Пазарът на недвижими имоти - какво се случва реално?-20

  • 59 302
  • 746
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 4 192
Е па то от Подуене до Подуене има разлика, от двустаен до двустаен също има разлика (квадратура, асансьор, паркиране, фасада, общи части, състояние). Как го решихте ей така дали е много или малко?

Според мен ако го пуснеш леко надценен и не се продаде можеш да свалиш, ама ако го пуснеш подценен ще се купи и край.
Единия вариант е 60м2 ново с общите части, другият е 65м2 старо чисто. И в двата случая за този квартал 70 000 евро е доста, а съфорумката се чуди дали не било малко?! Лозенец в най-лошата част е по-добър от най-добрата на Подуене...

# 661
  • Мнения: 1 354
Аз съм много против това застрояване точно между блокове. Едно е някой да си продаде порутена къща и там да има сградичка, друго е на полянка.

# 662
  • Мнения: 25 899

Или му искам прекалено малко?
Е как да преценят хората, като не си дала характеристики, или описание...Може да са малко, може и да са много...от двустаен до двустаен има разлика.

# 663
  • Мнения: 2 049
Вместо да й се обяснявате на жената, извадете 70 хилки € и взимайте апартамента... че за 70к иска по-голям да купи... Чудно къде ли?

# 664
  • Мнения: 25 899
Вместо да й се обяснявате на жената, извадете 70 хилки € и взимайте апартамента... че за 70к иска по-голям да купи... Чудно къде ли?
На по добро място очевидно. Thinking

# 665
  • Мнения: 2 324
ПодуЯне. А групата е Подуене Блус Бенд.

# 666
  • Мнения: 1 354
Реалистично на доста места може да вземе за 70 000 евро тристаен. Дали е за ремонт или на зелено е друг въпрос.

# 667
  • Мнения: 2 049
Реалистично на доста места може да вземе за 70 000 евро тристаен. Дали е за ремонт или на зелено е друг въпрос.
Със спални 8м2 може и 4 стаен да си вземе... като човек има наследствен апартамент какво дири по квартири и защо въпросното жилище стои празно, се чудя...

# 668
  • Мнения: X
Реалистично на доста места може да вземе за 70 000 евро тристаен. Дали е за ремонт или на зелено е друг въпрос.

Какви доста места те вече в надежда вървят по толкова... Този двустаен в подуяне не знам какъв е, ама съм сигурен, че в сайтовете има подобен за 50к евро и нагоре...

# 669
  • Мнения: 25 899
Някой назад беше писал, че най добре е да се купува от наследник...тук този мит беше развенчан, ето че и наследниците гонят максимума, а и той им се вижда малко. hahaha
Аз чакам характеристиките на този двустаен в ПодуЯне или ПодуЕне, или там до гарата. Mr. Green

# 670
  • София
  • Мнения: 4 192
Убедена съм, че е стар панел или ЕПК с ремонт на баня отпреди 15 години и усвоен балкон, 67м2  Wink

# 671
  • Мнения: 530
Еее многого теории. Тухлен е блока от края на 70-те зад болница Вита с лек освежен ремонт и нова направена баня, 68 кв.м., асансьор има в блока и има, къде да се паркира. Няма да купувам в по-хубав квартал, а в по-лош поради други независещи от мен обстоятелства.

# 672
  • Мнения: 25 899
Еее многого теории. Тухлен е блока от края на 70-те зад болница Вита с лек освежен ремонт и нова направена баня, 68 кв.м., асансьор има в блока и има, къде да се паркира. Няма да купувам в по-хубав квартал, а в по-лош поради други независещи от мен обстоятелства.
Добре, добре, щом е тухличка, че и с нова баня, имаш право да искаш цена...68м2 по старите стандарти си е цели 3 помещения. Успех от мен.

# 673
  • Мнения: 530
Да отделна кухня, хол и спалня са.

# 674
  • Мнения: 39 698
Живях в района 9 години. Дъщеря ми ходи малко по надолу на градина. Ще му вземеш добри пари, защото там се търси. З

Общи условия

Активация на акаунт