Мисля, че мъжът ми ми изневерява

  • 19 072
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 742
Светне ли червената лампичка има защо. По-трудно е после ,когато трябва да не търси под вола теле,защото ще се съмнява във всичко.
Както казах в кофти момент е за избор, дали да го изрита сега,или после,дали да се пробват да оправят отношенията си заради децата или не. Никой във форума няма да даде точното и правилно решение, защото само авторката си знае цялата картинка и кое ще е по-доброто решение за момента.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Не знам какво да те посъветвам.
Има ли възможност в градския транспорт при спирачка някоя по-ниска мадама да се е залепила за ризата му  Thinking

# 17
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Не знам какво да те посъветвам.
Има ли възможност в градския транспорт при спирачка някоя по-ниска мадама да се е залепила за ризата му  Thinking
Това беше якооо! Joy

# 18
  • На Марс
  • Мнения: 8 716
Не знам какво да те посъветвам.
Има ли възможност в градския транспорт при спирачка някоя по-ниска мадама да се е залепила за ризата му  Thinking
Това беше якооо! Joy

ако е била малко по-ниска можеше направо да му го ...

Joy

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Трябваше да огледаш червилото. Ако е частично, размито, неясни контури, може да е от градския транспорт или касата в магазина.
Ако е с ясни контури на устни и еднакво наситено - значи е целувка.

# 20
  • София
  • Мнения: 461
Да ме извинява авторката,че спамя темата... ама как става този номер с червилото по дрехите....  никога не ми се е случвало да попадне върху дреха+ че е доста неприятно да се целуваш с червило (най-вече за мъжете)... и изобщо... ако има афера,все си мисля,че хората се пазят,точно от следи от червило и чужд парфюм... поне аз така бих постъпила.. и къде по блузата е.. по яката или.. може ли по някакъв стандартен повод от типа позздрав за рожден ден или пък последен ден на колегата във фирмата,да са се целували по бузите ,или да са се прегърнали и ако е била мацката кинта и 20 да му е омазала ризата?

# 21
  • Мнения: 3 690
Да ме извинява авторката,че спамя темата... ама как става този номер с червилото по дрехите....  никога не ми се е случвало да попадне върху дреха+ че е доста неприятно да се целуваш с червило (най-вече за мъжете)... и изобщо... ако има афера,все си мисля,че хората се пазят,точно от следи от червило и чужд парфюм... поне аз така бих постъпила.. и къде по блузата е.. по яката или.. може ли по някакъв стандартен повод от типа позздрав за рожден ден или пък последен ден на колегата във фирмата,да са се целували по бузите ,или да са се прегърнали и ако е била мацката кинта и 20 да му е омазала ризата?
Това, с червилото по ризата е стар номер на новите любовници - по този начин дават ясен знак на съпругата, че мъжа й не е само неин. Тъпо и гадно е, но щом го е направила, значи иска да разведе този мъж, за да го има целия за себе си.

# 22
  • София
  • Мнения: 461
Тоест се прави умишлено?! Крайно гнусно поведение.... но пък също толкова гадно е,да знаеш,че някой има семейство и въпреки това да му се слагаш.... И все пак-дано момичето да се филмира излишно..

# 23
  • Мнения: 979
Да ме извинява авторката,че спамя темата... ама как става този номер с червилото по дрехите....  никога не ми се е случвало да попадне върху дреха+ че е доста неприятно да се целуваш с червило (най-вече за мъжете)... и изобщо... ако има афера,все си мисля,че хората се пазят,точно от следи от червило и чужд парфюм... поне аз така бих постъпила.. и къде по блузата е.. по яката или.. може ли по някакъв стандартен повод от типа позздрав за рожден ден или пък последен ден на колегата във фирмата,да са се целували по бузите ,или да са се прегърнали и ако е била мацката кинта и 20 да му е омазала ризата?
Това, с червилото по ризата е стар номер на новите любовници - по този начин дават ясен знак на съпругата, че мъжа й не е само неин. Тъпо и гадно е, но щом го е направила, значи иска да разведе този мъж, за да го има целия за себе си.
А дали ще го иска целия за себе си с две деца.Ако авторката го заплаши, че се развежда и му оставя децата, оная ще избяга с 200 Joy

# 24
  • Мнения: 25 757
Не знам какво да те посъветвам.
Има ли възможност в градския транспорт при спирачка някоя по-ниска мадама да се е залепила за ризата му  Thinking
Това беше якооо! Joy
Търкалям се от смях...

А то не е смешно, особено ако има такава гад, с бременна в 7ми месец жена да ходи по курви, че и червисани. #2gunfire



# 25
  • Мнения: 41
Може би мъжа ти има нужда от повече секс отколкото получава,но като се роди детето нещата да улегнат...

# 26
  • Мнения: 25 757
Може би мъжа ти има нужда от повече секс отколкото получава,но като се роди детето нещата да улегнат...
Викаш да трае, нормално е да ходи на търси секс на вън?! Shocked

# 27
  • Мнения: 41
не нека поговори ,но да не се стряска толкова

# 28
  • Мнения: 46 526
В крайна сметка сега или след това ще прави секс и с нея, може да ѝ лепне какво ли не, няма как да не се стресне, ако е истина.
Дано не е.
А също и показва кое му е по-важно - детето или няколко минути слава.

Може би мъжа ти има нужда от повече секс отколкото получава,но като се роди детето нещата да улегнат...
Тя и жена му има нужда от сума ти неща, но стиска зъби и чака.
Който иска дете все ще устиска (ако заради здравословен проблем им е забранен секса), няма да му стане нищо, споко.

# 29
  • Мнения: 41
В една връзка освен секс има много други важни неща ,така че не трябва това кой знае колко да се експонира,а в случая говорим само за червило.По добре да разговарят и да решат проблема. 

Общи условия

Активация на акаунт