Въпрос за Аптамил

  • 1 125
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 781
В началото започнах с НАН , но го смених по моя преценка с Аптамил около 2.5месец. Направо започнах с Аптамил1. Няма проблеми и оплаквания Wink

# 16
  • Мнения: 54
Ние сме на Аптамил от 20 -тия ден и сме много доволни.На Иван много му харесва, предпочита го пре другите адаптета

# 17
  • Мнения: 4 428
Мамчета, на нас Аптамила определно не ни понася - продължава да е неспокойна и да ни мъчат колики, от скоро даже, като го подуши и започва да се дърпа и да скимти. Освен това пак започна да се изхожда все по-рядко. Вече се чудя какво да правя Rolling Eyes Tired Мисля да пробвам с Нутрилон, като свърши Аптамила, но се чудя дали няма да й се отрази още по-зле толкова честа смяна на АМ? Вие какво ще кажете? Sad

# 18
  • Мнения: 27 524
Мамчета, на нас Аптамила определно не ни понася - продължава да е неспокойна и да ни мъчат колики, от скоро даже, като го подуши и започва да се дърпа и да скимти. Освен това пак започна да се изхожда все по-рядко. Вече се чудя какво да правя Rolling Eyes Tired Мисля да пробвам с Нутрилон, като свърши Аптамила, но се чудя дали няма да й се отрази още по-зле толкова честа смяна на АМ? Вие какво ще кажете? Sad

 Thinking Това с подушването и скимтенето малко ми е странно. Недей да сменяш толкова често млеката на своя глава, ако имаш основателни притеснения, съветвай се с педите. Но се опитай да не си внушаваш нещо. Аптамил е хубаво мляко, Нутрилон също, но не правят чудеса с коликите.

# 19
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Все така не пишеш колко рядко е голямата нужда.  Crossing Arms Не съм привърженик на смяната на млеката, а това да пребори коликите-съмнително. За мен аптамилът е по-доброто мляко от нан и нутрилон, така че не вярвам да се подобри положението. Даже с тия чести смени, според мен, съвсем ще му се обърка стомаха на дете.
А за това дали на детенце му харесва и да оставяме избора на тях в тази ранна възраст, незнам... Считам, че често родителите влагат много повече смисъл в постъпките на децата си, отколкото го има. Но тук си имам теория, която никой не ме кара да споделям, а и считам, че бих засегнала някои родителки.  Peace

# 20
аз сам на Аптамил от раждането на Иван и съм доволна само че има проблем с изхождането но му даван чай и се оправя но с Аптамила бебчо си натдава нормално.Ако не ти приема Аптамила пробваи с Миомио казват че е хубаво.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Аз направих опит да сменя Фризолака с Аптамил на втория месец,но се подрискахме ужасно.Обаче ми остана единия пакет и пак се чудя дали да пробвам,макар че гледам че срока му изтича другия месец./че много бързо  newsm78/.

# 22
  • София
  • Мнения: 15 220
Ето тук можеш да погледнеш разни неща за пребиотиците:

http://www.bpcniksi.com/Statii/BlevitPlus.htm
http://www.bb-team.org/stuff/000416.php

Общи условия

Активация на акаунт