Звездни компромати - 340 част

  • 119 223
  • 740
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 4 821
В интернет изтече запис на разговор между Уайнстайн и една от жертвите му. Едно е да ги четеш тези работи, но и да ги чуеш...

# 226
  • Мнения: 15 116
Мисис Баба или там, както ѝ се води титлата Simple Smile
Скрит текст:

# 227
  • Мнения: 39 775
Ех, тия са с продължение на сватбените тоалети.....

# 228
  • Мнения: 15 116
Днес ми върви на кич. Теди Велинова и дете.
Скрит текст:

# 229
  • Мнения: 39 775
А на мен на спам. Чудя се как ли изглежда таткото. Няма начин да няма същия аутфит.

# 230
  • Мнения: 15 116
Представям си ги четиримата с този абсурден аутфит и ме заболяват очите Simple Smile

# 231
  • Вестерос
  • Мнения: 38 398
Тедито в бг ли е? Гледах нейна снимка в Холивууд

# 232
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 478
Ъъ,Велинова цепи мрака с това ансамбълче ..

# 233
  • Мнения: 17 546
Академията на Оскарите се събира спешно заради Уейнстийн
http://www.manager.bg/lica/akademiyata-na-oskarite-se-sbira-spes … -zaradi-ueynstiyn

# 234
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
В интернет изтече запис на разговор между Уайнстайн и една от жертвите му. Едно е да ги четеш тези работи, но и да ги чуеш...



До сега само си представяхме...а, вече стана и гнусно!
Незабавно трябва да си понесе последствията Х.У. за това и други подобни, ако има!


Единствено в цялата сага ме дразни как всички наскачаха точно в един и същи момент, като ужилени Peace Е, колкото и да е трудно да се говори за подобен проблем, знам със сигурност, че това става много по-рано и при много по-различни обстоятелства. Защото, сега прилича повече на кампания.
Не си давах сметка колко много влиятелен е бил в Холивуд. Но, очевидно е бил доста, щом се случват чак сега разкритията официално... Thinking

Последна редакция: чт, 12 окт 2017, 09:27 от Hushpuppy

# 235
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 693
Шапката на Гала, в момента по "Нова" :
Скрит текст:

# 236
  • Мнения: 6 417
Пуснах Нова, за да я видя. За лов на радиоактивни глигани говореха със Стефан. Ами, тематично е облечена, мисля аз. Joy

# 237
  • Мнения: 14 517
Снощи гледах една журналистка от Холивуд репортер, която каза, че от поне 20 години се е чувало за историйките на Харви, но тя лично се съмнявала, че при тази доминация на бели мъже по върховете на продуцентските компании в Холивуд ще има някаква съществена промяна.

# 238
  • Мнения: 2 663
Има слухове, че Дрейк и Бела Хадид са новата светска двойка.
http://www.elle.com.au/celebrity/are-drake-and-bella-hadid-offic … ally-dating-14642

# 239
  • Countryside
  • Мнения: 11 660
Кейт само близнаци не е раждала, а и този път беше в пъти по-зле физически от предните пъти - затова за всички клюкарки е сигурно, че са близнаци. Mr. Green
Радвам се че вече е добре, дано всичко да е наред и до края.

Общи условия

Активация на акаунт