Гримиране – идеи и техники (Тема № 69)

  • 96 491
  • 778
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 7 519
Плътния фдт изисква идеална кожа, в противен случай изглежда ужасно, но като цяло не харесвам плътни фдт. Харесвам леки варианти, които служат просто колкото да се изравни тона на лицето. Плътният вариант ми изглежда ужасно изкуствен и си личи от 100 км, а като почне да оставя и следи по дрехите...направо ме отвращава.

# 361
  • София
  • Мнения: 1 501
SmileНякой знае ли от къде да си купя количка за грим на колелца с чекмеджета. Нещо което да стои в един ъгъл и да си го местя, че сега козметиката ми е в два куфара за козметика и само ги разнасям насам натам. Smile

# 362
  • Мнения: 320
Момичета, извинявам се ако въпросът ми е глупав, но с кремообразни сенки трябва ли да слагам база отдолу и да я запечатвам с пудра както при прахообразните сенки? Rolling Eyes

# 363
  • София
  • Мнения: 679
Gaggi, пробвай дермабленд на виши, флуида. Това е най-покривния фон дьо тен, който съм ползвала. Покрива много, нанася се лесно и не седи като маска.

# 364
  • Мнения: 8 483
Момичета, извинявам се ако въпросът ми е глупав, но с кремообразни сенки трябва ли да слагам база отдолу и да я запечатвам с пудра както при прахообразните сенки? Rolling Eyes

По принцип не е нужно, но ако си с мазен  клепач, кремообразните сенки биха били по-дълготрайни с база отдолу.

# 365
  • Мнения: 175
Здравейте!
Сега попаднах на един клип, на който ми направи впечатление втория трик- червилото не може да се изтрие. Обаче не мога да разбера как го постигна  Thinking
https://www.facebook.com/MetDaanMagazine/videos/2285771391660572/
Моля за мнения  Flutter

# 366
  • Мнения: X
За червилото не знам, сигурно някой крайният продукт има заслуга за трайността му, но луничките ги направи потресаващо зле.

# 367
  • Мнения: 718
Мислите ли вече за идеи за новогодишен грим?  Grinning

# 368
  • Мнения: 16 639
Да, мисля и най-вече се чудя как изобщо ще стигна до него, защото с приятели наехме къща за НГ 2 щата на север с цел каране на сноумобили, ски и шейни, палене на огньове и прочие подобни забавления, които съвсем не предполагат елегантен грим Wink

Wind - мислех си онзи ден, че малко некоректно отговорих на въпроса ти. Да, правя "олекотена" визия, но количеството продукти не винаги е минимално, посто декоративната козметика гледам да я минимизирам за сметка на бялата. И декоративната гледам да не се набива в очи - контур = да, но не брутален; руж = да, но малко и по-скоро неутрален....

Последна редакция: вт, 28 ное 2017, 18:54 от Agent Provocateur

# 369
  • Мнения: 19 682
Мислите ли вече за идеи за новогодишен грим?  Grinning

Аз да. Ама като знам че ще сме си с бебето в нас и няколко приятели хич не знам какво ще е подходящо. И с бебета сме всички тъй че какво ще е празнуването не знам...а на мен много ми се иска и имам нужда да се наглася. Обаче като знам, че ще съм най-направената пак и всички ще си дойдат супер неглиже и ентусиазма ми стихва. ..😀

# 370
  • Мнения: 320
Момичета, извинявам се ако въпросът ми е глупав, но с кремообразни сенки трябва ли да слагам база отдолу и да я запечатвам с пудра както при прахообразните сенки? Rolling Eyes

По принцип не е нужно, но ако си с мазен  клепач, кремообразните сенки биха били по-дълготрайни с база отдолу.

Благодаря! Simple Smile

# 371
  • София
  • Мнения: 5 193
Днес бях до Сефора ( и с колежките много време се чудехме ,къде точно се слага ударението )
Гледах червилата на Кат Вон Ди , аз ли съм някакъв идиот или не ми хареса нито един натурален ,неутрален цвят ?
Търся едно ,кафяво-розово , което би паснало на всеки един грим?
И в МАС бях и там нищо не ме впечатли и в NYX , червилата също не ме впечатляват.
Искам да си намеря хубаво червило , от къде ?

Агент , благодаря за уточнението Simple Smile
Ти в Америка ли живееш ?

# 372
  • Мнения: 960
Wind,погледни червилата на Римел и по-точно серията на Кейт Мос цвят 240 undressed.Най-най-любимото ми червило,нюд с розов оттенък.Много е трайно без да изсушава ⚘

# 373
  • Мнения: 34 810
Днес бях до Сефора ( и с колежките много време се чудехме ,къде точно се слага ударението )
Гледах червилата на Кат Вон Ди , аз ли съм някакъв идиот или не ми хареса нито един натурален ,неутрален цвят ?
Търся едно ,кафяво-розово , което би паснало на всеки един грим?
И в МАС бях и там нищо не ме впечатли и в NYX , червилата също не ме впечатляват.
Искам да си намеря хубаво червило , от къде ?

Агент , благодаря за уточнението Simple Smile
Ти в Америка ли живееш ?
Щом тези не са те впечатлили няма нищо да те. Лолита пасва на всеки грим, има и още поне 4 нюда на Кат, които отиват на всичко. При Мас са също повече от 5, при Никс също, но там не ги познавам аз добре.

# 374
  • Мнения: 8 483
И на мен от течните матови на Кат не ми харесва нищо за ежедневна визия. И Лолита, и Лолита 2 стоят отвратително на моя подтон кожа, а съм светла, с жълт (може би маслинов?) подтон. Всички други са ми или мъртвешки, или супер крещящи цветове. От тези в гилзата на Кат много харесвам Cathedral, стои ми супер, Лолита от тази серия също е добра. Но всички други червила на марката са сигурен пас за мен. От Мак хвалят velvet teddy, но то стои тооолкова различно на различни подтонове кожа. На мен пак ми стои ужасно. Бюджетен вариант и подобен на него е Римел Кейт Мос 030, но то е една идея по-бежово.

Уинд, бих те посъветвала да грабнеш за проба по 3-4 матови червила на Есенс или Голдън роуз, за да установиш първо какъв цвят ти стои добре. И после, ако искаш, му търси скъп двойник вариант. Аз имам едно много любимо червило молив на Голдън роуз, цветът му е страхотен керемиденочервен, с него винаги получавам комплименти. На намалението в Мак ходих специално да търся негов двойник - при все стотина и повече червила на Мак няма. Хахаха. Даже и консултант дойде да ми помага и се отказа, защото не можа да намери.

Общи условия

Активация на акаунт