Остров Тасос /Тема 10/

  • 92 655
  • 759
  •   1
Отговори
# 105
  • Пловдив
  • Мнения: 5 938
Няма обявена цена на сайта,трябва да ги питате на е-мейл за конкретен период,защото ми казаха,че цените им са много различни и също зависи от броя на нощувките.

# 106
  • Мнения: 678
има ли някой впечетления от хотел Thassos Grand Resort na Alyki?
Интересува ме плажа, чета че бил каменист, а изглежда в сайта пясъчен.
И дали не е скучно мястото където е хотелът?
Благодаря предварително

Има много писано за хотела и за плажа по точно.
Плажа не става,камъни и чакъл!
Мястото е отдалечено ,но ние си бяхме с кола и за нас това нямаше значение.
Хотела е чист,хубав,храната тогава беше добра.Но плажа е абсурд,а то без плаж няма смисъл.
Благодаря.

# 107
  • София
  • Мнения: 186
Добър вечер. Някой има ли лични отзиви от това място?

http://www.amaryllis-studios.gr
 
Предлагат ми апартамент с 2 спални,нямало хол/дневна по между им ,но имал голяма тераса с маси,ние сме с две бебета и ще ни е ок като заспят да има къде да седнем заедно групата. И цената е 60€ на апартамент,уау,мн евтино ми се вижда. Някой да е бил там?
А,да... и другото ,което е,свободно е за периода 1-8 ЮНИ,като на въпроса ми какво е времето там и температурата на водата ми казват,че била окей🤔
Привет, ние миналата година бяхме в съседното хотелче, а те са абсолютно еднакви с горното. Даже мисля, че са на две сестри. Останахме супер доволни - просторно, чисто, оборудвано с всичко необходимо. Най-големият плюс е, че е почти на плажа, а това с две бебета никак не е за подценяване. Ние бяхме от 16.06. и времето беше прекрасно - не сме излизали от водата.

# 108
  • varna
  • Мнения: 211
Здравейте ,някой да има отзиви за https://www.booking.com/hotel/gr/helios-garden-limenas-thassos.bg.html

# 109
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Здравейте, момичета. Планирам почивка на Тасос в края на юни. Ще бъдем с малко дете, така че за сега се спирам на Макриамос. Моля някой който е бил там да сподели - кои са най-хубавите стаи в комплекса? Тези които са близо до морето или тези навътре в комплекса? Как е водата в басейна - подгряват ли я за децата поне? И последно - как е най-изгодно да се резервира? Букинг дава по-високи цени почти винаги, така че остава вариант агенция или директно да се свържа с хотела?

# 110
  • Мнения: 120
Здравейте, плануваме почивка за 24ти-27ми май на острова.какво ли ще бъде времето?по принцип студено ли е по това време.мерси

# 111
  • София
  • Мнения: 15 222
Водата ще е студена.
Дали ще е слънчево или ще вали? Божа работа.

# 112
  • Варна
  • Мнения: 1 413
Здравейте, плануваме почивка за 24ти-27ми май на острова.какво ли ще бъде времето?по принцип студено ли е по това време.мерси
Преди две години бяхме на Тасос за майските празници. Първия ден беше облачно и се разходихме из острова, посетихме манастира. През останалото време беше топло и слънчево, изкарахме малко на плаж, даже мъжете и децата (12 и 14г) се цамбуркаха в морето. Надявам се тази година времето да е хубаво, защото пак сме на Тасос за 24.05 😉🏖️

# 113
  • ...
  • Мнения: 513
Здравейте Simple Smile

Благодаря за подробната тема!
Ние доста импулсивно запазихме 5 нощувки на Скала Сотирос от 16-21 юни. Записвам се да чета ... обичам да съм подготвена Simple Smile
Някой има ли впечатления от плажа там? С малки деца сме и не ми се иска да се пазим от таралежи и други подобни

# 114
  • Мнения: 11 097
Няма таралежи, плажът не е нещо зрелищно, но е ОК. Малък е обаче и не знам при натовареността на Тасос с балкански туристи в последните години дали не се пренаселва твърде много. Все пак тази част на острова остава по-малко комерсиалната спрямо Скала Потамия и Голдън бийч.

# 115
  • ...
  • Мнения: 513
Много благодаря Параход! Simple Smile а мраморния плаж става ли за малки деца? Много искам да отидем и до там единия ден, видях че има и доста археологически места в района на плажа и може да си направим една целодневна разходка до там

# 116
  • Мнения: 244
Здравейте може ли да споделите впечатления за Ocean Beach Thassos?

# 117
  • София
  • Мнения: 528
Здравейте.
Не знам точно за тази тема ли е питането ми, но все пак.
Спонтанно резервирах едно майско ходене в  Кавала за периода 19-23 май с идеята не толкова за плаж /може би ще е рано, но не се знае/, а за да обиколим района наоколо, като едната от идеите ми беше Тасос.
В тази връзка питанията ми са:
-ако решим да се разходим до Тасос, от къде е по-добре да вземем ферибот- Кавала или Керамоти?;
-ако отидем за един ден, необходимо ли е да сме с кола?/И в тази връзка къде е по добре да се насочим?/;
-и нещо хрумнало ми, когато разбрах, че 24 е официален почивен ден, ако отидем на 23 май до Тасос възможно ли е да си намерим намясто  хотел за една нощувка за 3-ма на прилични цени и ако може някакви координати.
Благодаря предварително.

# 118
  • София
  • Мнения: 1 948
Фериботът от Керамоти е за предпочитане - доста по-начесто са и е по-евтин.
Най-добре идете с кола, за да обиколите целия остров.
Може би ще намерите и настаняване на място, но защо да си губите времето в обикаляне. Можете да разгледате този сайт http://www.go-thassos.gr/visiting-thassos/hotels На първа страница предполагам има и други.

# 119
  • София
  • Мнения: 528
Фериботът от Керамоти е за предпочитане - доста по-начесто са и е по-евтин.
Най-добре идете с кола, за да обиколите целия остров.
Може би ще намерите и настаняване на място, но защо да си губите времето в обикаляне. Можете да разгледате този сайт http://www.go-thassos.gr/visiting-thassos/hotels На първа страница предполагам има и други.
Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт