Билла, Метро, Фантастико, Хит, Т-маркет и др. - Тема 16

  • 66 189
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 13 162
В този Била, която ми е до работата, откак въведоха 30% намаление, а то съвпадна с отварянето след ремонта почти няма намалени на 30% хранителни. Вечно коша с плод-зеленчука е празен. Кисело мляко - от дъжд на вятър. Ходя всеки ден в магазина. И камиончето, в което изхвърлят хранителните отдавна не съм виждала.
Миналото лято например редовно ядяхме намалени банани от Билла. Това лято не съм виждала банани с жълт стикер.
Или заявките им вече са по-добре съгласувани с продажбите, или повече хора са започнали да купуват намалени стоки. Simple Smile И аз често купувам преоценени неща и ми прави впечатление, че все по-рядко се намират. Иначе купувам и месо, и мляко... Не е имало проблем.

# 46
  • Мнения: 27 584
Вики, понеже пазаруваме с картата на друг човек от семейството и моята отдавна явно не беше използвана, пратиха ми смс да я използвам до края на юни, за да удължа валидността и'...

# 47
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 229
В този Била, която ми е до работата, откак въведоха 30% намаление, а то съвпадна с отварянето след ремонта почти няма намалени на 30% хранителни. Вечно коша с плод-зеленчука е празен. Кисело мляко - от дъжд на вятър. Ходя всеки ден в магазина. И камиончето, в което изхвърлят хранителните отдавна не съм виждала.
Миналото лято например редовно ядяхме намалени банани от Билла. Това лято не съм виждала банани с жълт стикер.
никога не съм виждал залепен етикет за намаление на плодове и зеленчуци. не съм и виждал да имат срок на годност. на какъв принцип се определя диня, картофи, домати, ябълки ... до кога им е срока на годност за да има етикет -30 или -50% намаление ?

# 48
  • София
  • Мнения: 13 162
В този Била, която ми е до работата, откак въведоха 30% намаление, а то съвпадна с отварянето след ремонта почти няма намалени на 30% хранителни. Вечно коша с плод-зеленчука е празен. Кисело мляко - от дъжд на вятър. Ходя всеки ден в магазина. И камиончето, в което изхвърлят хранителните отдавна не съм виждала.
Миналото лято например редовно ядяхме намалени банани от Билла. Това лято не съм виждала банани с жълт стикер.
никога не съм виждал залепен етикет за намаление на плодове и зеленчуци. не съм и виждал да имат срок на годност. на какъв принцип се определя диня, картофи, домати, ябълки ... до кога им е срока на годност за да има етикет -30 или -50% намаление ?
Според външния вид. Например взимат 3-4 банана, които са останали на дъното на кашона и са натъртени тук-там, опаковат ги върху тарелка с фолио и лепват етикет. Завяхващи чушки, ябълки, картофи също съм виждала.

# 49
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 229
така да.
при нас завехнали или негодни зеленчуци ги слагат в пликове и на плика лепят намалението. така се разбира, че само това, което е в плика е намалено.

# 50
  • Мнения: 35 119
Аз вчера заредих кисело мляко на -30%
Миналата седмица в 8 сутринта в Билла на Борисова ( Русе) имаше много намалено месо.

# 51
  • Мнения: 459
Много приятна изненада на мейл  от Билла бе 10% намаление на цялата сметка без никакъв повод. Чудесен комплимент!

# 52
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Много приятна изненада на мейл  от Билла бе 10% намаление на цялата сметка без никакъв повод. Чудесен комплимент!
Отстъпката не важи за стоки в седмична акция или такива, които не са от постоянния асортимент, като например големите опаковки тоалетна хартия.

При нас е имало намалени на 30% дори мухлясали моркови от тези, дето са по килограм в плик. Това честно казано си е подигравка.

# 53
  • София
  • Мнения: 13 162
Много приятна изненада на мейл  от Билла бе 10% намаление на цялата сметка без никакъв повод. Чудесен комплимент!
Отстъпката не важи за стоки в седмична акция или такива, които не са от постоянния асортимент, като например големите опаковки тоалетна хартия.
И то без да го пише черно на бяло. В момента се разправям с това. Направих сметка за 150 лв и нямам и стотинка отстъпка от ваучера, защото пазарувах само неща от брошурата. Трябваше да напишат ясно условията си. Преди 1-2 месеца попълвах анкета и бяха уточнили, че важи само за стоки на редовна цена. Вчера им писах. Да видим дали ще ми отговорят нещо.

# 54
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 229
до сега винаги когато е имало подарък на тези 10 %  е писано при какви условия важат.
чета докрай .

# 55
  • Мнения: 459

На цялата сметка ми направиха 10% намаление, имах сладоледи с 40% намаление, кашкавал, сирене и др. в промоция,и на тях вкл. получих отстъпка, чак и аз се учудих.

Последна редакция: вт, 01 авг 2023, 14:25 от Tony Maria 22

# 56
  • София
  • Мнения: 13 162
Скрит текст:

На цялата сметка ми направиха 10% намаление, имах сладоледи с 40% намаление, кашкавал, сирене и др. в промоция,и на тях вкл. получих отстъпка, чак и аз се учудих.
Браво! При мен не се получи. Sad



Писах в контактната им форма, както и в Месинджър, но до момента нямам отговор. Sad

Редактирам:  Току-що ми отговориха в Месинджър. Ще направят проверка. Simple Smile

Последна редакция: вт, 01 авг 2023, 16:24 от Таня67

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 3 238
Сканирахте ли кода от промоцията? За да е активен се чеква първо картата, после и бар кодът от талона.

# 58
  • Мнения: 6 728
Да, и аз това щях да напиша на Таня. Първо се сканира Била карта. Ваучерът гледам е маркиран (има го на бележката).

# 59
  • София
  • Мнения: 13 162
Да, първо сканирах картата. После ваучера.

Общи условия

Активация на акаунт