Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (107) - февруари 2021

  • 108 519
  • 1 825
  •   1
Отговори
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 677




Темата във форума: Конкурси, игри с награди и ексклузивни промоции за потребители на BG-Mamma
Как да се абонирате за нея и да получавате известие за всеки нов пост с игра >>>
чрез натискане на бутона „Следи“, който се намира под заглавието ?:








Извадка от Правилата на форума:
Цитат
14. Забранява се публикуването на теми и мнения, призоваващи към гласуване в даден конкурс.
Забраната се отнася и за полетата от потребителския профил - аватари, подписи, лични титли и т.н.
Изключения могат да са:
- международни конкурси с българско участие
- изцяло благотворителни конкурси
- външни конкурси, в които участва BG-Mamma или една голяма потребителска група от форумите тук като представители на BG-Mamma






# 1
  • Мнения: 689
Някой спомена игра с kit kat, активна ли е не я намирам.

# 2
  • Мнения: 1 202
От палмите днес скромно 300лв.

# 3
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 677
Да тази игра беше за поп чок Кит Кат , а вкъщи само от тях се яде.Да , ама и аз не намирам линк...

# 4
  • Мнения: 429
Честита Нова тема Simple Smile Дано да има много и хубави игри през Февруари Simple Smile За шейните Нивея трябваше да теглят на 26.01. и днес да обявят имената, но няма нищо в сайта.

# 5
  • Мнения: 23
Някой има ли информация,кога ще стартира новата игра на Кока кола.

# 6
  • Русе
  • Мнения: 2 607
Ама колко красива тема! Благодаря!
Аз също чакам нескафето, не смея да си купя кафе цяла седмица,  чакам първи😀😀😀

# 7
# 8
  • София
  • Мнения: 12 454
Успешна нова тема! Чакам да видя каква е играта на Кит кат.

# 9
  • Мнения: 921
От кога е играта на кит кат?

# 10
  • София
  • Мнения: 12 454
Май от утре.

# 11
  • Мнения: 1 262
Благодаря за новата тема!Нека през новият месец има повече игри и награди.Все още не съм се записала с награда тази година .Днес заявих ваучер от JTN Panel след две годишно събиране на точки.Някой ,който е заявявал такъв ваучер би ли ми казал след колко време ги превеждат по сметка?

# 12
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 711
Благодаря за новата тема!
Тъй като не успях да спечеля чаши от Стела, ако някой иска да си продаде неговите, моля да ми пише на Лс. Благодаря предварително!

# 13
  • Мнения: 1 327
Какво е палмите ? Палмс Бет?

# 14
  • Мнения: 4 595
JTN ми изпратиха запис по пощата и бяха големи драми с български пощи...
В играта на Мьомакс се включихме вчера, процент отстъпка от покупката и код за регистрация на талончето за томболата.
Късметлийски месец!

Общи условия

Активация на акаунт