Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 239

  • 83 524
  • 738
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 41 860
Привет! Hug

Цвети HugНадин Hug







Явно родителите на Туба са в Лондон....



# 661
  • Мнения: 5 750
Привет Hug
Линка HugНадин HugЦвети  HugЗлати Hug

                               

Канти Hug newsm10 newsm10

               

                               

Тильбе Саран-Фюген -защо е убиха  жената по този жесток  начин??
Не пречеше на никой ,финна ,интелигентна ,жена ,навярно и СЦ не знаят.?
Имаше хиляди начини да излезе от сериала,например отива до Франция.

                   

Цитат
Господи, как минава денят! Досущ като един живот, толкова бързо, когато нехаеш за него,и толкова бавно, когато го наблюдаваш.
/ Джон Стайнбек

Приятен следобед,дами. bouquet

# 662
  • Мнения: 41 860


Вичи Hug

Тилбе Саран влиза в Истанбулска невеста в ролята на психотерапевт!Довечера ще я гледам! Peace



# 663
  • Мнения: 4 240
Здравейte момичета в първия ден на  месец Декември


И тази година вече върви с бързи стъпки към края си. Толкова бързо се изтърколи, че докато се усетя и ей го на - станало време за Коледни приготовления и украси. Че и за подаръци идва време  Whistling
Усещам как предколедно ще си получим като подаръци красиви снимки от Дубай  newsm68

Вичи Hug с прекрасни мисли си дала началото на този месец Hug
Цитат
Тильбе Саран-Фюген -защо е убиха  жената по този жесток  начин??
Не пречеше на никой ,финна ,интелигентна ,жена ,навярно и СЦ не знаят.?
Имаше хиляди начини да излезе от сериала,например отива до Франция.
А на този ти въпрос моето предположение е, че трябваше по някакъв начин да оправдаят непоклатимото желание за отмъщение у Джесур, което да не може да бъде намалено по никакъв начин. Интересно ми е, ако Фюген нямаше договор за театрална постановка, и ако я бяха оставили в сериала като как ли щеше да се развие действието? Rolling Eyes newsm78 Thinking

Скрит текст:
Привет! Hug

Цвети HugНадин Hug






Явно родителите на Туба са в Лондон....


Злати Hug изглежда, че родителите на Туба доста пътуват по света. Вчера докато разглеждах Иг на г-жа Хандан видях снимки от различни краища на света - Индия, Камбоджа, Южна Африка, Европа, че дори и в Лапландия са били yes

Линка Hug беше ми интересно да прочета казаното от Онур. Чудя се защо е казал, че жените се отнасят избирателно към проектите си Thinking Според мен всеки актьор с някаква позиция  се отнася така Naughty Знаем и за не малко мъже (както и жени естествено), които предпочитат даден проект, а друг - не. Ами не могат да участват във всичко. Може би е имал в предвид, че той е свикнал и може да издържи на свръхнатоварване. Докато за една жена това би било по-трудно. Но и аз като Баги ще кажа, че много зависи какво е казал и как е преведено. Защото понякога една погрешно преведена дума може да промени смисъла на фразата Peace
Цвети Hug  присъединявам се към пожеланията ти този месец да ни донесе много радостни моменти

Надин Hug и в този клип Туба е на първа позиция. Смешно ми стана как четящата информацията за актрисите не можа да каже фамилията на Туба
 
==================================================================
Вчера разбрах, че Меркурий отново е станал ретрограден Mr. Green Което означава, че в този период може да имаме проблем с връзките, техниката, нета и т.н. Като потвърждение още снощи ми се случи  hahaha Написах си поста и тъкмо исках да сложа колажа за ЧИ и хоп- връзката стана невъзможна. Хубаво е, че за разлика от друг път този път не затворих браузъра веднага и някакси поста се беше запазил. Затова ви го слагам сега Flutter
Надин Hug разбрах от клипа как да й нарисувам косата  на Туба (в сличая Сю Heart Eyes) Ама не разбрах как да й нарисувам лицето  Wink

Линка Hug изглежда, че вече си на собствена територия Whistling Много си обичам  този Хасретин момент  Peace



Няколко снимки на Туба, които не си спомням  Embarassed
Тази мисля, че е от периода на ПЛ или Пътя на Любовта  newsm78


Тази дали не е от заснемането на Попитай сърцето си? Rolling Eyes


А за тази хич си нямам на идея от кога е ooooh!


Слагам ви и един клип за 50-те най-успешни и продаваемис най-висок рейтинг турски сериали. Нещо тази класация не е моята  Naughty И "Аси" където са я сложили някъде на опашката - да ме прощават. И ПЛ го няма  Crossing Arms Но за сметка на това има един куп други сериали, които са изгряли и залезнали за има-няма една-две години Peace Но ми беше интересно да разбера къде съм  и колко от тези 50  съм ги изгледала Laughing Ами някъде към 10-тина. Почти не е за вярване  Joy И още 10-тина съм ги започвала, ама не съм ги довършвала Whistling





Хубава вечер ви желая!  love001

Последна редакция: пт, 01 дек 2017, 19:06 от kanti

# 664
  • Мнения: 10 029


Надин  Hug никой не оспорва успешността и таланта на Онур. Напротив.
Винаги съм смятала, че той е отворен за света и толерантен.
Имам предвид, че съм го виждала заедно с Туба във френското консулство в Истанбул в подкрепа на хората с различна сексуална ориентация, знам за участието му във филми, където представя персонажи с различно от ислямското вероизповедание - арменци например и т.н. Никога не съм очаквала от него изказване със секстиски уклон - намек за това, че нашия пол е по-капризен, по-неуравновесен и по-нетудолюбив. Crossing Arms
И може разочарованието му да идва от Туба, но ми прилича на отговор на заявеното малко по-рано от неговата колежка Берг, че иска повече свободно време, за да може да обръща повече внимание на сина си и не мисли да участва повече в сериали.
В края на краищата всички си избират проектите и не участват във всичко, което им се предлага. Онур вероятно - също.
Това изказване ми се вижда нелепо и се надявам да е грешка на превода, Канти  Hug
Ако  не е грешка, жалко. Съжалявам, но не го приемам.  Crossing Arms



Канти  Hug и според мен убийството на Фюген беше необходимо на СЦ за да настървят гнева на Джесур до такава - неконтролируема и необуздана - степен, за да може любовта да го промени. Беше логично. Едно заминаване не би било.  Peace



В руските форуми са открили братовчедите на Туба, с които тя казваше в интервю, че е отрасла:






Хубави млади мъже. Joy
Красотата е неотменна част от това семейство.  Joy



Ето видеото, от което са скриновете в поста на Злати  Hug
https://vk.com/video-121564141_456242131?list=fe79011dac724a08c4

Клиповете още не съм гледала. Още повече, като разбрах от Канти  Hug какво е мястото на Аси.
Изобщо не се учудвам, че Аси много се харесва в България. Носталгията по задушевните семейни и съседски отношения от нашето детство, отношението към природата и земята, пропито в кръвта на хората от нашия полуостров и т.н. Даже ми е странно, че се намират хора, които да не го харесват, в които балканската кръв не говори... newsm78
А мнението на всеки човек е различно, както и на клипотворителя... Няма лошо. Всеки си има неговата класация.  Peace



Малко кукли... Laughing





Приятна вечер! Дъждовна... ooooh!

# 665
  • Мнения: 41 860
                Добро утро! Hug Hug Hug

           



Канти Hug,от клипа,който си пуснала от 50-само 14 не съм гледала! LaughingНякои не заслужават да са в класацията наистина! Peace

Линка Hug,благодаря за всичко споделено от снощи! bouquet



Кукли на Топрак и Майя


ДиК в Полша от 5.12.


Хубав и топъл ден за всички! Hug Hug Hug

# 666
  • Мнения: 4 535



Kivanç Tatlituğ & Tuba Büyüküstün - Родная моя

Хубава събота желая на всички!  Peace Hug
То се видя, че засега на сватба няма да ходим, затова да наблегнем в подготовката за предстоящите празници. Ако все още се колебаете върху облеклото, показвам супер хит в модата в момента Wink Просто извадете фини къси чорапки и смело ги комбинирайте със... сандали Grinning Не обръщайте внимание на припадналите около вас, знайте си, че хем е модно, хем няма да се харчите много Mr. Green




Покрай двата и половина индийски сериала, които изгледах миналата година, вече поназнайвам и различавам индийска романтична музика Wink Та проверявайки новите клипове с Туба, видях, че и Tu mera hai sanam и отива Grinning



# 667
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте дружки!  Hug



Тази сутрин аз ли съм по-сънлива или пък заради странично разсейване, ама...  hahaha поста ми поотлежал без да излезе наяве  Joy Joy Joy



Канти  Hug моля те  bouquet радвай по-често душата ми с тази ни любимка, липсва ми...  Heart Eyes

Явно е трябвало и Надин  Hug да ме изпревари за да я отразя овреме  Simple Smile

Във връзка с модата с чорапките...  Crazy излиза, че още преди години сме видели новаторка на наш терен  Wink - сещате се коя имам предвид  Simple Smile

А пък за индийската романтична музика... също, както и с турската покрай любими сериали и кадри от тях в клипове открих много прекрасни песни, които продължавам да си повтарям.

Надин  Heart Eyes подарък за теб  Peace

Скрит текст:




Момичета, не знам каква беше целта на сценаристите със мъртта на Фюген в ДК, но... за ментова се оказа препъни камъка в сериала, от този момент в мен се прекърши нещо, усетих безсилието и загубих надеждата, че ще гледам нещо за душата и разбрах, че това не е моят сериал...

# 668
  • Мнения: 4 535


Цвети, благодаря за подаръка! Hug Нали съм си музикална, много му се зарадвах Grinning

А, тази модна икона и новаторка в къси чорапи и сандали, въобще не мога да я забравя Mr. Green


С тази зелена рокля, може да убие човек, но не и мен Naughty Усмихва ме Laughing


Даже и намерих подходящи обувки Wink



Ама и Хасретчето ми не отстъпва по стил, де.. Joy



# 669
  • Мнения: 41 860
Привет! Hug

Надин HugЦвети Hug,днес сте на вълна мода и клипчета! Laughing

Аз открих нова кукла и няколко колажа! Peace









Приятна вечер! Hug

# 670
  • Мнения: 4 240
Здравейте, момичета

Ей- голям дъжд, голямо нещо  ooooh!
Скрит текст:
Чак ми протече през дограмата в кухнята Sick Но днес дойдоха и ми сложиха козирката, за която отдавна бях дала заявка. Та да ви почерпя по случая с едно подходящо питие за сезона  Heart Eyes

И днес сме останали без новини относно момичето ни. Но феновете не спират да творят - де колажи, де клипове , а вече има и нов вид кукли Сю,Туба, Топрак и Майя Heart Eyes Линка Hug, Злати Hug

А нашата "модна икона" освен колоритна личност, е и с незабравими реплики - Надин Hug направо си моден спец. Добре, че "ни отвори очите" за модните тенденции през следващата година. Иначе щех да мигам на парцали като видя това велико съчетание - къс чорап със сандал  newsm47 Как намери обувките подходящи за роклята на лелка Кадрие... Направо се лепват към роклята thumbsup





Цвети Hug ние тук много си обичаме Хасретчето. Не съм кой знае какъв спец по турските дизита, но мисля, че няма друг  толкова свеж сериал . Злати може да каже повече по въпроса Peace

ЗЛАТНОТО ПРАВИЛО НА ТРИТЕ НЕЩА!

Скрит текст:
Хората, откакто съществуват, се опитват да разберат „смисъла на живота“ и искат да намерят своето място „под слънцето.“ Философските идеи за структурата на Вселената и религията дават своите отговори на тези ежедневни въпроси.

Веднъж един мъдър човек е казал: „В света има три неща, от които зависи животът ни.“ Не е тайна, че числото 3 има магически свойства и се смята за ключово във всички религии по света. Хората, които знаят това правило, са посветени в тайната на Вселената и насочват мислите си в правилната посока.

3 неща, които не се връщат обратно – дума, възможност, време.

3 неща, които не трябва да губите – чест, мир, надежда.

3 неща, които да цените в живота – доверие, вяра, любов.

3 неща, които не са надеждни – късмет, власт, състояние.

3 неща, които определят човека – постижения, честност, работа.

3 неща, които унищожават хората – гняв, вино, гордост.

3 неща, които са най-трудни за казване – „помогни“, „прости“, „обичам“.


Сега вече знаете истината за трите неща. Те ще ви помогнат да разберете смисъла на съществуването и да преодолеете жизнените бариери. Обръщайте се към тези правила и се радвайте на ценните моменти.



Хубава вечер!

# 671
  • Мнения: 10 029
Здравейте момичета,



Видя се, че събота и неделя не са ми силни дни за писане.  Laughing
Явяват ми се много други задължения и чак сега се освободих.  ooooh!
И веднага да ви сложа, много по-отговарящо на представата ми за Онур, части от интервю...
Цитат
Отрывки из интервью
"Трамвай желаний" в постановке молодого режиссера Хиры Текиндора с амбициозным кадровым составом на театральной сцене. Мы будем смотреть игру впечатляющей и утонченной женщины Бланш Дюбуа от Зеррин Текиндор, ее сестры Стеллы - Шебнем Бозоклу, "домашнего зятя" Стэнли - Оунра Сайлака и "последней надежды" Бланш - Митча - Ибрахима Селима. Хорошая игра этого квартета заставит зрителей поволноваться.
Онур Сайлак: Есть знаковые роли. Это не всегда бывает. В 40 лет пытаться быть Стэнли Ковальски не такая прекрасная вещь. Тенесси Вильямс был очень молод, когда написал, но он так хорошо проанализировал человеческую природу. Писал в период эпохи Маккартни в Америке. Текст может быть прочитан много как, но для меня важно вот что: концепция противостояния, борьба человека с человеком, Блаш и Стэнли, два противоположных персонажа, универсальная борьба за существование.
- Последний раз я работал в театре 10 лет назад, на сцене государственного театра Анкары, это были "Гетто" и "Трехгрошовая опера".
- Сначала я затруднялся на сцене, я стеснительный актер. Но потом, гладя на игру Зеррин, Шебнем, Ибрахима, видя их актерскую щедрость, их сопереживание закрутили и меня в колесо.
(На вопрос, как женщинам бороться с менталитетом таких мужчин, акак Стэнли): Национализм растет, таким как Стэнли очень повезло в сегодняшнем мире, где возвышена сила. Потому что их нутро кричит. Задача состоит в том, чтобы изменить обучение в семье, сообщить, что люди равны. По-другому не решить. Иначе придут инопланетяне. рухнут социология, денежная система, религия, люди будут переопределены по-новому.
https://vk.com/eatb_haber
Да, това е вече Онур от моята представа за него.  Peace



Цвети  Hug видях клипчетата, но не зная Зехра и Куши дали са интересни образи, ама щом ги харесваш, сигурно са.  Peace
Туба винаги е играла силни и интересни жени, без прекалени трагедии и изключителност на обстоятелствата (така всеки може  Mr. Green).
Изобщо жените в турските сериали, както отбеляза Туба на Мипкома в Кан, винаги са силни личности, преодоляващи обстоятелствата! Peace Иначе на турците не са им интересни - те слаби си имат в къщи.  Laughing



Злати  Hug Вичи  Hug Надин  Hug благодаря за интересните постове!  Hug



Унгария сега открива Туба и са много впечатлени. Горди са и с актрисата, която дублира Туба в КРА и в ДК, които се дават едновременно в момента в Унгария. Sunglasses





И анкета, как харесват повече Туба в Унгария - с дълга коса - Елиф, или с къса - Сюхан... Laughing
https://tv2.hu/szorakozas/celebszemle/249992_szavazas-hosszu-vag … k-szepsegnek.html
Не разбрах как точно се гласува, но може да опитате, не че има значение за нас, де... Laughing



Канти  Hug Кадрието е дъ бест!  Heart Eyes
Не зная има ли аналог в турските сериали, но с богатвстото на изказа си и човещината си е уникална за мен!  Heart Eyes



А и мислите за трите неща много ми харесаха! Благодаря!  Hug
Желая ви приятна вечер!  Hug


Последна редакция: сб, 02 дек 2017, 20:05 от Lina_4

# 672
  • Мнения: 4 535
Привет, привет! Hug
Имам навика през декември да си припомням коледни филми. Направих го и днес с :


Christmas Lodge / Коледна хижа (2011)

Показвам ви го, защото имам загадка за вас  Wink Направо питам, каква е връзката му с Туба? Grinning
Давам ви и малък жокер с две снимки от него  Laughing/достатъчно за да си спестите гледането на филма/



# 673
  • Мнения: 5 750
Здравейте Hug
Момичета HugБлагодаря ви за всичко споделено през вчерашния ден.


   Добро утро ,приятели ! Simple Smile
 Пожелавам ви винаги да виждате доброто в очите на хората, защото добротата е най-красивата музика на душата и колко хубаво би било да свири във всеки от нас! Да имате голямо сърце за да прощавате и никога да не губите надежда!

 

            

Надин Hugблагодаря ти за филма.

Животът е като картина, твоята картина!
Ти избираш цветовете, четките, платното, боите, композицията.....
Рисувай така, както ти подсказва сърцето.
Рисувай така, че когато дойде времето да се разделиш с творбата си, всички да искат да могат да рисуват като теб, защото твоята картина ще е истински шедьовър!

                                       
                    

 

Спокойна и позитивна неделя ви пожелавам. bouquet bouquet

# 674
  • Мнения: 41 860
Добро утро! Hug Hug Hug





Вичи Hug,благодаря за кафенцето и думите за началото на деня! bouquet

Цитат
Злати може да каже повече по въпроса Peace
Канти Hug,така си е! Laughing Може и да има други подобни,но да не съм ги гледала! Thinking Защото турския зрител  предпочита драми и то какви! Peace

Линка HugНадин Hug,благодаря ви за споделеното от вчера! bouquet bouquet





Приятна почивка,момичета! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose

Общи условия

Активация на акаунт