♡~ Любов под наем ~♡ Време за щастие ~♡ Тема 60

  • 78 240
  • 729
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 8 098
Из интервью Эльчин для "L'Officiel Türkiye"

В команде так... Если есть счастье и веселье, то эта энергетика передается и зрителям через экран.. Получается более горячая(жаркая) и реальная история.

Время счастья рассказывает о счастье несчастных людей, которые ведут себя будто счастливы.
"Я верю в то, что зрители покинут зал фильма с улыбкой на лице".



Скрит текст:
Aуу, изчезнала хубавата снимка на Елка! newsm78 newsm78

Последна редакция: пн, 30 окт 2017, 16:30 от alex_94

# 646
  • Мнения: 9 540
 Heart Eyes Heart Eyes



























Последна редакция: пн, 30 окт 2017, 18:24 от tempestad

# 647
  • Мнения: 8 098
 

Темпи, Hug много хубави новите снимки! Rolling Eyes

Добре подгряват публиката! Naughty

# 648
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 379

Ох че са красиви   smile3544 smile3544 smile3544
обаче чак сега забелязвам разликата им в ръста  Flutter Елка все ми се струваше по-висока  Thinking ама явно високитe обувки в Ашка я правеха такава  Rolling Eyes
Няма такива СЛАДУРИ  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 649
  • Мнения: 9 540
Джанъм, как ще е висока Елка  Crossing Arms таман до любимото рамо на Борко, на което толкова обичаше да се гушка  Whistling Най- ясен образ ми излиза танца им в дома на Ясемин, когато Дефне се напи  Twisted Evil там разликата във височината им си личи ужасно  Crazy Винаги ми беше жал за Баръш, дето трябваше да се навежда, за да я прегърне  Mr. Green те и от там загубиха доста в 40 серия - нямаше как да я целува по врата и да е плътно до нея едновременно  Whistling Whistling

# 650
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 379
Джанъм, как ще е висока Елка  Crossing Arms таман до любимото рамо на Борко, на което толкова обичаше да се гушка  Whistling Най- ясен образ ми излиза танца им в дома на Ясемин, когато Дефне се напи  Twisted Evil там разликата във височината им си личи ужасно  Crazy Винаги ми беше жал за Баръш, дето трябваше да се навежда, за да я прегърне  Mr. Green те и от там загубиха доста в 40 серия - нямаше как да я целува по врата и да е плътно до нея едновременно  Whistling Whistling

Шекерим, значи е има-няма на мойта височина  Peace тъкмо имам реална представа с колко Боре е по-висок от мен  Mr. Green Joy Joy Joy Joy то и аз на ММ съм му тамън до рамото  Thinking hahaha hahaha hahaha
Ох в този момент с напиването хич не съм й гледала ръста  Naughty в кексовата сцена пък съвсем  Naughty Joy Joy Joy Joy

# 651
  • Мнения: 8 098
Джанъм, как ще е висока Елка  Crossing Arms таман до любимото рамо на Борко, на което толкова обичаше да се гушка  Whistling Най- ясен образ ми излиза танца им в дома на Ясемин, когато Дефне се напи  Twisted Evil там разликата във височината им си личи ужасно  Crazy Винаги ми беше жал за Баръш, дето трябваше да се навежда, за да я прегърне  Mr. Green те и от там загубиха доста в 40 серия - нямаше как да я целува по врата и да е плътно до нея едновременно  Whistling Whistling

Ох че са красиви   smile3544 smile3544 smile3544
обаче чак сега забелязвам разликата им в ръста  Flutter Елка все ми се струваше по-висока  Thinking ама явно високитe обувки в Ашка я правеха такава  Rolling Eyes
Няма такива СЛАДУРИ  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
 

Коте Heart Eyes не може да не си обърнала внимание , че за снимките на промото Елка я бяха качили на платформа , че главата й  да легне на рамото на Борко!  Naughty



Тя не е много висока , но  фината й фигура създава такава илюзия. Laughing

Ето и татуто на Елка! Rolling Eyes

# 652
  • Мнения: 9 540
Скрит текст:
Джанъм, как ще е висока Елка  Crossing Arms таман до любимото рамо на Борко, на което толкова обичаше да се гушка  Whistling Най- ясен образ ми излиза танца им в дома на Ясемин, когато Дефне се напи  Twisted Evil там разликата във височината им си личи ужасно  Crazy Винаги ми беше жал за Баръш, дето трябваше да се навежда, за да я прегърне  Mr. Green те и от там загубиха доста в 40 серия - нямаше как да я целува по врата и да е плътно до нея едновременно  Whistling Whistling

Шекерим, значи е има-няма на мойта височина  Peace тъкмо имам реална представа с колко Боре е по-висок от мен  Mr. Green Joy Joy Joy Joy то и аз на ММ съм му тамън до рамото  Thinking hahaha hahaha hahaha
Ох в този момент с напиването хич не съм й гледала ръста  Naughty в кексовата сцена пък съвсем  Naughty Joy Joy Joy Joy

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Много желан тоз Шенол бе  Mr. Green Mr. Green

Отрывок из нового интервью для L'Officiel

Каково для тебя снова работать с прежней командой?

Каково бывает,когда не хочется работать там,где ты не счастлива,также бывает и в нашем секторе.
Мы настолько счастливы,что,если возможно,то в каждом проекте хотим работать вместе.То есть,если Барыш и я уйдем в разные проекты,кто-то из нас пытается взять Шенола и его команду.
Между нами даже невольно возникают споры вроде "Ты возьмешь или я?". Человеку не хочется расставаться.К примеру,только недавно,когда наш режиссер во время съемок сказал "Этот тоже закончится",мне вдруг стало грустно.

Последна редакция: пн, 30 окт 2017, 18:18 от tempestad

# 653
  • Мнения: 9 540

Вече с хубаво качество  Crazy Crazy

И още нещо от списанието  Whistling Whistling


Представьте матрёшку.. как из одной матрёшки появляется новая.Эльчин Сангу,которая впервые появится на больших экранах с фильмом "Время счастья",подобна этим матрёшкам.
Чем глубже раскрываешь,тем больше узнаешь что-то совсем новое о ней.
У Сангу есть удивившее всех музыкальное образование по классу оперный вокал,отличное актерское мастерство,ослепительная естественнная красота,а также страсть к путешествиям, фотографиям,развивающие зритетельную память,к современному искусству,дверям и много других особенностей.
Сангу добавляет новый уровень к знакомому нам определению "звезда"(знаменитость)


# 654
  • Мнения: 2 478
Скрит текст:
Джанъм, как ще е висока Елка  Crossing Arms таман до любимото рамо на Борко, на което толкова обичаше да се гушка  Whistling Най- ясен образ ми излиза танца им в дома на Ясемин, когато Дефне се напи  Twisted Evil там разликата във височината им си личи ужасно  Crazy Винаги ми беше жал за Баръш, дето трябваше да се навежда, за да я прегърне  Mr. Green те и от там загубиха доста в 40 серия - нямаше как да я целува по врата и да е плътно до нея едновременно  Whistling Whistling

Шекерим, значи е има-няма на мойта височина  Peace тъкмо имам реална представа с колко Боре е по-висок от мен  Mr. Green Joy Joy Joy Joy то и аз на ММ съм му тамън до рамото  Thinking hahaha hahaha hahaha
Ох в този момент с напиването хич не съм й гледала ръста  Naughty в кексовата сцена пък съвсем  Naughty Joy Joy Joy Joy

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Много желан тоз Шенол бе  Mr. Green Mr. Green

Отрывок из нового интервью для L'Officiel

Каково для тебя снова работать с прежней командой?

Каково бывает,когда не хочется работать там,где ты не счастлива,также бывает и в нашем секторе.
Мы настолько счастливы,что,если возможно,то в каждом проекте хотим работать вместе.То есть,если Барыш и я уйдем в разные проекты,кто-то из нас пытается взять Шенола и его команду.
Между нами даже невольно возникают споры вроде "Ты возьмешь или я?". Человеку не хочется расставаться.К примеру,только недавно,когда наш режиссер во время съемок сказал "Этот тоже закончится",мне вдруг стало грустно.



"если Барыш и я уйдем в разные проекты"....... newsm78  ЕСЛИ ???


къде била ръката на Боре - ми където трябва  hahaha

# 655
  • Мнения: 9 540
И още нещо ново  Heart Eyes Heart Eyes

# 656
  • Мнения: 9 540
Скрит текст:
Скрит текст:
Джанъм, как ще е висока Елка  Crossing Arms таман до любимото рамо на Борко, на което толкова обичаше да се гушка  Whistling Най- ясен образ ми излиза танца им в дома на Ясемин, когато Дефне се напи  Twisted Evil там разликата във височината им си личи ужасно  Crazy Винаги ми беше жал за Баръш, дето трябваше да се навежда, за да я прегърне  Mr. Green те и от там загубиха доста в 40 серия - нямаше как да я целува по врата и да е плътно до нея едновременно  Whistling Whistling

Шекерим, значи е има-няма на мойта височина  Peace тъкмо имам реална представа с колко Боре е по-висок от мен  Mr. Green Joy Joy Joy Joy то и аз на ММ съм му тамън до рамото  Thinking hahaha hahaha hahaha
Ох в този момент с напиването хич не съм й гледала ръста  Naughty в кексовата сцена пък съвсем  Naughty Joy Joy Joy Joy

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Много желан тоз Шенол бе  Mr. Green Mr. Green

Отрывок из нового интервью для L'Officiel

Каково для тебя снова работать с прежней командой?

Каково бывает,когда не хочется работать там,где ты не счастлива,также бывает и в нашем секторе.
Мы настолько счастливы,что,если возможно,то в каждом проекте хотим работать вместе.То есть,если Барыш и я уйдем в разные проекты,кто-то из нас пытается взять Шенола и его команду.
Между нами даже невольно возникают споры вроде "Ты возьмешь или я?". Человеку не хочется расставаться.К примеру,только недавно,когда наш режиссер во время съемок сказал "Этот тоже закончится",мне вдруг стало грустно.


"если Барыш и я уйдем в разные проекты"....... newsm78  ЕСЛИ ???


На това и аз се засмях.. после се замислих... после реших, че щом ни обещават изненади, ще се надяваме да са такива, каквито ги искаме  Flutter Mr. Green Heart Eyes Heart Eyes

# 657
  • Мнения: 12 009
Здравейте!

Интересни снимки. Елчин е различна на тази фотосесия. Има нещо диво и първично в излъчването и тези земни топли цветове подчертават този ефект. А това за матрьошките, нямаше ли нещо кака да сравняваше Боре с тях? Баръш си е Баръш, елегантен, леко меланхоличен в погледа и с детска усмивка.... И Гупсе нич не липсва до него...
Темпи, много лежерна глава поредна.

# 658
  • Мнения: 9 540
Татлъм, къде се губиш  Hug Hug Да не забегна вече зад граница  newsm78 newsm78

И следващата глава е такава, само да се наканя да я довърша  Mr. Green Mr. Green

# 659
  • Мнения: 12 009
У румънско съм Темпи, но утре ще се прибирам. Нали съм наполовин мамалигарче и като се отвори път на там ме пращат. Не че с езика съм на ти, но трудно могат да ме излъжат.

Ще чакам глава поредна с нетърпение.
Гледам Каро ви е залипсвала. Скоро и тя ще се появи с поредния сюрприз за родителите си...да са им здрави краката, освен нервите.

Общи условия

Активация на акаунт