Знаете ли кого видях?! - тема 32

  • 183 761
  • 781
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 39 762
Никито Илиев има спешна нужда да си присади коса, че ептен ще погрознее.

# 706
  • Sofia
  • Мнения: 26 677
Денди в градинката пред Кристал седеше с един клошар на една пейка и пиеха бира.Лошо няма,ама беше 9.00 сутринта.

А, той май е редовен там.
Преди Великден по тв даваха една снимка с Денди,клошар и някакъв друг мъж,а някой я гепил снимката от нета,прерисувал я в различни вариации и си ги продава на доста висока цена Joy

# 707
  • Мнения: X
Денди в градинката пред Кристал седеше с един клошар на една пейка и пиеха бира.Лошо няма,ама беше 9.00 сутринта.

А, той май е редовен там.
Преди Великден по тв даваха една снимка с Денди,клошар и някакъв друг мъж,а някой я гепил снимката от нета,прерисувал я в различни вариации и си ги продава на доста висока цена Joy

Еххх, да се бях сетила за тази пазарна нища, колко при щя да изкарам Joy А аз на работа ходя Joy

# 708
  • Мнения: 6 742
Ще търся снимка на Ники Илиев в нета, толкова да се е променил?!

# 709
  • Мнения: 17 546
Ще търся снимка на Ники Илиев в нета, толкова да се е променил?!
Скрит текст:
На светлинни години от това
Скрит текст:

# 710
  • Мнения: 6 742
Мерси, Лили!
И аз тези намерих.Остарял е малко, но и сякаш поувехнал.

# 711
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
Абе,екстра си е Ники. Сега ми харесва повече от преди. Редовно си разговарям с него преди тренировки. Тренира момчето,к'во да му е. Чини ми се, че тъгува, че няма дете.Така си мисля,не съм го питала.  Не,че е престарял,де. И той,и Орлин рязко остаряха,от как ги разлюбиха. newsm78

# 712
  • Мнения: 17 546
Аз пък смятам, че просто са от мъжете, които не остаряват красиво и то от много рано се случва това.

# 713
  • Мнения: 13 663
Е, разнищихте го Ники днес.
Аз го харесвам и сега.

# 714
  • София
  • Мнения: 4 398
Маряна Попова  и
шеф Петров

# 715
  • Бургас
  • Мнения: 4 112
И той,и Орлин рязко остаряха,от как ги разлюбиха. newsm78
по-скоро е от напредване на ЕГН-то, Орлин скоро прави 39, а Ники- 37

# 716
  • Мнения: 17 546
Че един хубав мъж на 40 е в разцвета на силите си! Кога ще се научите, че и на 40 има живот! Joy ЕГН-то било... Satisfied Nerd

# 717
  • София
  • Мнения: 8 178
Чини ми се, че тъгува, че няма дете.Така си мисля,не съм го питала.  Не,че е престарял,де.

Бяхме пациенти в една и съща репродуктивна клиника. Някои двойки не издържат по този труден път, явно и те. Не знаех, че са се разделили.
Снощи Люси Дяковска видях, на мюзикъла Коса, беше сред зрителите. Ама тя много дребна била. Все си мислех, че е по-висока.

# 718
  • До морето
  • Мнения: 7 158
Е, не е като на 20, ама чак за изхвърляне не е!  Като взехте да я оплаквате новата му, га че ли с Квазимодо излиза.
Иначе съм съгласна, че на мъжете разцвета им е след 35-40!

# 719
  • Мнения: 14 802
Аз пък днес видях Люси Дяковска във ветеринарна клиника с кученцето и.

Общи условия

Активация на акаунт