Outlander - Тема 3

  • 69 321
  • 801
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 3 411
С руса, къса коса е още по-хубав. Не мога да кача снимка, но съм сигурна, че сте виждали 😀

# 331
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Хич не ми харесват снимките! Джейми оранжев, скапана прическа. Клеър изглежда като майка му.

# 332
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Въх тия сини очииии Heart

# 333
  • София
  • Мнения: 3 411
Потвърдиха за сезон 5 и 6. Някой може ли да ми каже накратко какво се очаква да се случи, предполагам че ще вървят по книгите?

# 334
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Страхотна новина!!!

# 335
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Потвърдиха за сезон 5 и 6. Някой може ли да ми каже накратко какво се очаква да се случи, предполагам че ще вървят по книгите?
Живеят в Америка, живеят в Америка.
Скрит текст:
Накрая Бри и Роджър с децата се връщат в тяхното време. Бебето имаше нужда от операция на сърцето. Иначе за фон кипи подготовка за Войната за Независимост. Джейми лавира тук там, за да заеме печалившата страна навреме. Това е. Ще варим мармалад в планината, ще строим хижи, ще идват заселници. Пълнеж! Действието беше първите 3 книги. Сега ще гледаме битовизми.
Има един злодей отявлен, ще го срещнем още сега, Стивън Боне.

# 336
  • Мнения: 1 416
А някой знае ли какво точно е това с призракът на Джейми,от първия епизод още,когато Франк го вижда да наблюдава Клеър край хотелчето?!Някаква мистерия имало,защо бил там.

# 337
  • Варна
  • Мнения: 2 942
А някой знае ли какво точно е това с призракът на Джейми,от първия епизод още,когато Франк го вижда да наблюдава Клеър край хотелчето?!Някаква мистерия имало,защо бил там.
Два поста по-нагоре съм писала

# 338
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Красе, Hug това и аз не можах да го разбра. Джейми беше под прозореца на Клеър, а тя си беше в нейното време. Така и не разбрах как стана това или не помня.

Надявам се само да не състарят прекалено много Клеър. Тя и бе това си изглежда като лелка до него, та няма нужда повече да я състаряват.  Confused

# 339
  • София
  • Мнения: 3 411
Някъде четох че това било духът на Джейми, но кой знае. Тази жена има толкова развинтена фантазия, че може да се окаже и брат близнак на БДР или поне внук/прадядо, все тая 😁

# 340
  • Мнения: 1 162
А може да е внук на Клеър и Джейми, който също е пътешественик.

# 341
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Когато се разделят при Калоден рой й каза че ще я онича винаги и ще направи и невъзможното да я намери в нейното време. Или нещо подобно. Даяна ще обясни накрая как и какво е станало ако някой дочете. Но той не може да пътува и това е той под страноприемницата. А как не се знае!

# 342
  • Мнения: 1 416
А как точно и Бриана ще отиде в миналото,нали на случаен принцип Клеър беше отишла?!Или просто трябва да докоснеш камъните и така става номерът?
Ще се опитам да изчакам да пуснат целия сезон и тогава да го гледам.Но след като няма да е вече в Европа,интересът ми леко спадна.
И не знам дали само на мен ми се струва,но сериали като този се гледат най-добре тъкмо сега,наесен,атмосферата е особено подходяща,но най-вече,ако действието се развива в Шотландия,Ирландия и тн.

# 343
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Не е на случаен, имат ген на пътуващи

# 344
  • Мнения: 1 416
А,да бе,забравих,но все пак не съм чела книгите,а в сериала не помня къде са го казали това,само бегло съм го мернала някъде в интернет.

Общи условия

Активация на акаунт