крем за лице

  • 4 324
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 166
VICHY newsm10
Linofrina, Termal S Mat е перфектен за мазна кожа. Моята е смесена - около носа е много суха и се лющи, а челото и брадичката мазна. С този крем ми се регулира мазнината и кожата ми не лъщи.

# 16
  • Мнения: 7 186

И аз съм го ползвала, много е хубав за смесена кожа. И е добра основа за грим. Simple Smile

# 17
  • Мнения: 2 489
И да се оплача от Myokine на Vichy - за мимически бръчки.

Не ми харесва този крем.

# 18
  • Мнения: 1 645
Най - много съм доволна от гел-крема на Galenic  -  Messager.Той е за нормална и смесена кожа.Кожата около носът ми винаги е суха и се лющи,а когато когато го намажа с крема вече не е така.

Даниел - 21.04.2004г.

# 19
  • Мнения: 1 422
А това Олиго да не се окаже, че е за суха кожа, защото тогава не става за мен. Тези за суха (а не с ефект хидратиране САМО) имащ омазняващ компонент, а аз него не го ща  Naughty Naughty Crossing Arms Crazy

# 20
  • София
  • Мнения: 9 476
Цитат
Oligo 25 си има вариант за суха кожа (розов, оранжев) и за мазна (в зелено е на опаковката).
Аз това вече съм го писала. Wink

# 21
  • Мнения: 3 932
Aquafusion на Lancome или Aquasource на Biotherme, и двата са на гелообразна основа, което осигурява максимална хидратация и минимално омазняване.
Др. подходящ вариант са флуидите, например има един за градски условия на Ив Роше.
Успех в избора.

# 22
  • Мнения: 116
AQUA FUSION-LANCOME.СТРАШЕН КРЕМ ЗА ЛЯТОТО-НЯМА НИКАКВИ МАЗНИНИ.ЗА ЛЯТОТО Е СУПЕР

# 23
  • София
  • Мнения: 3 328
Моля, напишете къде в София може да се разгледат и купят продукти на Ланком.

# 24
  • София
  • Мнения: 9 476
Разходи се малко по Витошка от светофара на Патриарх Евтимий до Съдебната палата на пл. Св. Неделя и непременно ще  откриеш козметиката на Ланком.
В Ла парфюмери -срещу Съдебната палата. Simple Smile

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Аз в момента ползвам на Авен Хидранс оптимал - за чуствителна кожа е, фактор 15 - много, много съм доволна - досега май кожата ми не се е чуствала толкова добре. Малко по-трудно го нанасям и се попритесних че ще идва мазен, но съвсем не е така - и в края на деня нито нос, нито чело светят Grinning.

# 26
  • София
  • Мнения: 3 328
Разходи се малко по Витошка от светофара на Патриарх Евтимий до Съдебната палата на пл. Св. Неделя и непременно ще  откриеш козметиката на Ланком.
В Ла парфюмери -срещу Съдебната палата. Simple Smile
Благодаря ти! Grinning Ако някой се сеща за друга такава парфюмерия близо до Сточна гара или към Люлин, също да пише.

# 27
  • Мнения: 1 422
Учудиха ме като попитах за AQUA FUSION-LANCOME, защото контра-въпросът беше $за каква кожа$!!!!!!!!! Имало за нормална до мазна, комбинирана и суха. Което го прави не това, което търся, защото и трите варианта имат или сушаща мазнината или омазняваща компонента, което аз избягвам.  Crazy Crazy

# 28
  • Мнения: 4 176
На AVON - 24-часов хидратиращ крем, супер е за лятото, даже мисля че в момента е намален.
Този специално ми прави кожата прекалено мазна. тежък е за моята мазна кожа. Много съм доволна от този с витамин С на Ейвън.

# 29
  • Мнения: 4 176
AQUA FUSION-LANCOME.СТРАШЕН КРЕМ ЗА ЛЯТОТО-НЯМА НИКАКВИ МАЗНИНИ.ЗА ЛЯТОТО Е СУПЕР
Цена?

Общи условия

Активация на акаунт