Била, Метро, Фантастико, Хит, Т-маркет и др. - 12

  • 89 681
  • 1 077
  •   1
Отговори
# 1 065
  • Мнения: 27 503
Ами, сигурно спестяването е от редовната цена? Аз не купувам филтри на редовната им цена, винаги изчакам промоции...

# 1 066
  • София
  • Мнения: 5 129
Такива са "намаленията" на Метро, уви. Дори не си правя труда да им отварям брошурите от доста време, но когато съм го правил за последно от цяла 1+1 брошура, само кафявата захар Сладея беше с реално 50% намаление. Потресох се чак от наглостта им.

# 1 067
  • Мнения: 35 110
Този път си е направо скандална брошурата им 1+1. Не виждам реални намаления

# 1 068
  • София
  • Мнения: 485
Същата работа като с маслото им, тяхната марка. Не помня тази седмица ли беше в брошурата, 8 лв за двете, уж плащаш 1, а купуваш 2. Само дето аз преди 10 дни купих 1 брой, за да го пробвам и си беше редовна цена 4лв.

# 1 069
  • Мнения: 366
Хубаво ли е поне маслото? Мисля днес да отида за него и за някои други неща.

# 1 070
  • Мнения: 5 386
Записвам се. Фантастико нямаме, Метро не ми е на пешеходно разстояние, рядко ходим, цените дори не ги гледам, често ходя в Била, купувам си от техните марки и стоки в промоция. Ноември им направих голям оборот - имаше минус десет процента за обектите в моловете и бях повече от доволна.
Не ми харесва, че в нашия магазин персоналът е около петдесетте и някак всичко става тромаво, правят забележки, имат едно ретро отношение към клиентите, сякаш магазинът им е бащиния. А аз , понеже съм от почти същото поколение, но със съвременно светоусещане, разбирам , че не е ок. Дано ме разберете правилно.

# 1 071
  • София
  • Мнения: 485
Хубаво ли е поне маслото? Мисля днес да отида за него и за някои други неща.

На мен ми хареса. Не знам колко е истинско разбира се, в днешно време нямам доверие на никой производител, но все пак цена-качество мисля, че е ок. Вземете си едно, пробвайте и преценете. Аз така процедирам с нови продукти.

# 1 072
  • Мнения: 27 503
Това масло (ако производителят е нещо като Нова търговска компания- пускала съм снимка на опаковката по-назад) ни хареса. Купуваме го през декември, беше намалено на около 3,59 лв или нещо подобно...

Росберг...да не е новото име на Сапир?🤔 Идентично ми изглеждат някои уреди...
На тези "гофретници" 244W в името на модела наистина ли съответстват на ватовете? 😅😬 (имам си хубави гофретници, просто се чудя дали е възможно да има гофретници с чак толкова ниска мощност)

# 1 073
  • Мнения: 1 595
Това му е модела, не мощността - Гофретник MUHLER MHT-244W, 750 вата е.

# 1 074
  • у дома...
  • Мнения: 3 079
Някой пробвал ли е готовите ястия в консерва на Ja от Хит маркет?

# 1 075
  • Мнения: 35 961
Моля някой да пусне нова тема.

# 1 076
  • Мнения: 4 014
Добър ден!
Загледах вакуумиращта машинка в Била.
Дали някои от вас я имат и могат да дадат отзив?
Заслужава ли си?
Благодаря!

# 1 077
  • Бургас
  • Мнения: 16 113
Заповядайте в новата тема!
https://www.bg-mamma.com/?topic=1409322.new#new

Общи условия

Активация на акаунт