💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 1

  • 47 212
  • 792
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 3 140
Аз намирам много сходство в  тазгодишните и миналогодишните племена.Рибарите са ми досущ като траките.Капитана им-досущ като Александър.Жътварите също си приличат с траките.Дилно се надявам да си променя мнението за Ивана(както миналата година за Марешка),но надали.Ловците също ми приличат на прабългарите.В Тошко откривам чертите на Ямболския бек.Капитанката им пък за мен има сходство с характера на Роберта(без непрестанните флиртове,надявам се).Миналият сезон прабългарите бяха първи в резиденцията,нали?А траките/рибарите бяха на брега.
П.п Козите имат и бълхи,и кърлежи.

# 766
  • Мнения: 4 706
О, не....станаха ми два коментара един след друг, как да го поправя, не ми дава да го изтрия

# 767
  • София
  • Мнения: 22 984
Утре ще е номинация, интересно.
Капитаните имаха ли имунитет?

# 768
  • София
  • Мнения: 1 207
Хмм, по друг начин ще стават нещата явно този сезон....

Капитаните имаха ли имунитет?
В миналия сезон имаха, а в този.... знам ли вече....

# 769
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Утре ще е номинация, интересно.
Капитаните имаха ли имунитет?


За капитаните казаха, че имат два гласа при номинациите. За имунитет не са казвали нищо.

# 770
  • Мнения: 9 700
.Миналият сезон прабългарите бяха първи в резиденцията,нали?А траките/рибарите бяха на брега.
П.п Козите имат и бълхи,и кърлежи.

Миналия сезон след първата битка за територия

Славяни - резиденция
Траки - колибата
Прабългари - плаж

# 771
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Племенните съвети ще имат ключово значение за новия начин на номиниране на участниците. „Племенният съвет ще бъде отделен сегмент в предаването. Номинациите няма да се осъществяват на терена както до момента – веднага след битката. Всичко ще се случва на едно много място, където ще коментираме личните взаимоотношения на участниците – кой какво е направил по време на битката, кой носи отговорност за конкретна загуба или победа“, коментира Ралица Паскалева за „Събуди се“.

# 772
  • Мнения: 3 140
Bengun,явно сме гледали различни епизоди🙈.Забравила съм вече кой беше пръв,но съм сигурна,че прабългарите бяха най-силното племе,а траките-най-слабото.Още не мога да си избера фаворити,но до края на седмицата ще ви напиша челната тройка😂

# 773
  • Мнения: 5 741
Не ми харесва, че непрекъсното се сравнява всичко с предишния сезон и със старите играчи. Нека вече се фокусираме в сегашните отбори и състезатели.

# 774
  • Мнения: 9 700
Само вметка, прабългарите станаха най-силното племе след като се освободиха от слабите звена.

# 775
  • Мнения: 166
Някой питаше какво прави пилота Ивайло в този формат.
Той работеше в малка авиокомпания, съкратили са го заради пандемията и е решил участва в ИВ докато е на борсата.
Не го познавам лично и тази информация я знам от негови бивши колеги.

# 776
  • Мнения: 9 700
Като цяло поносим старт на Игрите.

Слабата обща издържливост на почти всички играчи направи първата битка доста равностойна.
Ловците ще имат ядове по оста Каскади - ММА
Рибарите ще имат ядове с йогата.
Жътварите с глезаната.

Много вероятно ми се струва единия играч в битката за оцеляване тази седмица да е Екатерина.

Последна редакция: пн, 07 сеп 2020, 22:59 от Bengun

# 777
  • София
  • Мнения: 62 595
От миналия сезон вече ги забравих почти всички.

# 778
  • София
  • Мнения: 1 207
Не ми харесва, че непрекъсното се сравнява всичко с предишния сезон и със старите играчи. Нека вече се фокусираме в сегашните отбори и състезатели.
Честно казано и на мен не ми харесва. Но нямаше да има сравнения, ако от продукцията не бяха си вързали гащите с еднакви типажи. Всички знаем, че ТТ не обичат да мислят извън рамките, та нищо ново под слънцето. Но чак толкова подобия не очаквах ....

# 779
  • София
  • Мнения: 4 429
Директни линкове
За КОМПЮТРИ  
ЛИНК - 1
ЛИНК - 2



Игри на волята: България (07.09.2020) - част 1
Сезон 2 Епизод 2
За МОБИЛНИ  
ЛИНК - 1
ЛИНК - 2




   Линковете се отварят без всякакви добавки на МОБИЛНИТЕ,
  но за да се отворят на КОМПЮТЪР,
   на браузърите трябва  да се инсталира
 разширението Native HLS Playback
 





Линка може да се пусне и във VLC player

Общи условия

Активация на акаунт