Бих избрала Матиращият хидратиращ крем и Кератолитичният флуид.

# 37
  • София
  • Мнения: 3 098
Цитат
Какъв тип е вашата кожа и изберете комбинация от 2 продукта от серията Stop Akn, които смятате, че са подходящи за вас.

Кожата ми е нормална към мазна. На носа и брадичката ми се образуват черни точки, а понякога ми излизат и пъпки.

Харесах Babe Stop Akn Матиращ хидратант за лице при омазнена кожа и Babe Stop Akn Измиващ гел за лице за омазнена кожа  bouquet

# 38
  • Мнения: 1 476
Кожата ми е нормална със склонност понякога да се омазнява в Т зоната. Отдавна не съм в юношеска възраст, но детето ми има проблем с акнето. Бих избрала матиращ хидратиращ крем и кератолитичния флуид.

# 39
  • Мнения: 2 838
Кожата ми е мазна, чувствителна и склонна към акне. За жалост имам доста белези от акнето, които с течение на времето не се заличиха. Често се шегувам, че още съм в пубертета (на 27год), но всъщност изобщо не ми е смешно. Липсата на чиста и гладка кожа, и постоянното прикриване с грим определено влияе на самочувствието ми.

Бих определила като най-подходящи за мен матиращия крем и флуида, но бих се радвала да изпробвам всичко от серията.

# 40
  • Мнения: 1 556
Кожата ми е много суха и раздразнена, напоследък с белези и петна. Разгледах продуктите на марката и ме заинтригуваха, ще пробвам определено бебешката/детската козметика. От предложените козметични продукти смятам само, че  Кератолитичният флуид става за моята кожа.

# 41
  • Мнения: 1 480
Моята кожа е смесена със склонност за омазняване. Прочетох внимателно описанията на продуктите Ви и смятам, че с най-добър ефект върху кожата ми биха били измиващия гел и матиращият хидратиращ крем

# 42
  • Мнения: 6 552
Марката е нова за мен и с удоволствие бих опитала продуктите, тъй като все още съм в търсене на подходящите за моята кожа, която е мазна.
Дори тук във форума имаме не една тема, в която обсъждаме тези проблеми и споделяме опит в използваните продукти.
Бих използвала комбинацията матиращ хидратант за лице и кератолитичен флуид.
Успех на всички! Flowers Hibiscus

# 43
  • Мнения: 1 283
Имах суха кожа, но през годините тя се промени, особено след раждането и сега е по-скоро смесена, леко мазна на определени етапи.

# 44
  • Мнения: 630
Отдавна не съм в юношеска възраст, но все още имам проблем с омазняването и лъщенето на кожата на лицето. Кожата ми е смесена, с омазнаване в Т-зоната. Използвам медицинска козметика за мазна кожа с матиране, но все още не съм намерила точните продукти за моята кожа. Не бях чувала за тази марка продукти и бих се радвала, ако ги спечеля, за да имам възможността да ги пробвам. Мисля, че измиващия гел и матиращия хидратиращ крем ще са подходящи за мен, но би ми било интересно да пробвам и кератолитичния флуид, не съм използвала такъв продукт.

Общи условия

Активация на акаунт