Колко Ви е сметката за ток на месец?- тема №3

  • 14 175
  • 269
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 25 738
Дари, за колко кубика е тази вода? Ние изразходваме по 11-13 кубика на месец, трима сме с детето. И като цена е към 40лв.
Сега ще ни заметата за спам, но и ние сме като вас. Много вода , много нещо, по 3.50лв кубика.
Тока за последните 5 години е поскъпнал значително. Преди плащах 30-35лв лятото, сега нямам под 50 лв сметка.

# 256
  • Мнения: 11 566
Не си пазя бележките и не знам като кубици колко са, но си влязох в профила-

Последна фактура:   Август
Срок за плащане:   30 Септември
Задължение:   8.22 лв.
Старо задължение:   10.49 лв.
Общо:   18.71 лв.

Кубика е 2.50 лв., май, но си имаме язовир и е евтина водата тук.

# 257
  • Мнения: 4 872
При нас е 3.30 лв/кубик. Цената зависи от начина и съоръженията, с които се подава до потребителя и съответно нуждата им от поддръжка и инвестиране в тях.

# 258
  • Мнения: 3 730
Най-високата ни сметка лятото беше 31 лв ток.Единия климатик работеше денонощно,пералня и сушилня поне по 7-8 пъти в седмицата.Хладилника работи постоянно.Не готвя изобщо,така,че фурна и котлон не са се включвали.Вода плащаме около 22-23лв всеки месец.

# 259
  • При децата ми
  • Мнения: 6 063
Хич не са ни малки сметките за ток. Предишната сметка - 136 лв., последната - 138 лв.

# 260
  • Мнения: X
И нашите. Най- ниската беше за юли-118лв, но това е защото ни нямаше една седмица и бяхме изключили тока от таблото. Иначе се въртим около 130. Четиричленно семейство, стандартните  уреди, бойлер и климатик в хола, който е нагласен на 24 градуса и не се спира.Водата ни е около 30лв. Не казвам, че ни надписват......просто си харчим много ток и вода, но тийновете и си ядат, та се готви редовно, все някой виси на вратата на хладилника, къпят се много- и сутрин и вечер...ние- също, перем през ден....всеки си има компютър, който ползва интензивно и ей ги откъде идват сметките.

# 261
  • Мнения: 6 218
Последната ни беше 85 лева.Климатиците не ги пускаме лятото,заради дребен,но имаме двор и прожектори и помпата на басейна,абе няма как да паднем по ниско плюс другите целогодишни уреди.Баща ми живее сам  и плаща по 30 лв. за всички уреди,да не ги изброявам един по един,а зимата към 150 с климатика.

# 262
  • Мнения: 2 895
Този месец сметката ни за ток е 96.49лв, бойлер, компютър, по малко готвене заради жегите, два климатика почти постоянно работещи на 24 градуса. Пералня всеки ден, понякога и по два пъти на ден - трима души. Предният месец сметката ни беше 101.90лв, ама беше по горещо.

# 263
  • Мнения: 46 511
36 лв.
Около 10 лв са от климатика, другото е обичайното.
Без бойлер, топла вода към ТЕЦ, 57 лв.
Общо 93 лв.

# 264
  • Мнения: 1 450
Нашата лятото все беше около 50-60 лв. Всеки ден готвя, прахосмукачка по 2 пъти на ден, пералня най - малко 3-4 пъти седмично, бойлер, климатика не е работил постоянно, но често мъж ми си го пускаше, лаптопа ни е постоянно в контакта включен + всички останали дребни домакински уреди.
Като цяло е добре, нормални са ни сметките и за ток и за вода.

# 265
  • Мнения: 4 708
91.36. Една седмица ни нямаше, после бойлера се развали, та една седмица без бойлер. Това ми се вижда много, но сме с нов електромер, та се плаща как ще е от тук нататък, като снощи се наложи да пускам климатик на топло.

# 266
  • Мнения: 2 694
Аз с 37лв  сега Август няма да се оплаквам.
Много дрехи обличате, че перете всеки ден Simple Smile По една тениска на ден и едни гащи, лято беше Simple Smile

# 267
  • Мнения: 800
35,00лв. за Август ,но бях сама половин месец.

# 268
# 269
  • Варна
  • Мнения: 10 493
125

Общи условия

Активация на акаунт