Пълнее ли се или се слабее от мюслите?

  • 22 025
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Moят син е луднал на тема фитнес и трупане на маса.Яде мюсли и мери бицепси.Не знам какъв ще е резултата... newsm78

Як син  Hug

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 6 938
Струва ми се че пълнея от мюслите и рядко хапвам от тях.

# 17
  • София
  • Мнения: 35 950
Ям всяка сутрин мюсли и не качвам килограми.
  Правя го по следният начин:
1/2  коф.кис.мляко + 2 с.л. мюсли + 1-2 ч.л. мед - разбърквам и оставям в хладилник. Правя го вечерта и го хапвам сутринта.Това е дозата за закуска. Обикновенно си правя за 2 дена (1 коф.мляко) ,която си стои в хладилника - колкото повече стои, по-хубаво става.
Опитайте , много е хубаво, прилича на крем.
(изчислявала съм калоричността - в тези пропорции е около 250 ккал.)

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Струва ми се че пълнея от мюслите и рядко хапвам от тях.

май и при мен е така. Cry

# 19
  • София
  • Мнения: 35 950
Струва ми се че пълнея от мюслите и рядко хапвам от тях.

май и при мен е така. Cry
Може би, защото го ядете в по-големи количества. Ако е по 2-3 с.л няма да напълнявате. Аз спрях да го ям с прясно мляко точно заради това.(слагах си повече)

# 20
И аз исках да питам за количеството - защото и аз ям по 3-4 суп. лъжици с прясно или кисело мляко и нищо ми няма, ама аз не съм и предразположена към пълнеене  Rolling Eyes Иначе знам за диета само на овесени ядки - много се отсабвало.

# 21
  • София
  • Мнения: 35 950
И аз исках да питам за количеството - защото и аз ям по 3-4 суп. лъжици с прясно или кисело мляко и нищо ми няма, ама аз не съм и предразположена към пълнеене  Rolling Eyes Иначе знам за диета само на овесени ядки - много се отсабвало.
Зависи от количеството, защото те  са доста калорични. Ако се ядат в по-големи количества , няма как да не се напълнее.

# 22
  • Мнения: 27 524
И аз исках да питам за количеството - защото и аз ям по 3-4 суп. лъжици с прясно или кисело мляко и нищо ми няма, ама аз не съм и предразположена към пълнеене  Rolling Eyes Иначе знам за диета само на овесени ядки - много се отсабвало.

Всичко си зависи от останалото ядене - ако наблягаш на плодове и зеленчуци, можеш да ядеш всякакви подобни зърнени култури и се отслабва, да  Peace Овесени ядки, жито, всякакви сурови ядки...Но ако си хапваме стабилно и лошо, със или без мюсли и овес, пак ще напълнеем  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт