Билла, Метро, Фантастико, Хит, Т-маркет и др. - Тема 16

  • 66 183
  • 740
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 16 198
Заповядайте в новата тема!


Добре дошли в новата тема newsm71

Полезни страници с информация, относно продуктите и фирмите, които са на пазара
(благодарение на Mikkey   Hug ):


Българска агенция по безопасност на храните

Проверка на производителите на продукти с животински произход
- за повече информация, прочетете help секцията в страницата

Закон за защита на потребителите
- добре е да си знаем правата ...

Комисия за защита на потребителите

Моля, без "записче", "цоп", "троп", "хоп", "и аз тук" - букетчета, усмивки и целувки  и всички техни производни ...
За старата версия - просто използвайте бутона (точно до бутона , когато започвате нов коментар), така няма да изтървете нищо, ще получавате винаги известия при нов отговор и ще можете да се включите по всяко едно време в забавата
За новата версия - просто използвайте бутона (точно до бутона )
   bouquet  


старата тема

Тема 12

Тема 13

Тема 14

Тема 15

# 1
  • Мнения: 35 117
Вчера пак имаше любимата ми промоция в Билла. 25% на консерви. Напълних долапа Wink

# 2
  • Мнения: 9 486
"Гаранция цена" в Била важи ли за стоки с червен етикет, които НЕ са в списанието с промоции?

# 3
  • Мнения: 193
"Гаранция цена" в Била важи ли за стоки с червен етикет, които НЕ са в списанието с промоции?
Само за тези от брошурата.

# 4
  • Мнения: 317
Вчера пак имаше любимата ми промоция в Билла. 25% на консерви. Напълних долапа Wink
И аз харесвам тази промоция, отидох специално за лютеници и познайте - всички консерви намалени, само редовете с лютеници стоят с нормалните си цени. Предишният път не беше така.

# 5
  • София
  • Мнения: 13 161
Вчера пак имаше любимата ми промоция в Билла. 25% на консерви. Напълних долапа Wink
И аз харесвам тази промоция, отидох специално за лютеници и познайте - всички консерви намалени, само редовете с лютеници стоят с нормалните си цени. Предишният път не беше така.
Лютениците и консервите за домашни любимци трябва да са споменати специално в офертата. Иначе по необясними причини не са консерви. Joy Пускат ги на намаление като отделна стокова група.

# 6
  • Мнения: 2 260
Лютениците ще са намалени този уикенд. Те са заедно със сосовете и макаронените в една оферта.

# 7
  • Мнения: 2 029
За тези, които пазаруват в Тъ Мол

# 8
  • Мнения: 6 728
Аз получих минус 10% многократно на цялата сметка, но не съм я ползвала още като отстъпка.
Условието беше да пазаруваш в the mall преди да затворят магазина и след това 1 месец пазаруваш в други Били с 10% отстъпка вкл. на намалени.

# 9
  • София
  • Мнения: 13 161
Аз получих минус 10% многократно на цялата сметка, но не съм я ползвала още като отстъпка.
Условието беше да пазаруваш в the mall преди да затворят магазина и след това 1 месец пазаруваш в други Били с 10% отстъпка вкл. на намалени.
Последното не е вярно. Само за редовните цени е отстъпката. Цял месец пазаруваме така, защото по случайност бяхме пазарували в Орландовци няколко дни преди да затворят магазина. Сега пак цял месец ще имаме отстъпка заради този затворен магазин. Simple Smile Но намалява само редовните цени, а обикновено всичко купувам на промоция. Joy

# 10
  • Мнения: 6 728
Ще пробвам и ще пиша, че Била ми е далеч и не съм ходила скоро.

# 11
  • Мнения: 779
В Била един техен служител напълни цяло кашонче с опаковки Гауда, които беше извадил от хладилника. Опаковките имаха стикери -30%, но не бяха изкупени, срокът на годност беше изтекъл и служителят ги събра в кашончето за бракуване. 
 Предпочитат да изхвърлят храна, вместо да я пуснат с по-голямо намаление в последните дни на срока й на годност! А е можело да я  намалят с дори над 50% и да я продадат.

# 12
  • Мнения: 4 714
А защо реши , че я хвърлят? Предполагам политиката е да я предлагат на служителите, за бракуване процедурата мисля е много сложна.

# 13
  • Мнения: 3 961
Е, как ще я предлагат на служителите!?

# 14
  • Мнения: 4 714
Дават им възможност да я купят на ниска цена.
Позната работи в супермаркет и при тях храна с изтичащ срок се разпределя на служителите , не се намалява, бракува, хвърля.

Общи условия

Активация на акаунт