Erkan P. Ayça V. Özcan D. Hatice Ş.~Истанбулска Невеста и Извън Протокола~177

  • 38 543
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
# 721
  • Мнения: 3 203
Дали катастрофата е след като са се развели или ни подвеждат . Thinking

# 722
  • Мнения: 4 369
Може да е преди развода и Сю поради тази причина да не се яви на делото.

# 723
  • Мнения: 41 699
Извинявам се,но ИН свърши,а видях че има фрагман за 5-ти еп. на Протокола! Peace

Само ще го пусна!Коментар утре! Peace

Kayıtdışı 5. Bölüm 1. Tanıtımı


https://youtu.be/98Y5I-W7ZUY

# 724
  • Мнения: 36 754
Миме предполагам, че са се развели и може би Сюрея си е тръгнала - Фарук нали така й разпореди....
Не мога в руския форум да гледам фрагмана...Дали няма да го качат някъде на друго място.... Thinking Злати помагай   Praynig

# 725
  • Мнения: 4 369
Сега дали на Фарук му стана ясно какво са причинили с мълчанието си той и Бегюм на детето им и съответно и на Сюрея?!?!

# 726
  • Мнения: 36 754
Злати мерси за фрагмана на Протокола  Hug Онлайна свърши така, че няма защо да се извиняваш....

Зейнеп се прави на дедектив.... Grinning ама май ще разбере какви ги върши брат й....
Не разбрах какво каза Есра за Зейнеп  Thinking
Убиеца на бащата на Али Кемал е в затвора май....
Нежат голям бой ще яде.....сигурно от бащата на момченцето....

# 727
  • Мнения: 36 754
Сега дали на Фарук му стана ясно какво са причинили с мълчанието си той и Бегюм на детето им и съответно и на Сюрея?!?!

Сигурно ще му стане ясно на Фарук...ама на оная овца дали ще й стане ясно, че с тайни и лъжи не става....Както е лъгала Емир, така сега лъжеше и Сюрея.....

# 728
  • Мнения: 41 699
Цитат
Злати помагай   Praynig
Ани Hug,сега го открих! Wink

İstanbullu Gelin 21. Bölüm Fragmanı


https://youtu.be/nOHCeyTaKzk

Емир бяга към вратата и вика да я отворят....

# 729
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Интересен е разговора на Сю и Бегюм. заслужава си да се види с превод.
Жалко, че този разговор е предшестван от поредната лъжа и манипулация на дъртата вещица. Между другото, тя изманипулира и Фарук. Втълпи му, че Сю наистина заедно с Адем и Дилара са знаели какво им готви Адем на сватбата. Той през цялото време, докато караше към Сю си повтаряше нейните думи и затова ги изтърси на Сю. Замисли се, когато тя каза, че е звъняла - може би тогава си даде сметка, че Сю наистина нищо не знае. Накрая отново го изманипулира като каза, че е дошла да си вземе вещите, защото е взела решение. Въпреки, че Есма не знаеше за срещата им в школата, този път стечението на обстоятелствата се оказа в нейна полза - там Фа каза на Сю, че остава на нея да вземе решение за развода. Каза, че ако наистина иска да се разведат да вземе парите и да замине, защото той няма да издържи да вижда с друг. Това беше намек, че решението, което ще вземе е свързано с друг, а не заради неговото отношение. Затова и накрая Фа каза на майка се, че е решено вече и подписа документите.

# 730
  • Мнения: 36 754
Злати златна си мила  Hug Hug
Няколко пъти изгледах фрагмана. Мисля, че катастрофата ще бъде на края на епизода....
Ще ни оставят една седмица да мислим какво ще стане със Сюрея.... Thinking

Бризче след толкова обиди, които Фарук нанесе на Сюрея и неговото семейство в лицето на Есма и любимата на Фарук...не зная дали Сюрея толкова лесно ще прости.
Ще видим преведения епизод, но от това което Злати ни подсказа, че когато Сюрея е избягала, Бегюм е била плътно до него - с това Бегюм потвърждава съмненията на Сюрея....

# 731
  • Мнения: 36 754
Бризче благодаря за разяснението...Но не мога да оправдая Фарук с манипулациите на майка му. Ако става въпрос тя и преди им спретна развод, но тогава Фарук не се предаде както сега...Но тогава той не знаеше, че има син.
Фарук и Бегюм нито са малолетни, нито малоумни, за да ги оправдаваме и да казваме, че само Есма е виновна.
Ще видим с превода разговора между Бегюм и Сюрея, но не виждам с какво право Бегюм обвиняваше Сюрея/поне така се вижда от картината/.....Коя е тя...Адвокат на Фарук, или искаше да го оправдае, а така ще оправдае и себе си, че се стреми да заеме мястото на Сюрея......

# 732
  • Варна
  • Мнения: 2 973
И още една мисъл моя да споделя и
Скрит текст:
отивам да чета за изпита утре.
А вие ми стискайте палци поне през него да мина, че аман от проблеми! ooooh! ooooh! ooooh!

Имам чувството, че дъщерята на Ипек ще отнесе всичките негативи - и на майка си, и на баба си. Толкова лошотия не може да не бъде наказана, а в турските сериали много често има възмездие точно под формата на разни такива наследствени обременености. Бях чела предположение в руския форум, че Ала, героинята на книгата, всъщност е прототипа на дъщерята на Ипек, която Съдбата е наказала заради лошотията на Ипек. Днес пък нашите момичета от руския форум отново са подхванали този въпрос и те също изказват такива предположения. Прочетох, че според тях при Есма остава само семейството на Фикрет. Другите Есма успява направо да ги "прогони" и те идват в конака само отвреме на време, а Ипек е принудена през целия си живот да се "сблъсква" със злобния характер на свекървата. И дано наистина стане така - и двете ще са си заслужили съдбата.

Ани, зарекла съм се да не коментирам Бегюм, но аз не чух обиди. Тя се опита да сподели защо не са казали на Сю. Каза ѝ, че много пъти Фа е бил на път да ѝ разкаже и всеки път се е случвало нещо, по-скоро състоянието ѝ е ставало критично и затова се е въздържал да го направи.  Сподели и как тя е заминала, от какво се е изплашила .... няма да пиша подробно, но каза, че сега след заминаването на Сю е разбрала в какво състояние е бил той след нейното - на Бегюм - заминаване. Каза, че когато се върнала и видяла тяхната любов, едва тогава е осъзнала какво наистина е загубила и колко голяма грешка е допуснала преди 10 години. Каза, че се отказала обаче да мисли за него, защото виждала колко са щастливи. И едва след това каза, че щом е решила Сю да се разведе, тя ще остане до него. А Сю ѝ каза, че ...../няма да предавам целия разговор, защото доста силни думи ѝ каза и тя- много истински и много точни/, но не беше права да каже: "Ти беше длъжна да ми кажеш, когато реши да ми вземеш детето" Това съмнение, че нещо ѝ е направила като лекар, тя може да си го има, но щом го има редно е да провери и тогава да го казва. Не я обвинявам!!!! Когато човек е наранен, той не мисли какво говори. И все пак.....
         Аз също съм любопитна да изгледам целия разговор на разбираем език, защото може и аз нещо да не съм схванала добре- още повече, че не следих серията внимателно, но дори и да не гледах поне чувах репликите. Ще видим утре след превода дали вярно съм схванала нещата. Сега, моля те, не ме обвинявай, че я защитавам Бегюм без да съм сигурна. Просто коментирам това, което чух./Жалко, че ще гледам чак утре в късния следобед, ама .... каквото такова/
         Сега лека вечер на всички и да ми стискате палчета! love001

# 733
  • Мнения: 36 754
Бризче и аз мисля да изчакам първо превода, но изглежда, ще чакам българския, защото руския форум не ме пуска да гледам видео....
Но от това, което си написала според мен точно на Сюрея ли трябва да разказва Бегюм, че е допуснала грешка....А грешката на Сюрея не е такава каквато е на Бегюм....защото Бегюм е скрила едно много съществено вещо, че Фарук има син...и е лъгала сина си 10 години....Е, сега видяхме във фрагмана какво се случва след лъжите на Бегюм....И имам съмнения, че Бегюм се страхуваше от този момент да кажат истината на Емир и затова настояваше Фарук да не казва истината на Сюрея....Когато Емир избяга, Сюрея пак беше бременна, но двамата с Фарук решиха да й кажат....Опасността изчезна ли...Това накратко.....
А за съмненията на Сюрея, че може Бегюм нещо да е направила, за да загуби бебето....съвсем нормални са тези съмнения след като разбра коя е Бегюм....А това със смъртта на плода няма как да се провери...Защото в медицината нищо не може да се каже да така е...Понякога се случват изненади....приятни и неприятни....Затова и няма осъден лекар.....
Пожелавам ти успех утре на изпита  newsm10 Ние ще стискаме палци и съм сигурна, че ще ни зарадваш  newsm10 newsm10

# 734
  • Мнения: 36 754
Като не мога да чета рускините, ходих при туркините....
Момичетата пишат, че във втори сезон, Фарук е станал копие на майка си....
Никой не одобрява постъпката на Бегюм. Пишат, ако наистина е болна, няма ли страх от Бога.
Отъждествяват тримата - Есма, Фарук и Бегюм.
Пишат много за Адем - че е жертва на любовта....
А за мен Бегюм излиза, че е много глупава жена. Ако наистина толкова се е изплашила преди 10 години от Есма, когато се върна имаше съвсем други намерения спрямо нея....А сега почувствала, че Есма я подкрепя веднага се обърна на 180 градуса и за мен каквото и да е казала на Сюрея е огромна грешка. Хората са го казали - там където скърца вратата, не си слагай пръста. Бегюм трябваше да стои на страна, но как да стои, когато тя затова се върна - за да си върне Фарук. Ако на времето е изживяла голяма болка, то сега ще изживее десетократно по-голяма. Защото дори да се омъжи за Фарук няма да получи от него  това, за което мечтае. И сигурно един ден ще разбере, че е била маша в ръцете на Есма.....Еееее  така е....Злото което правиш на другите ти се връща. Когато искаш да градиш своето щастие върху нещастието на други така става.......

Общи условия

Активация на акаунт