Дъжд вали и стегна студ, но мамите от ИБ трепят вируси с Мавруд

  • 32 544
  • 748
  •   1
Отговори
# 255
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
оф, кажете ми нещо за гърло .. ден четвърти вече и за разлика от друг път не ме боли сливица, а ларинкса .. пия си аспирин и си пръскам некви глупости в гърлото, ама не е като да има файда .. умирам си от ужас, да не го лепна на децата, ако това, което сега ме мъчи е нов вирус, а не е повторение от предходния ..

# 256
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Кокос, стиснала съм всички палци, които мога и ти изпращам цялата сила, която имам в мен, а тя е много! Вярвам 😘
Стели, не плачи! Няма нищо фатално, ще се пребори колежката ти и вярвам, че и детенце ще успее да има! Гушвам те.
Прах, аз се надявам да стана бебеправеща, когато ми се махнат всички глупости от главата. Искам го и ще дам всичко от себе си, пък каквото стане!
Мецо, смучи Стрепсилс, Неоангин ...

# 257
  • NE
  • Мнения: 11 001
Стрепсилс интензив винаги ме спасява, ама шурват сополЯците.
Скрит текст:

Алекс вече се изправя и прави крачки. До Коледа ако продължава ще хукне.

# 258
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
оф тия неща как не ми действат, ако знаете .. аз затова бабешки илачи търся ..

# 259
  • Варна
  • Мнения: 25 350
На мен много ми помага един спрей невен и прополис на Хигитест. На опаковката пише да се ползва 5-6 пъти на ден, но аз като ми е зле си пръскам през 5 минути Mr. Green Вече само това си купувам, никакви други измислени пастили и спрейове за луди пари. Ама защо пиеш аспирин не разбрах? За болката помага ибупрофен, освен това действа противовъзпалително.
Кокос,
успех Hug

# 260
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
ибупрофена грам не ми помага .. аз аспирина повече за главоболие го пия, че друго абсолютно не ми действа ..

# 261
  • Мнения: 2 843
Мец, аз като усетя смуча небет шекер, до сега винаги ми помага Stuck Out Tongue Winking Eye
Благодаря много за палчуните, момичета Heart

# 262
  • Мнения: 1 490
Един глас и  от мен за небет шекера. Впрочем и мед с джинджифил.
Арвенче, знам, че ще се пребори. Тя е машина и с много силен дух, просто ми е мъчно, че е толкова млада , а трябва да преживее това.

# 263
  • София
  • Мнения: 1 227
Мецооо,  на патерички жив и здрав да е Здравко и всички покрай него. Тортата е повече от прекрасна, беше ли вкусна? Аз досега правих кексчета за баткото утре.....как лети времето не е истина. За гърлото много помага серапептаза.
Моме, вие здраво го загазихте и ти и Цветето в някакъв кръг се въртите безкраен....дано скоро отмине този период.
Кокосита, стискам силно палци за успешен край.
Всички болнички и с болежки да се оправят бързо.

# 264
  • Мнения: 11 600
Стели, успех на твоята приятелка - и в борбата за живот, и в борбата за дечица след това  Hug
Откъде се сдобивате с небет шекер?
Аз, ако не го бях видяла с очите си, нямаше да го повярвам - тази вечер с баткото 40 минути седяхме на масата и нареждахме пъзели  Laughing Толкова време на едно място! Малкото в това време обикаляше и бурно протестираше, че сме му отнели възможността да ни пречи  Mr. Green А с татко им сме много смешни как си гъгнем един на друг през две кихавици и три изсеквания, но важното е, че децата са по-добре. Да видим докога......

# 265
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Моме има го по магазините. Аз май от кауфланд купувах веднъж, ама да не те излъжа де. Те са си големи кристали захар Mr. Green Питай в "Къде в Пловдив". Там няма начин да не ти отговорят. Ааа Марти расте. Ще му стават все повече занимания интересни. Няма само да лудее я. Слав много се занимава с конструктори-най обикновени тип кубчета.Майстори едни самолети, едни чудесии, трансформърси, дракони и динозаври. Понякога на нищо не ми приличат, но той си ги обявява за еди какво си и си играе. Скоро вероятно ще почне и да рисува Марти и тогава става още по-весело. Алекс като почне да му дърпа флумастрите hahaha

# 266
  • shumen
  • Мнения: 18 283
Моме,браво на Марти.Растат децата и стават все по интересни.
Стели,успех на колежката ти.Дано се пребори скоро с болеста и всичко лошо да е зад гърба и.
Меци,аз купувах какво ли не и накрая докато не отидох на лекар и не ми изписа АБ,че и инжекции сега,не се оправих.Аз вече съм добре,но ще си направя курса с Гентамицина докрай.Вече почти не кашлям,хремата изчезна и не вдигам Т.
Цвете,браво на Алекс.Скоро ще имаш още едни ходещи крачета.
Кокосче,стискам палци.
Днеска ходих при педи за направление за кожен,че на челото на Дени си има едно петно,което аз досега си мислех,че е белег,че като по малък беше падал и се охлузил точно там.Но с годините започна да расте,а
вчера вече го забелязах и на още две места и се усъмних да не е лишей или екзема.Но бях без него и нищо не можах да свърша,че педи иска да го види и тогава да ми даде направление.

# 267
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 382
Кокоске, много късмет ви пожелавам! Kissing Face
Стели, и аз за Седатиф се сещам, но при мен нямаше никакъв ефект.

# 268
  • София
  • Мнения: 4 145
Кокосе, айде по вода да ви върви!!! Лек да е опита и успешен!
Я да се преброим кои ще си бременеем заедно - ти, Алекс, аз...... Thinking Thinking  Кой друг, да си празнава!

Алекс, вие до къде я докарахте ?

Аз съм на антибиотик.....до края на месеца, след това билки и след това нови изследвания. На 14ти при Стефанов, попълних си въпросника и за Надежда, ама там предполагам ще стигна вече бременна, мнооого са бързи, а и са ми краен вариант, няма да насилвам нещата там......

Прахче,
За сега бебеправенето се отлага. Просто други неща и драми са ми на дневен ред доста сериозни. Но някой друг път ще споделя.

# 269
  • NE
  • Мнения: 11 001
Моме Идва им музата, ама късно на нашите момчетии.Rolling Eyes
Впрочем основният проблем при Вилизар е точно дефицит на внимание. Още първите сесии, където го водя в Карин дом веднага си пролича. Буквално 30 минути го озаптяват, хем влизаме в сензорна стая.
Честит рожден ден на Тедко на мама Ани Бани! С пожелание за здраве и много весело детство.
Алексче Дано се наредят нещата.Flowers Four Leaf Clover

Момчетата са малко по-добре. Поне поспахме тази нощ. Цялата им група на Вилито е цъфнала и явно е някой гаден вирус. Ако не беше феноминалното му развитие там, нямаше да го пращам въобще. Тъкмо свикна и вече спря да плаче. Едната госпожа има стаж като музикална и опитва вече да пее как Баба Меца круши събира, имаше до преди да се разболее по една нова дума на ден, а преди дни успя да преброи до 10 с леки изключения на някои цифри. За мен това е много. Работата с психолога и логопеда също явно му помага защото най-малкото почна да търси българските думички.

Общи условия

Активация на акаунт