Outlander - Тема 3

  • 69 254
  • 801
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 871
Благодаря, че казахте, че там е вече качена серията.
Ето линк:
http://zelka.org/browse.php?search=outlander+&cat=0&incl … ead=1&in=name

# 61
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Благодаря, че казахте, че там е вече качена серията.
Ето линк:
http://zelka.org/browse.php?search=outlander+&cat=0&incl … ead=1&in=name
Благодаря!

# 62
  • Вестерос
  • Мнения: 38 237
Oле как може така да свърши, Красе

Скрит текст:
да не я изнасилят?

# 63
  • Мнения: 4 871
В момента гледам серията, обаче
Скрит текст:
мислех, че като се видят, ще се нахвърлят един върху друг, а те разглеждат снимки, толкова са зрели, отчуждени.
Aredhel, пак заповядай. Simple Smile

Последна редакция: нд, 22 окт 2017, 12:39 от Spring is my season

# 64
  • Мнения: 4 966
Да, зрели са... и изплашени... и жадни един за друг, но неуверени...

https://vk.com/video-21334345_456240468?list=c5338db0f3eeef582e

Страхотно изиграна серия! Аз съм във възторг. Сутринта я гледах в оригинал, сега си я изтеглих с бг суб и се размазвам ))))))))))))))))))

# 65
  • Мнения: 40
И аз гледах. Хареса ми много епизода, актьорите са прекрасни (според мен) и страхотно си играят ролите. Не знам как е в книгите, но тук Джейми и Клеър са ми чудесни!

# 66
  • Вестерос
  • Мнения: 38 237
Aз сигурно 3,4 пъти ревах на серията

# 67
  • Мнения: 1 476
Не ме грабна серията. И аз не знам какво очаквах, но за мен предните 5 серии бяха далеч по-въздействащи.

# 68
  • Вестерос
  • Мнения: 38 237
е то реално 20 минути секс беше Grinning

# 69
  • София
  • Мнения: 736
Три пъти гледах серията, хареса ми, но някаква празнина имам. Точно тази глава е предизвикателство. Коита са я чели имат големи очаквания. В главата си и аз я бях разигравала много пъти и вероятно затова очаквах и повече. Особено от сцената със снимките на Бри. Сякаш поорязана е, Джейми сякаш претупа нещата около дъщеря си, набързо разгледа и снимките и малко въпроси зададе. В книгата беше много вълнуващо. Иначе ми харесаха препратките към сватбената нощ както и повествованието на Клер. Липсваше ми някак в този сезон.
Новият Фъргюс ми харесва и с този сладък акцент. Дано има интересна роля, не съм чела след събитията в печатницата.

Нещо ме човъркаше и се върнах назад да си припомня защо Джейми избяга от затвора,бродеше по брега и се взираше в нещо и после се върна. Никаква логика не намерих в тези му действия.  Получих отговор в книгата, вероятно нещо ще променят в сериала или ще го покажат по-късно. Сега ще си трая да не разваля удоволствието на тези които не са чели.

# 70
  • Варна
  • Мнения: 633
Не ме грабна серията. И аз не знам какво очаквах, но за мен предните 5 серии бяха далеч по-въздействащи.
и аз така, може би от толкова чакане съм се пренавила.... очаквах да се награбят веднага..... някакси.... не знам, мислех, че ще е различно Grinning

# 71
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Още не съм гледала.

# 72
  • Вестерос
  • Мнения: 38 237
Красе,
Скрит текст:
изнасилват ли я Клеър?

# 73
  • Мнения: 676
Гледах серията и ми хареса. Отново много информация ни дадоха. В началото гласът на Мадам ми се стори досущ като на Клеър и се ядосах, че ще ни спестят срещата и т.н. И не знам защо реших, че това е новата жена до Джейми. Бях сигурна, че са имали нещо. Фъргъс все още не мога да го възприема. Може би защото малкото момченце беше много сладко и не ми се искаше да излезе от сериала. Как да кажа, сериятa ми се видя доста ... дълга. Преди ривах, че е кратка, сега - обратното. Угодия нямам Wink

Красе, след като гледаш може ли да кажеш кой е този злодей в края на епизода, че ми дойде изненадваща появата му? Flowers Bouquet

# 74
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Красе,
Скрит текст:
изнасилват ли я Клеър?
Не съм я гледала серията, но Клеър я изнасилват групово чак в 6та книга.
Скрит текст:
Брияна я изсилва Стивън Боне преди да стигне до майка си и баща си , когато е в миналото. Той е главен злодей

Общи условия

Активация на акаунт