Звездни компромати - 340 част

  • 119 235
  • 740
  •   1
Отговори
# 660
  • Пловдив
  • Мнения: 41 061
Тази Гюлджан ли ,Гюлсефан ли има забележителна биография за скромните си 20г -живот от 5г в Брюксел,колеж по маркетинг + свободно владеене на 4 езика и работа в престижна компания !!! Родом от Търговище и любов от пръв поглед с Фикито на негов концерт в Брюксел..Тц-тц-тц...
Ти да видиш...ся ФикитУ ше научи английски!

# 661
  • Мнения: 3 677
Ми то само в единия  Брюксел се говорят 3 езика, ако сметнем български, че владее и някои ромски диалект, ей ги пет езика.

# 662
  • Мнения: 19 069
Самият Тони Стораро май беше се оженил за братовчедка си. Така че момчето има развитие.

# 663
  • Мнения: 14 518
Тази Гюлджан ли ,Гюлсефан ли има забележителна биография за скромните си 20г -живот от 5г в Брюксел,колеж по маркетинг + свободно владеене на 4 езика и работа в престижна компания !!! Родом от Търговище и любов от пръв поглед с Фикито на негов концерт в Брюксел..Тц-тц-тц...

И от престижната компания в Брюксел си дошла тука да се ожени на стадиона, какъв скок в личното и професионалното развитие!

# 664
  • Мнения: 19 069
Все пак взима Фики, а не кой да е Simple Smile И от Ню Йорк щеше да се върне момичето.

Бас ловя, че идея си няма какво я чака, нормално е

# 665
  • Мнения: 4 275
Булката и тя ли е от ромски произход?

# 666
  • Мнения: 2 664
Още една снимка на Десислава от сватбата
Скрит текст:

# 667
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 484
Булката и тя ли е от ромски произход?

Чист ,натурален ромски Laughing

# 668
  • Мнения: X
А в Брюксел по каква линия е била булката? Да учи езици вероятно ?

# 669
  • Мнения: 1 487
В Брюксел има много български турци.. и ци*ани предполагам.

# 670
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 484
Преди 5г емигрирала със семейството си от Търговище и записала средно специално /колеж/ -да доучи ,в момента е на 20г ,това прочетох като официално инфо,че ми беше интересно и незнаех нищо за нея.

# 671
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Мерк, и не те е срам да признаеш, че оставяш двойницата да се радва на Шиши вместо теб?? Иначе хеймсуърта и аз бих оставила друга да го обслужи Innocent

# 672
  • Мнения: 6 604
Че Искра Радева е станала баба, не бяха ли пускани снимки в тази тема?

Гледах снимки от сватбата на десетилетието.  Надя на Коцето бременна ли е? Те момиче и момче ли имат?
Съвсем се обърках.  Нон стоп бременна ми се струва че е.

# 673
  • Пловдив
  • Мнения: 41 061
Ето Цвета и кавалерът и  Grinning
Скрит текст:

# 674
  • Мнения: 14 481
Къде четете биографията на младата булка на Фики?Моля!

Общи условия

Активация на акаунт