Коледни и новогодишни идеи и декорации - 2017/2018 г.

  • 150 670
  • 1 418
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 662
И при мен концепцията става по-ясна вече.
Харесах елха от споделеният сайт за елхи, мисля да отида на място до магазина им да харесам на живо.
За спалнята реших да направя семпла украса в синьо и сребърно , а холът ще е в бяло и лилаво. Кухнята не съм я измислила още. Замислих се ,че май е време да почна да се рова в Али-то ,че времето напредва за поръчка и доставка.
И накрая финално - до нас има борова гора и ми се иска да направя венци и гирлянди от борови клонки, как мога да ги съхраня да издържат по-дълго , да не капят. Една година правих и точно на третият ден започнаха и настана едно чудо на чудесата ,чистене.

# 61
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 100
Изпуснала съм ви Simple Smile Сребърната елха много ми хареса,като бях малка у дома имахме подобна, доста години издържа,даже май все още е у баба, ако не я е изхвърлила...Аз съм си решила кухнята ще е като миналата година-червено,зелено и златно,евентуално може още едни лампички да сложа,обаче за другите стаи никакви идеи още нямам.Нямам и търпение да дойде средата на ноември и да почвам с украсата,дотогава може и да измисля нещо...

# 62
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 834
У нас децата имат думата - те искат жива елха, затова и купуваме такава. Преди си правех от клони елха, понеже нямахме място, но сега е достатъчно и си вземаме голяма елха. За коледния венец си купих страхотни свещи, цвят замръзнала малина, убийствени са. Украсата вероятно ще е като миналата година, открих обаче в местното оби едни страхотни стъклени шишарки, та вероятно ще взема от тях.

# 63
  • Мнения: 136
Geia, може ли да покажеш свещите и от къде ги купи? Много ме заинтригува Joy

# 64
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 834
Geia, може ли да покажеш свещите и от къде ги купи? Много ме заинтригува Joy

Не знам от къде си, при нас в Германия има един магазин, депо. Той е само за такива неща - декорация и домакински неща и ги бяха пуснали. Казаха, че са ги разграбили за нула време, аз едва открих две по-малки. Ето ги



 А това е сайта на магазина

https://www.depot-online.com/neu

# 65
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Ако магазините "Немски център" у нас, са бившите "Рови-рови", то стоки на Depot се продават при тях  Peace

# 66
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 834
Възможно е, не знам. Не съм виждала оригинален депо в България

# 67
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Не, не е оригинален. Продават техни стари "серии".През 2014 съм купувала новогодишни свещи с надпис 2012. Аз съм си купувала неща на Depot, когато бяха рови-рови. В Немски център не съм влизала, поръчвала съм онлайн, но подозирам, че са същите.

# 68
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 834
Може, тия, които съм виждала, имат стоки от Чибо, пак немски магазин. Не знаех, че продават на депо стоки

# 69
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Вероятно са свързани с ТСМ тогава, те продаваха чибо, а аз съм в грешка.

# 70
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 834
Вероятно да Simple Smile

# 71
  • Мнения: 136
В България съм. Но ще видя и в немския център какво ще пуснат. Свещите са страхотни!

# 72
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 685
Много ми харесаха сцвещите Heart Exl Аз съм способна да напълня къщата си с подобни и да останат непокътнати Smile

# 73
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 834
Аз съм същата Simple Smile Обаче тази година още като ги видях и реших, че ще са за коледния венец.

# 74
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 901
Такива свещи съм виждала в суперите "Триумф" в Пловдив.

Общи условия

Активация на акаунт