Коледни и новогодишни идеи и декорации - 2017/2018 г.

  • 150 260
  • 1 418
  •   1
Отговори
# 1 110
  • Мнения: 373
Chrissy, твоите украси са радост за окото и благост за душата!
Малката Госпожица Мърморана - приказна елха!

И аз започнах с коледната украса, селцето ми е почти готово. Казвам "почти", защото му липсват миниатюрни фигурки на хора, уличен фенер, шейна...Тук, в България, не мога да открия, та молбата ми е, ако някой може да препоръча сайт за поръчка на въпросните фигурки. В Джъмбо и Айко може и да има, но са ми далече. Трябва да са малки, защото къщите ми са около 8 - 10 см.



Скрит текст:






За съжаление и там няма.Единственият вариант е поръчка от чужбина.И аз търся отдавна за моите градчета.И да те питам това отдолу са лампички нали?Много хитро като решение.А къщичките на кашончета ли ги повдигаш?

Да, лампички, отгоре плат и вълна за пътечките. Къщичките съм повдигнала на хартиени кутии от чай, билки, каквото хванах и така се получи по-добре, стана като хълмчета. Ще потърся по левчетата някоя фигурка или елхичка да сложа отпред.

# 1 111
  • Сандански
  • Мнения: 1 697
Снимката е на скромно украсената ми тераса. Simple Smile

Последна редакция: вт, 05 дек 2017, 15:36 от Ivaylo77

# 1 112
  • Мнения: 1 412
И аз започнах с коледната украса, селцето ми е почти готово. Казвам "почти", защото му липсват миниатюрни фигурки на хора, уличен фенер, шейна...Тук, в България, не мога да открия, та молбата ми е, ако някой може да препоръча сайт за поръчка на въпросните фигурки. В Джъмбо и Айко може и да има, но са ми далече. Трябва да са малки, защото къщите ми са около 8 - 10 см.



Скрит текст:







Здравей,

виж това:
http://www.praktiker.bg/bg/Christmas-decoration/%D0%9A%D0%9E%D0% … 1%D0%A0-/p/490556
Не съм ги виждала на живо.

# 1 113
  • Мнения: 373
Да, точно такива търся! Дано да са от полирезин, че да не падат. Благодаря!

# 1 114
  • Сандански
  • Мнения: 1 697
Ще стане ли подобен снежен човек с такива влакна облепен отвън? Как да направя долната топка по голяма балоните са малки?

# 1 115
  • Мнения: 960
Момичета страхотни украси сте сътворили! Аз още съм в процес на украсяване, има какво да се пипне и ще пусна снимки. Но се замислих и да ви питам и вас, какво мислите за украсяването на банята?

# 1 116
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 849
Ще стане ли подобен снежен човек с такива влакна облепен отвън? Как да направя долната топка по голяма балоните са малки?
Скрит текст:

Ако си достатъчно сръчен, може да направиш топките от тел. После по-лесно ще ги "облечеш" с влакната.

# 1 117
  • Сандански
  • Мнения: 1 697
Някой разбира ли колко са дълги кокосовите влакна, които са 48 см. на 5 ядра, тези 5 ядра колко са дълги? Simple Smile

# 1 118
  • Мнения: 4 312
Някой разбира ли колко са дълги кокосовите влакна, които са 48 см. на 5 ядра, тези 5 ядра колко са дълги? Simple Smile

Незнам колко струва един такъв да си купиш,ам аняма ли да ти излезе почти същото,ако купуваш материали и си го правиш сам.
Една идея ти давам,незнам дали ще ти хареса,а и ако е съвсем на открито,без навес,може да се пълнят чашките с дъжд/сняг...все пак
Скрит текст:
Гледах клип DIY,там по същия начин направиха огромни диско лампи са в къщи,като дъното на всяка чашка беше пробито и от там се показваха лампичките.Надявам се ми разбра обясненията Peace

# 1 119
  • София
  • Мнения: 3 951
Как и в каква декорация мога да вкарам потпури?

# 1 120
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Симплисити
, добре ми напомни за банята, имам си ръчно шити миналогодишни облекла за тоалетната, време е да ги извадя. Аз украсявам и баните, но не са съвсем готови и още не съм снимала.

Ето от мин год, тези по земята са купени готови от Китай.





И втората баня:





Смайл, какво са потпури, за пръв път чувам думата.

# 1 121
  • София
  • Мнения: 3 951
Изсушени цветя, плодове, билки и т.н. за ароматизиране на каквото се сетиш.

# 1 122
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 386
Като казахте баня,ето и аз какво сътворих набързо

Честит празник на всички които имат повод да почерпят днес.

# 1 123
  • София
  • Мнения: 3 026
Ивайло,Яна ти написа,че можеш да направиш снежния човек от тел.Погледни как се правят топките http://blog.christmaslightsetc.com/diy/how-to-make-christmas-light-balls/

# 1 124
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Пепински, събра ми очите с тези 3 свещички в подносчето.  Heart Eyes

Смайл, сега разбрах.

Намирам тази идея:



Аз лично бих ги използвала именно в банята около свещ, тип ето така:



Или просто в купичка, може с някоя топка за елха, ако имаш в подходяща гама или клонче:



Общи условия

Активация на акаунт