Знаете ли кого видях?! - тема 32

  • 183 562
  • 781
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 459
Тото от СкандаУ и Ваня Щерева в Банско. Пред един хотел бяха и пушеха цигари. Тото е много трътлест, а Ваня е много по-слаба и свежа на живо.

# 211
  • Sofia
  • Мнения: 26 386
Да не са били в ресторанта на любимият им Шеф Grinning

# 212
  • софия
  • Мнения: 25 472
Ваня Червенкова. Косата й отгоре беше все едно току-що птиците са излетели от гнездото. Не изглежда толкова слаба, колкото на снимките. Иначе беше облечена хубаво и некрещящо.

# 213
  • Мнения: 17 546
Главата ѝ наистина ли е толкова голяма?!

# 214
  • софия
  • Мнения: 25 472
  Laughing Laughing Laughing Не, съразмерна на тялото е. Просто се снима от странен ъгъл. И друг път съм я виждала в ежедневието и ако не съм й гледала абсурдните снимки, не бих й обърнала особено внимание. Винаги е добре облечена. Структурата на тялото й е по-едра от средата нагоре и слаби крака, и тлъсти пръстчета на ръцете.

# 215
  • Мнения: 9 441
Имало е разчистване в темата след коментара на потребителката за Орлин Горанов. Neutral FaceЧудя се как може да има толкова несъобразителни хора. В стремежа си да се изтъкнат се излагат.
По темата-никой не съм виждала напоследък. По-нагоре обсъждахте Ваня Червенкова. Аз също съм я виждала на живо. Чак така слаба като на екран не е, но видимо изглежда по-добре. Не е и така страшна в лице, както на екран. С две думи симпатична жена.

# 216
  • Мнения: 6 669
Режисьорът Гаро Ашикян.Съгражданин ми е и понякога го виждам случайно, когато е в града.Вървеше с някаква жена и изглеждаше както обикновено-неглиже и артистичен.

# 217
  • Мнения: 1 652
Светлана Василева или някоя подобна , всичките са ми еднакви  в Мол, както и Милена на Тройка на разсъмване.

# 218
  • София
  • Мнения: 8 114
Светлана Василева е в къщата на Биг Брадър. Ако е била в мола, хммм Joy

# 219
  • Мнения: 13 548
Светлана Василева или някоя подобна , всичките са ми еднакви  в Мол, както и Милена на Тройка на разсъмване.
Някоя подобна ще да е, защото Светлана Василева е в къщата на ББ.

# 220
  • Мнения: 24 349
Светлана Василева е в къщата на Биг Брадър. Ако е била в мола, хммм Joy
Joy Сигурно са я пуснали да се възползва от Черен петък Joy Joy

# 221
  • Мнения: X
Снощи на Коледния базар, водещата Алекс от бившата телевизия ММ.

# 222
  • Мнения: 1 652
Светлана Василева е в къщата на Биг Брадър. Ако е била в мола, хммм Joy
Joy Сигурно са я пуснали да се възползва от Черен петък Joy Joy
Не знам коя ще да е била, ама явно беше известна. Суетяха се около нея 3 консултантки , и в магазин за casual дрехи, успя да се докара да изглежда гротескно , не че и преди това не изглеждаше така.

# 223
  • Мнения: X
От приятелка - Калин Терзийски в the mall на черния петък - чакал да отворят магазините

# 224
  • Sofia
  • Мнения: 26 386
За алкохол ли 😃

Общи условия

Активация на акаунт