Враца

  • 107 121
  • 671
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 177
cvetiss, да разбирам ви. Смешното е, че тук постоянно се коментира как е в "чужбина", как там са ултра гига хай тек специалисти, получаваш идеалната грижа и внимание на момента, а вече доста хора знаем, че това не е така.
 Мисълта ми беше, че не бих отишла на лекар във Враца, имам познати, жените пътуваха за гинекологични  прегледи в София, едната нае апартамент за две, три седмици преди раждането, искаше да роди в София, друга тръгна с контракции от Враца към София...
   Мъжа ми ходи при д-р Георги Трифонов, гастроентеролог, практикуваше в Пирогов, и едно от ДКЦ-тата, но не сме о търсили скоро, и не зная сега къде работи. Внимателен, спокоен, обяснява, коментира с пациента. Успех.
Благодаря. А питам за да видя дали има компетентни лекари там, иначе и в София ще ида, все пак е за здравето на мъжа ми.

# 361
  • Мнения: 1
Здравейте, момичета!
Имам нужда от спешна помощ. Къде във Враца може да се прекъсне нежелана бременност и при кой? Много съм притеснена и не знам дали да ходя до София или може и тук. Никога не съм правила и съм много стресирана.

# 362
  • Мнения: X
Съветвам те да говориш с д-р Миткова. Много е внимателна и мила. Като забременях (желано) бях много стресирана и първо при нея отидох.

# 363
  • Мнения: 3 312
Здравейте, препоръчайте ми добър гинеколог. Ако може и телефон.

# 364
  • Мнения: 1 327
Доктор Миткова. И горе я бяха споменали. Любезна е, обръща внимание и не претупва. А и не е на 100 години за разлика от повечето е града. Телефон в интернет има.

# 365
  • Мнения: 3 312
В коя болница работи?

# 366
  • Мнения: X
В частен кабинет и в АГО-то.

# 367
  • Мнения: 3 640
Една МЕпрепоръка:
Не препоръчвам д-р Петкова; работи на Здравец в един блок на първия етаж. Много в груба, причинява болка, не се съобразява и св държи мноого особено с жените (постоянно се заяжда...).

Благодаря и аз за препоръката за Миткова. Ще я посетя след Ковид-истерията за профилактика. Simple Smile)

# 368
  • Мнения: X
Аз също не съм доволна от Петкова. Отидох с розово зацапване и леки болки, прегледа ме на ехографа и каза, че нямам проблем, можело да е защото ми е около датата на цикъла. 9 седмица бях. На вечерта прокървих и на другия ден отидох при Миткова - 30% отлепяне. На снимките от Петкова се вижда идеално. И да, много е груба.

# 369
  • Варна
  • Мнения: 746
Даринка Петкова ли? На мен искаше да ми прави биопсия и в същото време ми казваше ,,ако искаш забременявай,, 😁 За останалите неща няма и да коментирам

# 370
  • Враца
  • Мнения: 76
Здравейте. Кажете ми къде във Враца или околностите, може да се запише з уроци за езда? Без Леденика и Веселин Стоянов..

# 371
  • Мнения: X
Anna93, да същата!

# 372
  • Враца
  • Мнения: 1 422
За същата Петкова аз също имам много лош опит. Свекърва ми ходеше всяка година на профилактичен преглед. Веднъж отиде при нея и уж беше чудесно, след 9 месеца отиде пак при нея заради видими проблеми и същата не видя огромен тумор обхванал вече всички органи. Свекърва ми почина след няколко месеца, лека и пръст. При тази Петкова не бих отишла дори да е последния доктор във Враца.

# 373
  • Мнения: 3 640
И аз знам реални случай за неоткрити тумори от нея...
От години ходя в София на прегледи, че съм се наплашила, че в града всички са такива. 😀 Но тази Миткова ще я видя как е Simple Smile)

# 374
  • Мнения: 7 011
Здравейте. Искам да попитам дали във Враца някъде някой прави медицински педикюр?

Общи условия

Активация на акаунт