класация на най-скъпите кремове у нас

  • 3 526
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 622

 След време и аз бих си купила, ако имам такава възможност.

Стана ми чак смешно като видях класацията. Ммоят крем е на Галеник и ми се струва, че е скъп (45 лв.)  hahaha Joy

# 16
  • Мнения: 113
Аз познавам една 47 годишна, коята след употребата на кремче за около очите за 1600лв. и още 2 от същата цена , в момента изглежда на не повече от 30-33г.


вярвам, че имат ефект. но на тази възраст, ако и е влезнала в критическата, когато хормоните са  #Crazy само кремове не вярвам да имат този ефект.
но това е друга тема.

гарантирам че няма пластики, яд ме е че нямам качени снимки да я видите
добре де, ама докога може да се маже с тез` кремчета  newsm78 след 10 години дали пак ще е на 33  Whistling

# 17
  • София
  • Мнения: 3 797
Не бих си купила.Какъвто и да е крема, той трябва да се използва непрекъснато, а на мен би ми излязло по-евтино всяка година да си правя пластична операция Laughing

# 18
  • Мнения: 798
OOOOOOO, със сигурност в този живот никога няма да полвам такива кремове,а и в който и да е друг с мойта философия за нещата. Дори да ги имам парите пак не бих ги дала. Аз скоро си купих крем на Dr Renaud  за 52 лева и още ме боли сърцето, въпреки че съм доволна. Има хиляди по-рационални неща за които бих ги ползвала тези пари.

# 19
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Ако стигна до там да ги ползвам трябва да съм повече от неприлично богата!
Не се ограничавам с къща и  вила с басейни и с по две коли и три деца, околосветски круизи два пъти годишно и т.н.
Мисля си, че или с лопата ги рият парите или освен лицето, по-важно нещо в живота си тези дами нямат.
То да се грижиш и глезиш - хубаво, ама с тез пари колко по-хубави неща можеш да приживееш....
Да ме прощават, ползвателките на кремовете, ако ги засягам, но моите простосмъртно съзнание и още младо лице, мазано с крем за около 30лв, такива мисли ми навяват. Млада и глупава съм си още.

# 20
  • Мнения: 7 186
Абе аз си мисля, че ако кожата е предразположена да старее бързо и ла*на, с извинение да си намажеш на лицето все тая. Сигурно са доста хубави тези кремове, но чак пък чудеса да правят не вярвам. Rolling Eyes
Ако бяха чак толкова ефективна дамите от шоубизнеса нямаше да си правят масово лифтинги и да си слагат ботокс.

Последна редакция: нд, 14 май 2006, 10:05 от Lady Marmalade

# 21
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Ами, естествено, че ги ползват...холивудските звезди, например, ама то само с кремчета не става. И скалпелът трябва да играе. Joy

# 22
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Аз познавам една 47 годишна, коята след употребата на кремче за около очите за 1600лв. и още 2 от същата цена , в момента изглежда на не повече от 30-33г.


вярвам, че имат ефект. но на тази възраст, ако и е влезнала в критическата, когато хормоните са  #Crazy само кремове не вярвам да имат този ефект.
но това е друга тема.

гарантирам че няма пластики, яд ме е че нямам качени снимки да я видите


нямах предвид пластики Simple Smile
много богати на тая възраст се грижат за себе си отвътре.
повечето жени остаряваме на хормонална основа през критическата.
те си пият специални  хапчета направени за всяка индивидуално. дори МП си поддържат до 60-70 години само и само да се чувстват и изглеждат млади. критическа не ги лови тях.
моя позната на 26 наскоро си направи опъването на лицето по новия метод с конците, които ти "бродират " като тропоска и предърпват през периоди.
но тя е болна на темата и не знае къде да харчи парите на баща си.

# 23
  • Мнения: 332
Мисля че тези кремчета са за по-зрели жени които са застрашени от старостта.За тези цени би трябвало да имат ефект.Те са за богатите.Не може един богаташ да си купи кремче за 50-100лв.Не е престижно някакси.Ако имам пари и се чудя какво да ги правя бих си купила.

# 24
  • Мнения: 3 216
Аз до преди година-две работех в голям центьр в Пловдив,кьдето се продават точно такива кремчета.И в чест на истината има доста жени,които могат да си го позволят.Даже правеха при нас презентация на La Praire сьс видео стени,шведска маса,шампанско.А после присьстващите слязоха и си купиха по едно "кремче",че и за мьжете взеха.

# 25
  • Мнения: 3 457
моля ви,момичета оставете поне едно и за мен smile3511 newsm45 smile3518

# 26
  • Мнения: 655
За тези цени би трябвало да имат ефект.

И аз така мисля. Но наистина са безумно скъпи, въпреки че има хора на които това са джобните за деня - защо да не ги даде за крем. В едно нещо обаче вече се убедих - качествената козметика наистина помага много, стига да можеш да си я позволиш.

# 27
  • Мнения: 13 512
За тези цени би трябвало да имат ефект.

И аз така мисля. Но наистина са безумно скъпи, въпреки че има хора на които това са джобните за деня - защо да не ги даде за крем. В едно нещо обаче вече се убедих - качествената козметика наистина помага много, стига да можеш да си я позволиш.


Разбира се,че помага. Не разбирам защо някои хора искат да изкарат хората, които могат да си я позволят -балами,че я купуват. Ами не е така- за да струва толкова пари и да се продава- определено има ефект!

# 28
  • Мнения: 2 161
Вярвам,че имат невероятен ефект върху кожата.Аз,обаче повече от 100 лева за крем никога не съм давала,а и няма изгледи да го направя.Дори и да се прежаля  и да си купя крем за 400-500 лева,то ще го направя веднъж и това ще е.Ами то само един крем ли е?Дневен,нощен,за околоочният контур,тоник,мляко,други спрейчета...Ще се наложи да подаря децата и баща им да работи само за мен.

# 29
Доста съпи кремчета са тези.Аз съм си купувала на La Praire околоочен крем,изръсих се с 300 евро ,защто си купих 2 броя,а и бях в чужбина и там пари се харчат много лесно,та за мое нещастие се оказах алергична към тях и трябваше бързо да ги подаря на майка ми.Сега ползвам по-евтини ,но също много добри на Lancome.Утре ще си попълвам линиите около устата(тези мимическите) с хиалуронова киселина и ще ви кажа как е.На 28 години съм,но структурата на лицето ми е такава,че ми се появяват леки бръчици от носа към устата и много ме дразнят.Те за съжаление с кремове не се махат,а с времето се задълбочават и единственият начин да се предотврати това е с попълнител .

Общи условия

Активация на акаунт